REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# 123

14.04.2021 16:31

Ja Pana prezydenta też zachęcę, ale do myślenia. Przy następnych wyborach on i jego partia mojego głosu nie otrzymają.

# Marian

14.04.2021 16:49

Pewnie to Trzask. On lubi goowno do wody puścić.

# Mishka

14.04.2021 17:52

Na Nowodworach to samo - przez 2 tygodnie brunatna zimna ciecz z każdego kranu. Zgłosiłam do administracji, domagam się rekompensaty. I tak zmuszona byłam nabywać wodę butelkowaną i dodatkowo ją podgrzewać.

REKLAMA

# Jelonkowy

14.04.2021 19:37

Nie dość, że woda nie nadaje się nawet do mycia, to jeszcze będzie trzeba za nią zapłacić wyższy rachunek za śmieci. Śmieszne są też te plakaty reklamujące podwyżkę i tłumaczące mieszkańcom dlaczego będą płacić więcej... zero wzięcia odpowiedzialności za miasto. Taki prezydent miasto to prawdziwy skarb.

# ekolog

14.04.2021 19:45

Jaki prezydent miasta taka woda , może teraz tłoczą w kran to co wylewają do Wisły ( tanio i smacznie jeszcze Ci powiedzą ! ) Rafał niech sklei rurociąg i czajkę taśmą !

# Rzecznick

14.04.2021 19:56

Chciałbym zobaczyć jak rzecznik MPWiK Marek Smółka pije tę breję, głaszcze się po brzuchu i mówi że zmiana barwy nie oznacza, że nie jest ona zdatna do spożycia.

REKLAMA

# AgaZbielan

01.07.2021 11:27

Potwierdzam, to samo na Starych Bielanach- tuż obok ratusza. Zgłaszałam do administracji, sanepidu i wodociągów. Jedynie sanepid odpisał-ze nakazali administracji zająć się sprawą. Sasiedzi nawet nie zgłaszają bo "wie pani, No jakoś nie miałem czasu lub eee No tak czasem bywa".... Z artykułu tez nie dowiedziałam się gdzie to zgłosić żeby problem został rozwiązany. Bo chyba każdy komu leci zimna herbata z kranu wie ze to nie żaden zastój w rurach-zdarza się często i o różnych pitach dnia,tygodnia,roku
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA