REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# z Pajdaka

08.12.2015 17:28

Małe stopnie i schody za strome. Jak będzie ślisko zagrożenie spadnięcia mogą być złamania rąk lub nóg.

# Ajran

08.12.2015 21:27

górka super, śnieg też może będzie :)
z czasem obrośnie trawą i będzie wyglądać lepiej, ja bym poszedł o krok dalej, na ternie wokół górki poasowałoby w następnej kolejności zaprojektować piękny teren zielony z alejkami.

# mirek1

08.12.2015 21:47

Te schody to jakiś żart?! Co to jest, XXI wiek czy Biskupin?! Po pierwszej zimie wszystko zgnije

REKLAMA

# kiler3

08.12.2015 22:22

#Ajran napisał(a) 08.12.2015 21:27
górka super, śnieg też może będzie :)
z czasem obrośnie trawą i będzie wyglądać lepiej, ja bym poszedł o krok dalej, na ternie wokół górki poasowałoby w następnej kolejności zaprojektować piękny teren zielony z alejkami.

W kraju malkontentów odrobina wody na pustyni :)))

# strumykowa

08.12.2015 22:34

#Ajran dokladnie tak! jest tam tyle miejsca na alejki kilka ławeczek i moze nawet latarnie by rzucili :) nie wspominajac juz ze i troche zieleni dosadzić

# asder

08.12.2015 23:01

za 91 tysiecy to spodziewalem sie przynajmniej 2 razy takiej gorki. po co bylo wydawac tyle kasy jak większy jest wal przy wisle?

REKLAMA

# pifpat

08.12.2015 23:38

a czy w trakcie opadow sniegu przewidziane jest odsniezanie schodow

# kebabowa

09.12.2015 00:30

Hmm na górki do zjeżdżania za 91 tys mają czas i pieniądze ale żeby tak zainteresowali się remontem Skateparku który faktycznie prosi o remont nie ma chętnych co za ludzie decydują o tym na co idą pieniądze ..... spadnie śnieg i będą płakać że wzrosła liczba złamań itp a dlaczego bo strome schody tylko teren w pobliżu pętli tramwajowej mógłby zostać zagospodarowany w inny lepszy sposób alejki,ławki,plac zabaw itp to byłoby to ...

# drugastrona

09.12.2015 10:18

#kebabowa napisał(a) 09.12.2015 00:30
Hmm na górki do zjeżdżania za 91 tys mają czas i pieniądze ale żeby tak zainteresowali się remontem Skateparku który faktycznie prosi o remont nie ma chętnych co za ludzie decydują o tym na co idą pieniądze .....

O budżecie partycypacyjnym słyszała?

REKLAMA

# pif

09.12.2015 12:44

a może zamiast schodow zainstalować winde lub wyciag narciarski i jeszcze jedno te zolte slupki przesunąć bliżej gorki tak żeby za daleko dzieci nie jechaly na sankach mysle ze od gorki ok 1 m

# Alina

10.12.2015 08:14

Próbowałam skorzystać z tych schodów i nikomu nie radzę. Wejście wymaga chodzenia na palcach zaś zejście to czyste samobójstwo. Nachylenie zboczy w 3/4 górki nie pozwala ani na zjazd z niej ani na wejście. Wydanie tak dużej kwoty na coś tak niebezpiecznego i nieprzydatnego budzi podejrzenia.

# Michal

10.12.2015 14:08

a pewnie, ze budzi już od początku podejrzenie, 100 metrow dalej było pod dostatkiem gruzu na usypanie 5 takich gorek - ale postanowili gruz wozic chyba z Otwocka/ koszty/, pewnie polowe naszych pieniędzy pochlonely sprawy tzw papierkowe a pozostale niewielkie to gorka raczej kopiec A kto robi schody na gorke/snieg zasypie i schodow nie ma/

REKLAMA

# Dziadekdionizy

11.12.2015 15:34

W życiu nie widziałam gorki saneczkowej ze schodami! To jakiś żart! A mam blisko 60 lat. I za to 90 tys? Kolejny żart?!

 tarantula01

19.12.2015 22:29

Schody http://radny.com.pl/dok3kadencja/budzet3obywatelski/projekt3wykonanie-gorek151215budowa.jpg. Kosztorysu powykonawczego jeszcze mi urzędnicy nie przekazali.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

19.12.2015 22:29

Schody http://radny.com.pl/dok3kadencja/budzet3obywatelski/projekt3wykonanie-gorek151215budowa.jpg. Kosztorysu powykonawczego jeszcze mi urzędnicy nie przekazali.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# NN1

20.12.2015 16:13

Faktycznie schody teraz są normalne i nadal zbędne.
Kuriozalny jest także płotek, którym otoczono szczyt rzeczonej górki. Ja także w życiu nie widziałem górki z ograniczonym zjazdem z trzech stron.

 tarantula01

22.12.2015 22:33

To jest górka zrobiona przez człowieka i musi w jak największym stopniu być bezpieczna. Nawet nazwana jest jako plac zabaw. Jak ktoś sobie zrobi krzywdę na tej górce, to jest niezerowa szansa, że będzie próbował dochodzić odszkodowania od budowniczego górki. Co innego naturalna górka - tu człowiek nie przyłożył ręki i człowiek nie odpowiada za potencjalne wypadki.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
PS. Mam nadzieję, że w końcu spadnie śnieg - http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa/16dniowa przewidują, że na przełomie roku może być.

 tarantula01

22.12.2015 22:33

To jest górka zrobiona przez człowieka i musi w jak największym stopniu być bezpieczna. Nawet nazwana jest jako plac zabaw. Jak ktoś sobie zrobi krzywdę na tej górce, to jest niezerowa szansa, że będzie próbował dochodzić odszkodowania od budowniczego górki. Co innego naturalna górka - tu człowiek nie przyłożył ręki i człowiek nie odpowiada za potencjalne wypadki.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
PS. Mam nadzieję, że w końcu spadnie śnieg - http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa/16dniowa przewidują, że na przełomie roku może być.

REKLAMA

# xxx

23.12.2015 11:31

tarantula01 napisał(a) 22.12.2015 22:33
To jest górka zrobiona przez człowieka ... Co innego naturalna górka ...
to zupełnie identyczne jak z naturalnymi i sztucznymi pająkami.

# NN1

24.12.2015 13:21

Przy takim rozumowaniu należałoby raczej martwić się z powodu opadów śniegu, ponieważ górka może okazać się za śliska! I o wypadek pośliźnięcia i uszkodzenia ciała tylko o krok!
A przecież nic nie stało na przeszkodzie, by ta górka wyglądała na naturalną, zwyczajnie - jak górka.

 tarantula01

25.12.2015 10:55

Górka wygląda jak wygląda (stosunkowo wąska), do może i optycznie widać, ze miejsca w tamtym rejonie jest dużo, to jednak własność gruntu (a można było budować tylko na gruncie miejskim) spowodowała, że górka taka jest. Aby była szersza trzeba by było wykupić grunty osób prywatnych (najpierw ich odnaleźć). Zgodnie z regulaminem budżetu obywatelskiego, zadania wymagające wykupu gruntów od razu były eliminowane.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

25.12.2015 10:55

Górka wygląda jak wygląda (stosunkowo wąska), do może i optycznie widać, ze miejsca w tamtym rejonie jest dużo, to jednak własność gruntu (a można było budować tylko na gruncie miejskim) spowodowała, że górka taka jest. Aby była szersza trzeba by było wykupić grunty osób prywatnych (najpierw ich odnaleźć). Zgodnie z regulaminem budżetu obywatelskiego, zadania wymagające wykupu gruntów od razu były eliminowane.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# xxx

25.12.2015 11:26

tarantula01 napisał(a) 25.12.2015 10:55
Górka wygląda jak wygląda
pająk też wygląda nieciekawie i mówi od rzeczy.

# Oetem

26.12.2015 00:12

Powinien być kran, żeby wylać wodę i zrobić tor lodowy jak będzie mróz. Bo na śnieg nie ma co liczyć.

REKLAMA

# odpowiednia reakcja

26.12.2015 08:54

Schody na górkę to coś takiego jak drzwi do lasu.
Powinna być winda.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe