REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Medivita opinie o przychodni medycyny pracy

# Aldona

09.06.2023 09:29

Hejka będę mieć w swojej firmie pierwszego pracownika i dowiedziałam się od księgowej że muszę mieć umowę z przychodnia medycyny pracy. Co sądzisie i przychodni Medivita? Jest niedaleko nas i widziałam że sporo osób dobrze ją ocenia. Chciałabym zapewnić pracownikowi jak najlepsze badania, ale też żeby nie zajeło mu to więcej niż jednego, dwa dni bo jednak praca sami rozumiecie :) Dajcie znać.

# MAriolka

12.06.2023 12:07

Fajne podejście, bo zazwyczaj pracodawcy biorą tam gdzie najtaniej choćby to miało być tylko 10 zł taniej haha a nie tam gdzie robią dobrze. Chętnie tez posłucham o tej przychodni bo nigdy tam jeszcze nie byłam więc traktuj to jako bumpik :)

# rehodka55

15.06.2023 12:00

Medivita jest ok - czasami ciężko się dodzwonić jak jest gorący sezon, ale zawsze możesz zapisac sie online na wizytę - na ich stronie internetowej masz do tego odpowiedni formularz. Wszystko idzie gładko i trwa jeden dzień :)

REKLAMA

# Aldona

16.06.2023 09:23

O to już jakiś konkret dodaję do swojej listy bo znalazłam jeszcze dwie przychodnie i porównam sobie oferty. Dziękuję pięknie.

# nestor

10.07.2023 12:17

Również mogę polecić Medivitę w temacie opieki zdrowotnej czy medycyny pracy. Jesteśmy u nich od lat i bardzo sobie chwalę.

# Iggo

12.07.2023 15:02

Nie byłam jeszcze w Medivicie, ale sporo osób o niej mówi dobrze i opinie też to potwierdzają.

REKLAMA

# Steve

17.08.2023 07:39

Również korzystałem z usług Medivity i mogę potwierdzić, że są bardzo profesjonalni.

# retro

18.09.2023 09:25

Mnie czekają niedłgo badania medycyny pracy to chyba się faktycznie udam do Medivity.

# majkah

23.04.2024 18:23

Jeśli priorytetem jest dla Ciebie jakość usług medycznych i przyjazna atmosfera, Medivita powinna przypaść Ci do gustu. Wejdź na https://www.medivita.waw.pl/ i sprawdź ich ofertę.

REKLAMA

# Karmelowa dama

13.05.2024 14:45

A to powiem wam że dobra przychodnia jak zrobić można wszystko w jeden dzień - mnie w innej powiedzieli że tu to tu tamto i potem tylko straciłam cały dzień. A tu widzę, wszystko poukładane tak jak ma być.

# marynos

15.05.2024 12:26

Jeśli szukasz profesjonalnej opieki medycznej, to według mnie warto zajrzeć na stronę https://www.medivita.waw.pl Sprawdź, może znajdziesz tam potrzebne informacje o usługach i specjalistach.

# ciasteczko

27.05.2024 09:15

Hej wszystkim! W stolicy jest wiele miejsc, gdzie można zrobić badania pracownicze. Wybierz przychodnię, która zapewnia szybką i profesjonalną obsługę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024