REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Psie sprawy

# Gość

08.06.2004 11:44

Mam dwa, pewnie banalne pytania, ale cóż.
1. Jakie są wasze opinie nt. suchej karmy dla psa marki Pedigree? Okazuje sie, ze są dwa razy tańsze od np. Puriny, więc czy rzeczywiście warto przepłacać? Nasz pies wsuwa Pedigree ze smakiem, a wychodzi to taniej...
2. Gdzieś mignęło mi zdjęcie psów hodowanych przez królów angielskich. To jakaś bardzo stara rasa. Kto zna jej nazwę? Na pewno nie chodzi o beagle.
Dzięki za pomoc!

# Gość

08.06.2004 11:46

O psiakość! Proszę mnie nie identyfikować z osobą o nicku gość!

# Duśka

08.06.2004 11:46

Psy hodowane i lubiane przez królową angielską to welsh corgi. Duśka

REKLAMA

# gosc

08.06.2004 13:28

A nie Cavalier de King Charles?
O psiakość! Proszę mnie nie identyfikować z osobą o nicku Gość!

# Gość

09.06.2004 07:53

O właśnie, corgi!!! Bardzo dziękuję za informację!

 ragozd

09.06.2004 13:44

Roznica w cenie to roznica w bialku - porownaj sobie te sklady %...
Karma pedigree mozna stosowac jako uzupelnienie, wypelniacz, albo sporadycznie.

REKLAMA

# Mruk

13.06.2004 22:06

Ja troche o skutkach....
Ano będzie sranie po tych karmach. A trawniki na Tarchominie już teraz przypominają zaminowane pola.
Podobno jakieś parszywe larwy i inne robale w tych psich gównach siedzą.
Ale to Polska cała .. Nie mamy na chleb i większe mieszkania ale psy w 10 piętrowych blokach mieć musim.

# Vladymir

13.06.2004 23:52

W pełni zgadzam się z Mrukiem. Mieszkam na osiedlu Buczynek, gdzie nie ma mieszkań większych, niż 40 m2 /poza strychami/, a więc są to ciasne, małe klity. Prawie w każdej z nich trzymany jest pies, ale nie byle jaki: bernardyny, harty, dogi, owczarki, dalmatyńczyki, pittbule, amstaffy, itd. Na moim piętrze mieszka pies tak ogromny, że się do windy nie mieści. Pytam: po co trzymane są tak wielkie psy w małych mieszkaniach ?! Jakie swoje potrzeby realizują ci ludzie, decydując się na zakup małej klity, a potem psa wielkości godzilli ? Po co komu w ogóle takie psy ? Czy po to, aby zagryzały wszystkie dzieci w okolicy ? Prasa codziennie donosi o takich przypadkach...

# Ed

14.06.2004 10:25

Przesadzasz z tym uzaleznianiem wielkosci psa od metrazu mieszkania i zagrozenia dla otoczenia. Grozny dla innych jest nie pies ale jego wlasciciel, jezeli dopuszcza do tego, ze jego pies jest agresywny wobec innych ludzi czy zwierzat. Poza tym uwazam, ze gorzej jechac w windzie czy nawet przejsc obok "pieseczka" wielkosci kota, ktory wisi na smyczy i jazgocze bez powodu i nie wiadomo czy sie nie rzuci na twoja lydke.
Duze rasy psow niekoniecznie lubia sie ruszac, niezaleznie od tego czy mieszkaja w mieszkaniu czy domu z ogrodkiem. Wszystko zalezy od predyspozycji danej rasy. Ale tu znow wszystko zalezy od czlowieka: czy wybierze psa bo mu sie podoba jego wyglad, czy takiego, ktory bedzie w warunkach, jakie on moze mu zapewnic szczesliwy.
A duze psy sa po to, zeby bylo wiecej do kochania

REKLAMA

 07

14.06.2004 10:27

W pełni się z Wami zgadzam(!) - i mój mąż- Gość- na pewno też- tylko, że my mieszkamy akurat w domku i miejsca jest u nas pod dostatkiem.
A co do karmy -ragozd- to analizę zaczęłam właśnie od porównania składu- okazuje się, że są bardzo zbliżone (albo etykietki kłamią)- dlatego jesteśmy tacy skołowani.

# Vladymir

15.06.2004 00:06

Ed, czy przesadzam ? Duże psy są wyhodowane do zycia w przestrzeni, są to psy myśliwskie, sportowe, zaprzęgowe, itd Jak mogą zaspokoic swoje potrzeby ruchu w 40 metrowej klicie ? Spacery ? To jeszcze ich państwo musieli by być w domu, a nie cały dzień pracować. Do psa nikt nie najmie niańki, jak do dziecka, żeby wyprowadziła na spacer. Więc pies czeka do wieczora, aż jego dzielny pan, sales menager w tandetnej firemce wróci z roboty. Tak to jest.

# Gość

15.06.2004 07:48

Przepraszam, ale może odpowiedzielibyście na moje drugie pytanie?

REKLAMA

# Roman

25.06.2004 00:37

Może chodzi o starą rasę Mastiff.

# olkaaa24

10.12.2015 18:26

Ja wybieram karmy ekologiczne, bardzo mięsne i z hodowli z wolnego wybiegu. Takie karmy znajduję tutaj: [url=http://modernpet.pl]najlepsza karma da psów i kotów[/url]. Dbam o zdrowie mojego pupila, dlatego wiem co kupuję robiąc tutaj zakupy. Kupuję w Warszawie i zamówienie otrzymuje w max 24 godziny od zamówienia. Polecam

 gdd

10.12.2015 20:00

Odpowiedź po 11 latach ... Mamy nowy rekord internetów, prawdopodobnie po tym czasie piesek już raczej karmy nie potrzebuje ....

REKLAMA

# Romeo

24.12.2015 17:56

Czemu nie, niektórzy najmują ludzi do wyprowadzania psów. Za granicą to nawet zawód. Najlepsze jest przygotowane, ugotowane jedzenie. Nie każdy ma czas. Wybierając http://hubuform.pl/eko-smaki trzeba zwracać uwagę na zawartość mięsa, czy nie ma konserwantów.

# rewek

24.12.2015 17:57

Czemu nie, niektórzy najmują ludzi do wyprowadzania psów. Za granicą to nawet zawód. Najlepsze jest przygotowane, ugotowane jedzenie. Nie każdy ma czas. Wybierając odpowiednią http://hubuform.pl/eko-smaki trzeba zwracać uwagę na zawartość mięsa, czy nie ma konserwantów.

# rewek

24.12.2015 17:58

Czemu nie, niektórzy najmują ludzi do wyprowadzania psów. Za granicą to nawet zawód. Najlepsze jest przygotowane, ugotowane jedzenie. Nie każdy ma czas. Wybierając odpowiednią http://hubuform.pl/eko-smaki trzeba zwracać uwagę na zawartość mięsa, czy nie ma konserwantów. Pieski żyją długo.

REKLAMA

# rewek

24.12.2015 17:59

Czemu nie, niektórzy najmują ludzi do wyprowadzania psów. Za granicą to nawet zawód. Najlepsze jest przygotowane, ugotowane jedzenie. Nie każdy ma czas. Wybierając odpowiednią http://hubuform.pl/eko-smaki trzeba zwracać uwagę na zawartość mięsa, czy nie ma konserwantów. Pieski żyją długo. Wszystko zależy od właściciela.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe