REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# wretwtw

30.05.2014 14:04

Pewno znów ZAMBET słynący z wielu "udanych" projektów

# AnnaM.

01.06.2014 16:49

Ukochana firma wawerskich burmistrzów już nic nie zbuduje ( przynajmniej pod ta nazwą ) - bo 28.03.2014 Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną tej firmy.
Zambet w ostatnich 2 latach sam porzucił lub został wyrzucony z kilku inwestycji m.in. z budowy Aquaparku w Siedlcach, basenu w Chorzelach k. Przasnysza, budowy szkoły w Jabłonnie k. Nowego Dworu Maz.
Porzucił też de facto budowę wawerskiego przedszkola przy ul. Świebodzińskiej, choć Zarząd Wawra robił co mógł aby to tak nie zabrzmiało. Urząd Dz. Wawer ogłosił więc w miesiąc po umownym terminie zakończenia budowy, gdy już od dłuższego czasu wiatr hulał po pustej i ogołoconej przez Zambet z co cenniejszych rzeczy budowie, że zrywa umowę z Zambetem.
To się nazywa przyjaźń ! Na dobre i na złe. Aż dziw BIERZE.
Trzeba jeszcze wspomnieć budowę basenu w Aninie.
Po tej przyjaźni zarządzających dzielnicą Wawer z Zambetem pozostał nam jeszcze ten basen obecnie 3,5 roczny a już wymagający remontu.
Burmistrz Wawra ogłosił triumfalnie, że w 2013r za nieusunięcie usterek w okresie gwarancyjnym, których jest długa , długa lista - miasto uzyskało w sądzie nakaz zapłaty przez Zambet kwoty ok. 6,5 mln zł ( przy ogólnym koszcie robót Zambetu ok. 30 mln zł).
Na ostatniej majowej sesji Rady Dzielnicy Pani Burmistrz zapytana o stan spraw związanych z odzyskaniem tej niebagatelnej sumy, która miała być na sfinansowanie kosztów remontu basenu powiedziała, iż nie ma co sobie"ostrzyć zębów" na odzyskanie tych pieniędzy ........
I wszystko w porządku? Jasne . Siła wyższa. Upadłość. I cóż mogliśmy zrobić? Jako Zarząd zrobiliśmy wszystko ......
Jako zarządcy Wawra poprzedniej i obecnej kadencji zrobili wszystko, żeby nie zrobić krzywdy firmie Zambet. Konsekwentnie do końca prowadzono działania pozorowane - dużo pisaniny, komisji, ble, ble .....
Kasa miała zostać i została w Zambecie. Mieszkańcy Wawra mieli zostać wydudkani i zostali. Kogo to zresztą interesuje?
Zabawne i smutne jest tylko to, że jako jedną z inwestycji w budżecie partycypacyjnym zgłoszono i wstępnie zaakceptowano do realizacji ( będzie głosowanie) uwaga : MODERNIZACJĘ FILTRÓW WODY BASENOWEJ w BASENIE W ANINIE. W basenie otwartym 3,5 roku temu !
To są kpiny i plucie w twarz mieszkańcom Wawra - ale reakcji mieszkańców niestety nie ma, widać to lubią.
Wracając do tematu tunelu.
Ten schemat zostanie powtórzony tylko z inną firmą. Nie szkodzi, że budowę nadzorować będzie Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych.
Na przykładach Zambetu i Wawra przecież doskonale widzą , że są bezkarni.

