REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# forex

09.07.2013 14:16

Wiesz jak dorobić się na opcjach binarnych? Zobacz na moim blogu: www 18hajs com

# Petroniusz

09.07.2013 15:53

"Oczywiście, zawsze znajdą się malkontenci, którzy głoszą, że można było zrobić wszystko inaczej i lepiej. Są osoby, które mówią, że mogliśmy też wywalczyć dodatkowe kilkanaście linii dla Wawra. Ja jestem za, niech to będzie tylko pięć dodatkowych linii, co tam. Tylko, że jakoś tak jest, że gdy trzeba działać, to tych osób nigdy nie ma."
Oczywiście wszystko da się zrobić. Może być i pięć nowych linii - tylko którym dzielnicom te autobusy mają być zabrane, żeby obsłużyć Wawer? No chyba, że dzielnica ma w garażu pod ratuszem małą zajezdnię. A biurze burmistrza sejf ze środkami na uruchomienie tych autobusów.
Ja bym poszedł w stronę lobbingu w Radzie Miasta - bo to ona zatwierdziła obniżki wydatków na komunikację. A potem Radni byli niezwykle zdziwieni, że to oznacza konieczność wprowadzenia ograniczeń. To oni mają klucz do rozwiązania problemów.

# Damian

11.07.2013 13:19

do "Petroniusz".
Błędna założenia.
NIE ZABIERAĆ !!! NIKOMU !!!
Rozumiesz ?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA