REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Krzewy i drzewa na działce - pomocy!

 Ptuluks

04.05.2004 12:51

Czy ktoś może mi pomóc w odnalezieniu odpowiednich przepisów dotyczących odległości od ogrodzenia dzielącego dwie posesje, jakie należy zachować przy sadzeniu na swoim terenie drzew i krzewów? Słyszałem już, że taka odległość musi wynosic co najmniej 1,5 m lub nawet wiecej, a sąsiad powołuje się na jakieś bliżej nieokreślone przepisy i blokuje mi prace. Pomocy! Z góry dziękuję!

# Duśka

05.05.2004 00:22

Lepiej niech ci sąsiad od razu pokaże te przepisy, jak taki mądry! Duśka

# Kacper

05.05.2004 08:32

Nie ma takich przepisów, które nakazują sadzenie drzew i krzewów w odległości 1,5 m od ogrodzenia. Poczytaj sobie kodeks cywilny Dział II Treść i wykonywanie własnosci, a w szczególności art. 149 KC. Ja osobiście na swojej nieruchomości posadziłem przy samym płocie, dzielącym mnie od sąsiada krzewy ozdobne. Sasiad nie ma o to do mnie pretensji, bo takiej mieć nie może. Inna rzecz, gdy zbudujemy dom za blisko płotu granicznego. Tu obowiązuja inne przepisy.

REKLAMA

 Ptuluks

06.05.2004 16:42

Dzięki za informacje!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break