# asdsa

12.06.2014 11:29

To znajdą inną firmę słupa ,a kasa poleci to tych co tym kierują (urzędasy na odpowiednim stołku). Poczekajmy do wyborów. Oby ludzie przejrzeli na oczy o zagłosowali na kogo trzeba - "tej siły już nie powstrzymacie"

REKLAMA

# Absolwent

14.06.2014 14:29

Znów Pani Anna M. i temat basenu... o rany sezon ogórkowy w pełni.
Pani była inspektor, a może Pani sprawdzi czy basen przecieka?
Najlepiej składając wizytę w stroju kąpielowym ;-)

# narodowiec

03.07.2014 08:59

rozmawiałem z pracownikiem ZRiKD że budowa ma ruszyć w połowie lipca nie powiedział mi kto wygrał ale dodał że będzie bardzo dużo podwykonawców. Na pytanie co w przypadku odwołań do KIO czy budowa nie będzie wstrzymana - usłyszałem władza oleje bo wybory idą więc muszą zacząć chociaż łopatę wbić w ziemie żeby ludzie widzieli.
A co do korupcji w Wawrze uuuu jest na bardzo wysokim poziomie tak samo jak nepotyzm i proste kolesiostwo, przykład sklep ???? przy Żegańskiej najemca sklepu został wybrany bez przetargu, sprawa działki w Radości na której stoi ????? kupujący działkę wziął kredyt hipoteczny pod zastaw działek osoby która mu tą działkę sprzedała - wpis notarialny był, księgi wieczyste były kto by notariuszem mąż ???? przekręt który mi bardzo ciężko wyjaśnić w pisowni bo sam słysząc to od oszukanej właścicielki nie byłem w stanie pojąć tego , przyznawanie mieszkań w ???? niby mieli dostać je potrzebujący ale kogo stać na czynsz sięgający 800 złotych :) i w dodatku to mieszkanie nigdy nie jest twoje, wiem że ZGN szuka najemców że stoją puste bo brak chętnych. Bo posta matematyka mówi 800x12=9600x30lat=288tys w tej cenie na rynku wtórnym można dostać ponad 50 metrowe mieszkanie w duzo lepszych lokalizacjach i jest twoje :)
Wielu ludzi mówi mi żebym siedział cicho bo mam zbyt wiele do stracenia.
Ale tracimy wszyscy siedzą cicho.

# Rybak Marton

05.07.2014 12:17

W chwili obecnej ZMID wysiedla ludzi bez podania kwoty odszkodowania, nie mówiąć o jakich kolwiek wypłatach. Krzysztof Głąbowski ze ZMID i Andrzej Makowelski smieja sie wywłaszczanym w twarz, mowią ze kiedys dostaną pieniadze i cos sobie za nie kupią.

REKLAMA

# ~zainteresowany

20.07.2014 15:31

....no nie wiem skąd te rewelacje-nic mi nie wiadomo o żadnych konkretach dotyczących budowy,wysiedleń i odszkodowań...od wizyty pań z Urzędu miasta cisza jak po śmierci organisty...a mamy drugą połowę lipca...

 aga27

04.10.2014 11:41

ZAMBET. Pozdrawiam.
POLECAM
http://www.resortmonviso.pl

# Roberto

03.12.2014 10:22

Odniosę się tylko do tunelu. Taka inwestycja kompletnie zabije to miejsce! Będzie to tylko pusta ulica i zero życia. Z kolei ulica dwujezdniowa w małym miasteczku kompletnie jest niepotrzebna! W tym miejscu powinien być tylko mały tunel dla pieszych i rowerzystów a bezkolizyjny przejazd powinien być całkowicie gdzie indziej, tam gdzie nie ma gęstej zabudowy bo przecież dojazd samochodem do takiego przejazdu to żaden wysiłek, nieprawdaż?

REKLAMA

# 5t75QfKvT3IF

12.12.2014 11:47

No, I'm sorry; female getainl cutting and male getainl cutting are not analogous. The fact that they're both called circumcision is in no way a reference to removal of the same tissues. The male foreskin comes from the same tissue as the hood of the clitoris. Even the most conservative female cutting removes the clitoris in its entirety; the analogous male procedure would take the entire glans of the penis (head) in addition to the foreskin. As no such procedure is done routinely amongst infant males in the U.S., the comparison is simply invalid.Incidentally, the most common female cuttings take the labia minora as well, which are analogous to (same tissue as) the shaft of the penis. Some even take the labia majora, which is the same tissue as the scrotum. So you see, there's simply no comparison.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy