REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dlaczego?

01.04.2003 09:26 #Duśka
Kochani! Zgroza! Podobno nasze forum z przyczyn obiektywnych ma być zamknięte i pozostawią tylko papierową gazetkę Białołęki? Jak sobie teraz będziemy gadać?Co Wy na to? Duśka.
01.04.2003 09:31 #lidka
czy to jest wiadomość z 1 kwietnia!
01.04.2003 09:37 Tom
A co gorsze Pani w autobusie powiedziała, że dzisiaj będzie piketa, która ma poprzeć zamknięcie również papierowej gazetki ponieważ przez tą gazetę to same nieszczęścia np. wyszła na jaw afera z radnym Pojezierskim, który za "swoje" pieniądze zbudował dom i nie chce w nim mieszkać.
Pzdr.
01.04.2003 09:45 #anty1kwietnia
odłóżmu dysputę do jutra może?
01.04.2003 09:56 #aza
kuj zelazo poki gorace
REKLAMA
01.04.2003 10:28 #Rozsądek
Co to są obiektywne przyczyny ? Bo ja z przyczyn obiektywnych (tylko mi znanych) mogę się wkurzyć i wtedy to....... nie wiem, co będzie.
01.04.2003 11:37 #Basia
Jeśli chodzi to zamknięcie forum to już były przestoje z "przyczyn niezależnych". I ile fajnych wpisów zniknęło :(
01.04.2003 13:24 #superman
hej nie przejmujcie się, na pewno o tym nie wie jeszcze ani piotrek ani historyk :-)))))), nie sądzę żeby na to pozwolili :-)
02.04.2003 15:07 #Duśka
Kochani! Widzę, że mój żart primaaprilisowy jednak Was trochę poruszył. A swoją drogą, gdyby chcieli nam tak naprawdę zamknąć forum to co byśmy zrobili? Pozdrawiam i dziękuję za zabawę. Ukłony dla "lidki" i "anty1kwietniowca". Duśka
02.04.2003 15:13 #aza
haha, a ja z adminem strony osiedlowej uknulismy zarcik - ja napisalam post, ze NKWD (Nasz Kochany Wspanialy Developer) domaga sie zaprzestania uprawiania propagandy majacej na celu oczernienie developera w oczach przyszlych potencjalnych klientow, inaczej doprowadza do likwidacji wszystkich nieoficjalnych stron osiedli NKWD.
A o godz 11 z hakiem forum opustoszalo, zniknely wiadomosci i pojawil sie napis "forum zamknieto" :)))
CHoc wszyscy (mniemam) wiedzieli ze to zart, aczkolwiek przez godzine, gdy forum nie dzialalo byli bardzo zli :)))
REKLAMA
03.04.2003 10:37 #Basia
A jaka do tego była śmieszna dyskusja :)

7155/7420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA