REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Krzysiek Malawicki

30.11.2017 11:59

Idealnie tam pasuje:) Kiedyś taki kierunek w architekturze będzie się nazywał Misz-Masz:)
Ja już przestałem odwiedzać owada przez potężne kolejki do kas,więc po co stawiają nowe jak mają deficyt kasjerek? Polecam za to Piotra i Pawła przyjemnie i bez kolejek i Polski sklep.

# Gerwazy

03.12.2017 17:34

Rzeczywiście sielski krajobraz......, tylko po co?

# TFU!

10.12.2017 18:21

Ciekaw jestem co za biurwa wydaje lekką ręką zezwolenia na budowę Stonki ??? Takie zagęszczenie, że w przyszłym roku to piętrowe zaczną stawiać.

REKLAMA

# SKIBA

24.12.2017 11:21

A gdzie jest ulica Fort Piątek 9?

# Patrycja Kowalik

31.12.2017 16:39

Cóż, najwidoczniej ktoś uznał, że to dobra lokalizacja i tyle. Zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie podoba. My jak kupowaliśmy mieszkanie na Osiedlu Bliski Tarchomin też słyszeliśmy, że to bez sensu itd. W tej chwili buduje się już kolejny budynek, a chętnych nie brakuje. To prawda, że zamiast sklepu mógłby być park, plac zabaw czy inne miejsce rekreacyjne, ale ktoś najpierw musiałby chcieć zainwestować środki w ten sposób.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe