REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# PrawdaCała

04.12.2015 08:53

Gdzie tu naśmiewanie się z religii Panie Radny Pelc??
To jakiś śmiech na sal!!
Czy Duchowny jakiej kolwiek religii tak powinien się zachowywać w Radzie??
To jakiś żart jest Panie Pelc??
Radni PO pokazali że taki człowiek który tak się zachowuje jest dodatkowo Duchownym!
Nie wypada się tak zachowywać zwykłym Radnym a co dopiero Duchownym...
Wstyd Panie Pelc!
Wstyd!

# Oszukany

04.12.2015 09:03

A ja głosowałem na Korowaja i nie miałem zielonego pojęcia że jest Duchownym...
Czuję się oszukany...

# Maciej

04.12.2015 09:06

I on tak sieje nienawiść??
"Średnio" oceniam jego zachowanie...
To ten Pan co lata z kamerą podczas rady??
prowokując wszystkich??

REKLAMA

# kochamPO

04.12.2015 09:11

Widzę że trolle PO wylazły z nor :) Idźcie lepiej bronić Jaworskiego albo Włodkowskiego jak ostatnio

# Ke?

04.12.2015 09:25

Co ma jedno do drugiego??

# przegrać ale jak?

04.12.2015 09:37

jkie to POprawne co nie jest poprawne!

REKLAMA

# Zenobiusz

04.12.2015 11:32

A czy Pelc to polskie nazwisko? Bo coś nie wydaje mi się.

# Tadeusz

04.12.2015 11:37

Zacny człowiek z tego radnego wszystko robi społecznie w 1.5 roku zarobił w fundacji ok. 60 tysięcy złotych a zarejestrowany na bezrobotnego wtedy był??
Zatrudniony na umowę zlecenie w Białołęckim Ośrodku Kultury na umowę o dzieło?
Zatrudniony w "Marywilska 44" podobna umowa?
Czy to jest normalne??
Leczył się za moje składki w nfz??
Radni pokazali mieszkańcom człowieka który jest Duchownym a zachowuje się w sposób nie godny Radnego..
Ja jestem Katolikiem i nie uważam żeby ktoś tu kogoś stygmatyzował kogoś za wiarę..
Problem się pojawia kiedy zadamy sobie pytanie:
CZY KSIĄDZ Z MOJEJ PARAFII MÓGŁBY SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ?
CZY MIAŁBY PRZYZWOLENIE MOJEJ WSPÓLNOTY?
CZY ZADANIEM KAŻDEGO DUCHOWNEGO NIE JEST PRZYPADKIEM "BUDOWANIE MOSTÓW" A NIE ICH BURZENIE?
No naprawdę zacny z niego Duchowny..
Nie twórzmy OWIEC z WILKÓW bo to jest poprostu niesmaczne..
Ps wiadomości zaczerpnięte z oświadczeń majątkowych Pana Korowaja wystarczy wpisać w google: "Oświadczenie Majątkowe Korowaj"
Pozdrawiam,

# jacek

04.12.2015 11:46

PO sięgnęło dna. Żałość.

REKLAMA

# paka

04.12.2015 11:49

Ci radni z PO to totalna żenada, jak tacy ludzie mogli zostać wybrani. Chyba tylko dlatego że wazeline wciskali i jedynki na listach dostali. Gorzej niż dno ... muł.

# Tadeusz Pop

04.12.2015 11:49

#Tadeusz napisał(a) 04.12.2015 11:37
Zacny człowiek z tego radnego wszystko robi społecznie w 1.5 roku zarobił w fundacji ok. 60 tysięcy złotych a zarejestrowany na bezrobotnego wtedy był??
Zatrudniony na umowę zlecenie w Białołęckim Ośrodku Kultury na umowę o dzieło?
Zatrudniony w "Marywilska 44" podobna umowa?
Czy to jest normalne??
Leczył się za moje składki w nfz??
Radni pokazali mieszkańcom człowieka który jest Duchownym a zachowuje się w sposób nie godny Radnego..
Ja jestem Katolikiem i nie uważam żeby ktoś tu kogoś stygmatyzował kogoś za wiarę..
Problem się pojawia kiedy zadamy sobie pytanie:
CZY KSIĄDZ Z MOJEJ PARAFII MÓGŁBY SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ?
CZY MIAŁBY PRZYZWOLENIE MOJEJ WSPÓLNOTY?
CZY ZADANIEM KAŻDEGO DUCHOWNEGO NIE JEST PRZYPADKIEM "BUDOWANIE MOSTÓW" A NIE ICH BURZENIE?
No naprawdę zacny z niego Duchowny..
Nie twórzmy OWIEC z WILKÓW bo to jest poprostu niesmaczne..
Ps wiadomości zaczerpnięte z oświadczeń majątkowych Pana Korowaja wystarczy wpisać w google: "Oświadczenie Majątkowe Korowaj"
Pozdrawiam,
ale trafnie

# Księgowy

04.12.2015 12:05

WART PAC PAŁACA
Radny MK działał "społecznie" na rzecz kultury Białołęki i pobierał za to pieniądze z BOK-u.- 5 tys. zł
Radny FP działał "społecznie" (wg. ulotki) na rzecz Wolna Białoruś i pobierał za to pieniądze (oświadczenie majątkowe) 10 tys 900 zł.

REKLAMA

# Tadeusz Pop

04.12.2015 12:08

Zależni to pseudo społeczniki taka prawda...

# Martyna C.

04.12.2015 12:12

To tzw. "Hi-level" w pomaganiu...
Szczyt chciwości..

# na poważnie

04.12.2015 12:33

Zasadnicze pytanie brzmi:
Czy gdyby prawo było jasne i przejrzyste, a to co robili radni było zakazane, i kontrola ich oświadczeń była rzetelna to czy robili by takie numery?
NIE. Bo groziła by za to kara!
Dlatego trzeba zmieniać prawo dostosowując je do czasów w których żyjemy.
Być może nie da się wszystkiego ograniczyć, ale w myśl zasady co nie jest zabronione jest dozwolone, trzeba w ten sposób próbować ograniczać prawnie pokusy i chciwość (jak tu zostało napisane).
Skoro radni mogli pobierać wynagrodzenia za to co robili poza obowiązkami w radzie to niech nikt im tego nie zarzuca za niegodne.
Skoro napisali tak w oświadczeniach, publicznie i nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności karno-skarbowej itp. to znaczy, że wszystko jest OK!

REKLAMA

# Księgowy

04.12.2015 12:43

Do "na poważnie"
Nie możesz pisać, że jest OK w myśl zasady "co nie zabronione to jest dozwolone".
Obowiązuje jeszcze ETYKA.

# Martyna C.

04.12.2015 13:05

Gdzie etyka Korowaja?

# Martyna C.

04.12.2015 13:09

Etyka Korowaja Radnego?
A co dopiero gdzie etyka Korowaja Duchownego?

REKLAMA

# hihhihihi

04.12.2015 13:12

Ale PO strzeliło sobie gola tym atakowanie na duchownego! hihihi

# Martyna C.

04.12.2015 13:12

O to właśnie chodzi nie o to że jest Duchownym tylko że właśnie takim..

# xxx

04.12.2015 13:23

Co radny Korowaj robił w Białołęckim Ośrodku Kultury? Za co brał pieniądze? Umowa z nim zawiera zapis świadczący o tym, że raczej nic nie robił.

REKLAMA

# Marek10

04.12.2015 13:32

WIDZĘ, ŻE PLAN NISZCZENIA RADNEGO KOROWAJA ZAPOWIADANY W SMSA Z POGRÓŻKAMI JEST W PEŁNI REALIZOWANY RATUSZU, GRATULUJE PO, PO MACIE NAS ZA IDIOTÓW...

# na poważnie

04.12.2015 14:55

Do księgowego
Etyka (czasem być może i honor) to już się zgrało w tych czasach. NIESTETY to widać.
Teraz kiedy chodzi o kasę, tytuły i możliwości te pojęcia tylko przeszkadzają.
Dlatego należy próbować prawnie ograniczać ludzkie zapędy.
Przy czym jeśli pójść dalej to nie ma gwarancji że kontrolerzy będą praworządni. A kontrolerzy tamtych kontrolerów???
I tak kółko może się zamknąć.
Zastanawiam się czasami na poważnie czy jeszcze jako społeczeństwo jesteśmy w stanie dokonywać samokrytyki, a wnioski z niej płynące wprowadzać w czyn w stosunku do samych siebie, nie do drugiego człowieka? Czyli zamiast szukać drzazgi w oczach innych, czy potrafimy znaleźć belkę we własnym oku?
Jak widać czas mija, a radni jednej i drugiej strony nie potrafią usiąść do stołu i rozwiązać ten węzeł.
Może święta, w czasie których ludzie dzielą się opłatkiem, wybaczają sobie wzajem i życzą wszystkiego lepszego od tego co było, natchną naszą ekipę 23 radnych!!!
Czego im życzę z okazji zbliżających się świąt!!

# ELOWarszawiakko

04.12.2015 14:56

Jakoś mi nie żal kogoś kto tak kombinuje...
Mając za idiotów mieszkańców...
jak by nie był kombinatorem to nikt by mu nie zarzucił tego..
A tak wygląda to jak wygląda..
Każdy musi wiedzieć że tak się kończy kombinowanie czy z pisu, po, czy niezrzeszonych.
Nie ma równych i równiejszych..
kombinujesz jesteś z tego rozliczony to chyba proste.

REKLAMA

# PO i demokracja

04.12.2015 14:58

"Szanowna Pani Majchrzak,
dzisiaj radni znowu otrzymali pismo sygnowane "Przewodnicząca Rady Anna Majchrzak", tymczasem została Pani odwołana z tej funkcji tydzień temu a protokół z sesji został przekazany do ratusza. W związku z tym bezprawnie Pani zajmuje gabinet Przewodniczącego oraz bezprawnie podpisuje dokumenty. Wysyła też Pani wiadomości podpisując je jako Przewodnicząca Rady.
Zgodnie z art. 227 kodeksu karnego:
Kto, podając się za funkcjonariusza publicznego albo wyzyskując błędne przeświadczenie o tym innej osoby, wykonuje czynność związaną z jego funkcją, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
W mojej opinii Pani swoim postępowaniem wyczerpuje znamiona przestępstwa podszywania się pod funkcjonariusza (Przewodniczącego Rady można uznać za funkcjonariusza publicznego).
Zrzucając to na karb Pani nieznajomości prawa wzywam Panią do zaprzestania podszywania się pod Przewodniczącą.
O kolejnym przypadku podszywania się pod Przewodniczącą powiadomię Prokuraturę.
Z poważaniem
Wiktor Klimiuk
Przewodniczący Rady Dzielnicy Białołęka"

# ELOWarszawiakko

04.12.2015 15:14

Nie strasz nie strasz bo się...
A jakie znamiona dla RADNEGO mają podpisane dokumenty nie przez osobę do której były skierowane??
Artykuł Przewodniczącej w polityceWarszawskiej wszystko wyjaśnia...
Wasze metody i fotki na fb ze zdobytego prawie biurka...
Wstydzić się powinieneś człowieku.. a pan Ostrowski sam powiedział że nie ma upoważnienia to co kłamał?? Jest nagranie:-)
oj Dzieci na stanowiskach i w skórach dorosłych..
całą prawda o was wszystkich tam..

# ELOWarszawiakko

04.12.2015 15:16

Uu no i chyba pan klimiuk złamał prawo....
ładny podpis by był... :-D

# prawnikAtakiGłu..

04.12.2015 15:19

Wstyd Panie RADNY!
Wstyd!

# DoradcaPrawnika :-)

04.12.2015 15:27

Radny Klimiuk proponuję zwiększyć dawkę leku jeśli pan takie bierze a jak nie to zacząć :-D

# DoradcaPrawnika :-)

04.12.2015 15:28

Na uspokojenie oczywiście.. :-)

# Sympatyk

04.12.2015 15:46

Czytam i nie wierzę.
Jeśli prawdziwym jest podpis radnego p. Klimiuka to pokazuje tylko jego niemoc i brak wizji w działaniu. Jeśli przewodniczącym rady ma być osoba, która ucieka się do forów internetowych, aby pochwalić się stanowiskiem to wygląda to tylko na potrzebę dowartościowania i karierowiczostwo.

# POzdrawiam

04.12.2015 15:57

#kochamPO napisał(a) 04.12.2015 09:11
Widzę że trolle PO wylazły z nor :)

Biedni ludzie...
Wydaje im się że jak pod każdym artkułem naklepią kilkadziesiąt komentarzy atakujących opozycję to coś im to da.
Otóż nie da państwo radni, burmistrzowie i kto tam jeszcze tutaj pisze.
Więc może skończcie?

# ksiegowy ratusza

04.12.2015 16:16

...total loss...

# ksiegowy ratusza

04.12.2015 16:23

J., podobno skasowałeś samochód, stanowiący własność Miasta Stołecznego Warszawy. Zrobiłeś tzw. total loss. Wszystko da się sprawdzić.
J., czy zwróciłeś Warszawiakom pieniądze za zniszczone auto? A może uznałeś tak, jak twój ociężały umysłowo pryncypał, że samochód należy ci się, jak jemu sokowirówka w pałacu?
J., już niedługo wykopki z Modlińskiej. Im mocniej zrośnie ci się zad ze stołkiem, tym bardziej będzie bolało :-)))))

# ksiegowy ratusza

04.12.2015 16:26

J., podobno skasowałeś samochód, stanowiący własność Miasta Stołecznego Warszawy. Zrobiłeś tzw. total loss. Wszystko da się sprawdzić.
J., czy zwróciłeś Warszawiakom pieniądze za zniszczone auto? A może uznałeś, jak twój ociężały umysłowo pryncypał, że samochód należy ci się, jak jemu sokowirówka w pałacu?
J., już niedługo wykopki z Modlińskiej. Im mocniej zrośnie ci się zad ze stołkiem, tym bardziej będzie bolało :-)))))

# ksiegowy ratusza

04.12.2015 16:35

J., pozostały jeszcze 4 kroki scenariusza i wylądujesz na kilkumiesięcznym turnusie wczasowym.

# Wyborca Korowaja

04.12.2015 17:46

Checa na 102! Budki dla ptaszków, skejparki, festyny reage i to wszystko niby radny. Społecznie, a na boku taka kasa, że ho ho. Ładnie radny się urządził. Cytując klasyka: a taki miał być piękny, amerykański... Miej pan honor panie radny i oddaj mandat. Zawiódł pan mnie, swojego wyborcę.

# CLOWN

04.12.2015 18:39

Pan Klimiuk podał paragraf który złamał.. :-)
Dobre :-)
To tak jakby strzelić sobie w stopę?
Ale to Chyba zbyt słabe..
Wiem:
To jakby pomówić kogoś publicznie o łamanie prawa samemu to robiąc i jeszcze się pod tym podpisać..
hehe RADNY Klimiuk zabawna postać :-)

# Mikołaj

04.12.2015 18:56

Czy można znaleźć protokół z posiedzenia ostatniej sesji rady lub uchwałę zmiany przewodniczącego?

# Andrzej M.

04.12.2015 20:30

A ja mam pytanie do pana Klimiuka który uczestniczy w tej rozmowie..
Co Pan Zrobił przez 13 miesięcy swojej "pracy" dla mnie? Czyli zwykłego mieszkańca..
Co po za walką o stanowisko dla samego siebie uczynił Pan dla Dzielnicy i jej mieszkańców?
Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o Panu bo Przewodniczącą z pracy na rzecz mieszkańców to znam od dawna czyli od pięciu lat a Pan pojawił się już 13 miesięcy temu to na pewno coś Pan uczynił dla mieszkańców prawda??
poproszę o odpowiedź bo jestem naprawdę ciekaw Pana osiągnięć..
pozdrawiam

# skalik

04.12.2015 20:36

#ksiegowy ratusza napisał(a) 04.12.2015 16:26
J., podobno skasowałeś samochód, stanowiący własność Miasta Stołecznego Warszawy. Zrobiłeś tzw. total loss. Wszystko da się sprawdzić.
J., czy zwróciłeś Warszawiakom pieniądze za zniszczone auto? A może uznałeś, jak twój ociężały umysłowo pryncypał, że samochód należy ci się, jak jemu sokowirówka w pałacu?
J., już niedługo wykopki z Modlińskiej. Im mocniej zrośnie ci się zad ze stołkiem, tym bardziej będzie bolało :-)))))

Jakieś szczegóły?

# na poważnie

04.12.2015 21:12

Panie radny Klimiuk
Nie jestem zwolennikiem PO i PiS.
Chciałbym aby Pan i pozostali radni w liczbie 22 osób traktowali mnie mieszkańca dzielnicy bardzo poważnie.
Póki co nie jest Pan przewodniczącym rady dzielnicy bo Pana kolega Dariusz Ostrowski nie miał upoważnienia przewodniczącej do dalszego prowadzenia sesji. I to jest proste jak konstrukcja cepa!!!
Jeśli chce Pan wraz z pozostałą większością radnych dokonać zmian to niestety musi się Pan uzbroić w cierpliwość i z upierdliwością godną być może w przyszłości podziwu składać pisma, petycje i podania o zwołanie sesji rady dzielnicy z załącznikiem o porządku obrad obejmującym odwołanie przewodniczącej rady, wyborem przewodniczącego, odwołaniem burmistrza lub całego zarządu i powołaniem nowego burmistrza lub całego zarządu.
Pośpiech Panie radny jest wskazany przy łapaniu pcheł, jak mawiała moja śp. Babcia.
Oczywiście uważam, że Pani Anna Majchrzak zachowuje się bardzo NIE POWAŻNIE, i kiedyś źle się to dla tej Pani skończy. Lekceważenie mieszkańców nie uchodzi bez kary!!!
Skoro jednak podjął się Pan dyskursu na forum to niech Pan wrzuci treść tego pisma abyśmy my (mieszkańcy) mogli zapoznać się z działaniami podjętymi przez przewodniczącą.
Takie Pana zachowanie było by potraktowane na poważnie w przeciwnym razie chodzi o takie "niedomówienie" jak w skeczu o Jasiu, uczniu hydraulika.
Mam także poważne zastrzeżenia do Pana burmistrza odnośnie braku oficjalnych transmisji z sesji rady a bynajmniej ich ograniczania.
Mam nadzieję, że w końcu Pan burmistrz i Pani przewodnicząca potraktują na poważnie swoje obowiązki wobec mieszkańców i pomimo świadomości, że zostaną odwołani ze swoich funkcji staną przed całą radą i podadzą się z honorem ocenie większości.

# Ciekawe

05.12.2015 09:22

#Andrzej M. napisał(a) 04.12.2015 20:30
A ja mam pytanie do pana Klimiuka który uczestniczy w tej rozmowie..
Co Pan Zrobił przez 13 miesięcy swojej "pracy" dla mnie? Czyli zwykłego mieszkańca..
Co po za walką o stanowisko dla samego siebie uczynił Pan dla Dzielnicy i jej mieszkańców?
Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o Panu bo Przewodniczącą z pracy na rzecz mieszkańców to znam od dawna czyli od pięciu lat a Pan pojawił się już 13 miesięcy temu to na pewno coś Pan uczynił dla mieszkańców prawda??
poproszę o odpowiedź bo jestem naprawdę ciekaw Pana osiągnięć..
pozdrawiam
odpowie Radny??

# Ciekawy 2

05.12.2015 10:04

Nie odpowie, bo nic nie zrobił.

# Piotr i Paweł

05.12.2015 12:08

Dlaczego żadne media nie zainteresują się tym, że była przewodnicząca Rady Dzielnicy przez 3 miesiące blokowała jej prace. Czy Majchrzak poniesie np. konsekwencje finansowe i być może karne takich działań? Rada przez 3 miesiące przez Majchrzak i Jaworskiego nie zajęła się żadną, ważną dla mieszkańców sprawą. Poza tym, jeżeli Majchrzak jeszcze raz przedstawi się jako Przewodnicząca, to pozostali członkowie Rady natychmiast skierują zawiadomienie o Prokuratury. Czy PO tego chce, czy nie Przewodniczącym Rady jest obecnie Pan Wiktor Klimiuk.

# Ciekawe

05.12.2015 12:33

Po nie sesji w wykonaniu nieupoważnionego ostrowskiego?? Hehe dobre

# lutek

05.12.2015 17:07

brak tolerancji w PO - a jakby to było w PIS to wszystkie media by o tym bębniły przez miesiąc,wybór dyrektorki BOK ze złamaniem wszelkich praw,wybory samorządowe tez PO zakombinowało,no ale cóż skoro stare PO łamie konstytucje to juniorzy mogą łamać prawo niższej rangi

# Clown

05.12.2015 19:07

#Ciekawe napisał(a) 05.12.2015 12:33
Po nie sesji w wykonaniu nieupoważnionego ostrowskiego?? Hehe dobre
tak to cały pis właśnie :-)
Prawnicy :-)

# Mariooo

05.12.2015 19:38

Tolerancji na takie zachowanie radnego?
Etyka go obowiązuje?
A jako Duchownego chyba tym bardziej to o to im chodzi nie róbcie z wilka owcy pokrzywdzonej przez stado wilków..
#Tadeusz napisał(a) 04.12.2015 11:37
Zacny człowiek z tego radnego wszystko robi społecznie w 1.5 roku zarobił w fundacji ok. 60 tysięcy złotych a zarejestrowany na bezrobotnego wtedy był??
Zatrudniony na umowę zlecenie w Białołęckim Ośrodku Kultury na umowę o dzieło?
Zatrudniony w "Marywilska 44" podobna umowa?
Czy to jest normalne??
Leczył się za moje składki w nfz??
Radni pokazali mieszkańcom człowieka który jest Duchownym a zachowuje się w sposób nie godny Radnego..
Ja jestem Katolikiem i nie uważam żeby ktoś tu kogoś stygmatyzował kogoś za wiarę..
Problem się pojawia kiedy zadamy sobie pytanie:
CZY KSIĄDZ Z MOJEJ PARAFII MÓGŁBY SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ?
CZY MIAŁBY PRZYZWOLENIE MOJEJ WSPÓLNOTY?
CZY ZADANIEM KAŻDEGO DUCHOWNEGO NIE JEST PRZYPADKIEM "BUDOWANIE MOSTÓW" A NIE ICH BURZENIE?
No naprawdę zacny z niego Duchowny..
Nie twórzmy OWIEC z WILKÓW bo to jest poprostu niesmaczne..
Ps wiadomości zaczerpnięte z oświadczeń majątkowych Pana Korowaja wystarczy wpisać w google: "Oświadczenie Majątkowe Korowaj"
Pozdrawiam,

# xxx

06.12.2015 00:16

WT i JR - to hity dzielnicowe wnoszące jedynie swoje samochwalstwo.
Natomiast ci pokazani na filmie to egzotyka dzielnicowa.

# pola

06.12.2015 01:05

Psy PO szczekają, a karawana ma sie bardzo dobrze i jedzie dalej! :)

# poznajzanimoddaszgłos

06.12.2015 07:42

Skoro pojawiła się opinia #Oszukany, wiedza o religijnej orientacji radnego Korowaja nie jest wiedzą publiczną. Wyborcy MAJĄ PRAWO ją znać, bowiem w naszym kraju zbyt często determinuje ona zachowania polityków i BUDUJE sojusze z pisem. Nie tylko #Oszukany ma prawo nim się czuć.
Tylko bardziej aktywny wyborca mógł się dowiedzieć, że radny Korowaj współpracował z posłem Godsonem i prowadził marsz p.w. Jezusa. A chyba nie ma się czego wstydzić skoro się tak działa, prawda?

# piesek

06.12.2015 18:11

#pola napisał(a) 06.12.2015 01:05
Psy PO szczekają, a karawana ma sie bardzo dobrze i jedzie dalej! :)

Hau, Jaworski, hau, Majchrzak, hau, PO!

# Wyborca

06.12.2015 20:11

Panie Korowaj, nie zmieniaj tematu na forum. Proszę o odpowiedź na pytanie - jakie i jako kto, płacił pan podatki za 2014 rok? Wiem że czyta pan to forum, więc uczciwie byłoby odpowiedzieć swoim wyborcom, także mnie. Oczekuje.

# były wyborca PO

06.12.2015 21:05

" Opracowanie strategii promocji nowego obiektu Białołęckiego Ośrodka Kultury na Zielonej Białołęce przy ul. Głębockiej 84 "3 pokoje z kuchnią w dnia 1.08.2014 do 1.09.2014"
oraz
"Opracowanie strategii działań pozyskania partnerów komercyjnych dla sprzedaży usług artystycznych BOK w okresie od 4.11.2014 do 4.12.2014"
i zagadka - kto takie "dzieła" tworzył dla Białołęckiego Ośrodka Kultury ?

# Bolek

07.12.2015 07:56

No to teraz już jest jasne, dlaczego tak "dobrym" dla władz Białołęki dyrektorem BOK był Krzysztof Mikołajewski. Po prostu płacił odpowiednim radnym, za ich pomysły. Poprzednia dyrektorka się stawiała, to i musiała wylecieć. Radny Korowaj do niej przychodził i nakazywał realizacje, za ponad 50 tys. zł Reagge Fest, a jak ona nie była tym pomysłem zachwycona, to za kilka dni już w gazecie Echo był na ten temat artykuł, jak to Radny Korowaj ma świetny pomysł, a dyrektorka BOK nie chce go realizować. A że pomysły Korowaja były kosztowne...to już Burmistrza Jaworskiego nie obchodziło. Dyrektorka miała po prostu wydać kasę na pomysł Korowaja, a sukces imprezy Radny sobie sam sobie przypisywał. A jak się dyrektorka stawiała, to i pod sfałszowanym przez komisję rewizyjną protokołem Korowaj się podpisał. A co!!! Wszystko się zmieniło wraz ze zmianą osoby na stanowisku dyrektora BOK. Już za Mikołajewskiego pieniążki szły oficjalnie do kieszeni Radnego Korowaja, to i dyrektor miał dobrą opinię oraz wysoką premię! Nikt się go w mediach nie czepiał. Nikt nie nasyłał na niego kontroli z urzędu, jak to poprzednio bywało. Nikt nie rozliczył jego działań na rzecz BOK i Białołęki. Tylko, że jakoś bardzo szybko sam Mikołajewski zrezygnował ze stanowiska Dyrektora BOK! Czyżby ciążyły mu na sumieniu decyzje podejmowane wg wskazówek Piotra Jaworskiego i Marcina Korowaja?

# HARRY2

07.12.2015 09:19

Chyba nie odpowie To zbyt trudne...
Może film z odpowiedzią nakręci we wspópracy z podobnym celebrytą jak on czyli Hardkorowo, hardkorowo..
#Wyborca napisał(a) 06.12.2015 20:11
Panie Korowaj, nie zmieniaj tematu na forum. Proszę o odpowiedź na pytanie - jakie i jako kto, płacił pan podatki za 2014 rok? Wiem że czyta pan to forum, więc uczciwie byłoby odpowiedzieć swoim wyborcom, także mnie. Oczekuje.

# Mieszko

07.12.2015 09:27

Radny Klimiuk nie może zameldować wykonania zadania.
Radni Niezależni pomóżcie lokalnym działaczom PIS-u w wykonaniu zadania, bo tylko o to im chodzi.

# Lokalny

07.12.2015 09:35

Modlińska zaczęła urzędowanie.

# CALYYPSO

07.12.2015 12:19

Panowie i Panie"niezależni" w 9 osób są zależni od 5 osób z pisu przecież.
To jacy oni niezależni?
To kabaret jest jakiś..
A pan Klimiuk łamie prawo strasząc i "podając się za funkcjonariusza publicznego"
Co pan Klimiuk i reszta ferajny zrobiła dla mieszkańców?
I nie pisać mi tu o ratuszu bo to nudne już jest..
dramatyczny sposób na unikanie odpowiedzi..

# