REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lista

# Człowiek z Zielonej

14.11.2006 22:19

I okręg
Dolczewski-PO, Drojewska-Gosp., Nalbert -Lewica, Roszak -PO, Smoczyński P. - PO, Smoczyński J. - Gosp., Sztorc - PIS, Woźniakowska - PIS
II okręg
Gęsina - PO, Kaznowski - PO, Oracz - PIS, PELC - PO, Półrolniczak -Lewica, Włodkowski - Gosp., Zajc - PIS
III okręg
Fronczak - Gosp., Jaworski - PO, Opolski - Lewica, Ostrowski - PIS,Roguska - PO,Semetkowski - Gosp., Tumasz - PO, Tyburc - PO

 Włodkowski B.

14.11.2006 22:35

1. Czy ktoś wie jaki efekt działań prokuratorskich w sprawie p. Gęsiny?
2. Jeśli nie p. Gęsina - to kto weźmie ów mandat?

# piotrek

14.11.2006 23:23

Ewa, Anna, Stefan i jeszcze kilku ludków nie doczekało...czy szkoda?
Niestety, jaka pomoc na zewnątrz, taki wynik wewnątrz. Nawet Wąsacz nie przydoncił.
Pewna epoka mija, dynastia gaśnie, nie spodziewajmy się teraz deszczu złota.
Aleś kąśliwy Bartek, zostaw tę sprawę prokuratorowi, jak sie wyjaśni, aczkolwiek, czy ty znasz mentalność prokuratorską.
Powiem Ci krótko, w większości to sa ludzie, którzy zajmują sie wąską specjalizacją prawną, jak jest sprawa z innej parafii, to prorok nie widzi tam znamion przestępstw, bo albo nie zna sie na prawie, albo...dokończ sobie sam, ja ten temat znam, nie mówię o prawie karnym.

REKLAMA

 Włodkowski B.

15.11.2006 21:03

Wiem, wiem, ale sprawa zaistniała, warto więc usłyszeć na jakim jest etapie. Czy ktoś puścił plotkę, czy może to fakt...? Chyba wszelkie niejasności przy okazji wyborów godzą w istotę demokracji...?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy