REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Medivita opinie o przychodni medycyny pracy

# Aldona

09.06.2023 09:29

Hejka będę mieć w swojej firmie pierwszego pracownika i dowiedziałam się od księgowej że muszę mieć umowę z przychodnia medycyny pracy. Co sądzisie i przychodni Medivita? Jest niedaleko nas i widziałam że sporo osób dobrze ją ocenia. Chciałabym zapewnić pracownikowi jak najlepsze badania, ale też żeby nie zajeło mu to więcej niż jednego, dwa dni bo jednak praca sami rozumiecie :) Dajcie znać.

# MAriolka

12.06.2023 12:07

Fajne podejście, bo zazwyczaj pracodawcy biorą tam gdzie najtaniej choćby to miało być tylko 10 zł taniej haha a nie tam gdzie robią dobrze. Chętnie tez posłucham o tej przychodni bo nigdy tam jeszcze nie byłam więc traktuj to jako bumpik :)

# rehodka55

15.06.2023 12:00

Medivita jest ok - czasami ciężko się dodzwonić jak jest gorący sezon, ale zawsze możesz zapisac sie online na wizytę - na ich stronie internetowej masz do tego odpowiedni formularz. Wszystko idzie gładko i trwa jeden dzień :)

REKLAMA

# Aldona

16.06.2023 09:23

O to już jakiś konkret dodaję do swojej listy bo znalazłam jeszcze dwie przychodnie i porównam sobie oferty. Dziękuję pięknie.

# nestor

10.07.2023 12:17

Również mogę polecić Medivitę w temacie opieki zdrowotnej czy medycyny pracy. Jesteśmy u nich od lat i bardzo sobie chwalę.

# Iggo

12.07.2023 15:02

Nie byłam jeszcze w Medivicie, ale sporo osób o niej mówi dobrze i opinie też to potwierdzają.

REKLAMA

# Steve

17.08.2023 07:39

Również korzystałem z usług Medivity i mogę potwierdzić, że są bardzo profesjonalni.

# retro

18.09.2023 09:25

Mnie czekają niedłgo badania medycyny pracy to chyba się faktycznie udam do Medivity.

# majkah

23.04.2024 18:23

Jeśli priorytetem jest dla Ciebie jakość usług medycznych i przyjazna atmosfera, Medivita powinna przypaść Ci do gustu. Wejdź na https://www.medivita.waw.pl/ i sprawdź ich ofertę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy