REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Budować, nie marudzić!

28.06.2021 18:33

Budować, nie marudzić!

# znudzony

28.06.2021 19:03

Czytałem Was od lat, ale powoli zaczynać pisać takie bzdety, że trudno to nawet komentować, a tym bardziej poświęcać Czas na wchodzenie na Waszą stronę. I nie jest to złośliwość, a mała uwaga, bo widzę, że idziecie w kiepskim kierunku. Nie dotyczy to tylko tego artykułu, ale kilku ostatnich. Brzmią, jak komentarze sfrustrowanego nastolatka, który nie bardzo wie, co chciałby napisać, aby było ciekawie.

# ciekawa

28.06.2021 19:12

#znudzony napisał(a) 28.06.2021 19:03
Czytałem Was od lat, ale powoli zaczynać pisać takie bzdety, że trudno to nawet komentować, a tym bardziej poświęcać Czas na wchodzenie na Waszą stronę. I nie jest to złośliwość, a mała uwaga, bo widzę, że idziecie w kiepskim kierunku. Nie dotyczy to tylko tego artykułu, ale kilku ostatnich. Brzmią, jak komentarze sfrustrowanego nastolatka, który nie bardzo wie, co chciałby napisać, aby było ciekawie.

A konkretnie?

REKLAMA

# Mariusz

28.06.2021 19:17

A co ciekawego jest na Kruczej, że ma się tam niby pojawić tłum pieszych?

# most pieszy

28.06.2021 19:22

Krucza spina kilka rejonów Śródmieścia. Kto to wymyśla?

# Marian

28.06.2021 21:45

Banda Czajkowskiego chce przejąć nieruchomości w Centrum. Śródmieście się wyludnia. I o to chodzi Czajkowskiemu.
Tylko patrzec jak czyściciele kamienic ruszą do ataku usuwając resztki mieszkańców

REKLAMA

# cave

28.06.2021 23:53

#znudzony napisał(a) 28.06.2021 19:03
Czytałem Was od lat, ale powoli zaczynać pisać takie bzdety, że trudno to nawet komentować, a tym bardziej poświęcać Czas na wchodzenie na Waszą stronę. I nie jest to złośliwość, a mała uwaga, bo widzę, że idziecie w kiepskim kierunku. Nie dotyczy to tylko tego artykułu, ale kilku ostatnich. Brzmią, jak komentarze sfrustrowanego nastolatka, który nie bardzo wie, co chciałby napisać, aby było ciekawie.
Mam to samo odczucie. Tendencyjność tych artykułów jest coraz większa.

# Adam1970

29.06.2021 07:56

Niszczą Warszawę bez wojny. To nawet komuchy, kiedy motoryzacja pełzała, wiedzieli, że stolica Polski musi być mobilna, a teraz. Teraz niszczą Warszawę za nasze własne pieniądze i jeszcze niektórzy im biją brawo. Ale może się kiedyś doczekamy, że za te wszystkie "nowe" zniszczenia ktoś kiedyś zapłaci z własnej kieszeni.

# kijek i marchewka

29.06.2021 10:36

#cave napisał(a) 28.06.2021 23:53

Mam to samo odczucie. Tendencyjność tych artykułów jest coraz większa.

Przecież opinia jest tendencyjna (subiektywna) z definicji, więc w czym problem?

REKLAMA

# aik

29.06.2021 11:30

jestem ZA..... w Centrum miej aut wiecej ludzi ;)))

# cave

29.06.2021 12:22

"Przecież opinia jest tendencyjna (subiektywna) z definicji, więc w czym problem?"
Problem polega na tym, że chciałbym znajdować w artykułach rzetelne informacje, a nie forsowane tezy i opinie wyrastające z przestarzałych wzorców myślowych, bo te nie są ani ciekawe, ani pobudzające do merytorycznej dyskusji.
Oczekiwał bym tego tym bardziej od portalu, który ma w zakładce "o nas" deklarację, że "stawia na rzetelność".

# Matt0

29.06.2021 13:48

Budować! Będzie kolejna piękna, godna stolicy i reprezentacyjna ulica.

REKLAMA

# Mich

29.06.2021 17:51

Widzę , że autor pisze od razu artykuł z tezą. I to ma być dziennikarstwo. Raczej pisanie na zamówienie, można się domyślić kogo.

# xxx

30.06.2021 16:50

#Mich napisał(a) 29.06.2021 17:51
Widzę , że autor pisze od razu artykuł z tezą. I to ma być dziennikarstwo. Raczej pisanie na zamówienie, można się domyślić kogo.

A jaka jest teza tego artykułu?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy