REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dlaczego?

# Duśka

01.04.2003 09:26

Kochani! Zgroza! Podobno nasze forum z przyczyn obiektywnych ma być zamknięte i pozostawią tylko papierową gazetkę Białołęki? Jak sobie teraz będziemy gadać?Co Wy na to? Duśka.

# lidka

01.04.2003 09:31

czy to jest wiadomość z 1 kwietnia!

 Tom

01.04.2003 09:37

A co gorsze Pani w autobusie powiedziała, że dzisiaj będzie piketa, która ma poprzeć zamknięcie również papierowej gazetki ponieważ przez tą gazetę to same nieszczęścia np. wyszła na jaw afera z radnym Pojezierskim, który za "swoje" pieniądze zbudował dom i nie chce w nim mieszkać.
Pzdr.

REKLAMA

# anty1kwietnia

01.04.2003 09:45

odłóżmu dysputę do jutra może?

# aza

01.04.2003 09:56

kuj zelazo poki gorace

# Rozsądek

01.04.2003 10:28

Co to są obiektywne przyczyny ? Bo ja z przyczyn obiektywnych (tylko mi znanych) mogę się wkurzyć i wtedy to....... nie wiem, co będzie.

REKLAMA

# Basia

01.04.2003 11:37

Jeśli chodzi to zamknięcie forum to już były przestoje z "przyczyn niezależnych". I ile fajnych wpisów zniknęło :(

# superman

01.04.2003 13:24

hej nie przejmujcie się, na pewno o tym nie wie jeszcze ani piotrek ani historyk :-)))))), nie sądzę żeby na to pozwolili :-)

# Duśka

02.04.2003 15:07

Kochani! Widzę, że mój żart primaaprilisowy jednak Was trochę poruszył. A swoją drogą, gdyby chcieli nam tak naprawdę zamknąć forum to co byśmy zrobili? Pozdrawiam i dziękuję za zabawę. Ukłony dla "lidki" i "anty1kwietniowca". Duśka

REKLAMA

# aza

02.04.2003 15:13

haha, a ja z adminem strony osiedlowej uknulismy zarcik - ja napisalam post, ze NKWD (Nasz Kochany Wspanialy Developer) domaga sie zaprzestania uprawiania propagandy majacej na celu oczernienie developera w oczach przyszlych potencjalnych klientow, inaczej doprowadza do likwidacji wszystkich nieoficjalnych stron osiedli NKWD.
A o godz 11 z hakiem forum opustoszalo, zniknely wiadomosci i pojawil sie napis "forum zamknieto" :)))
CHoc wszyscy (mniemam) wiedzieli ze to zart, aczkolwiek przez godzine, gdy forum nie dzialalo byli bardzo zli :)))

# Basia

03.04.2003 10:37

A jaka do tego była śmieszna dyskusja :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024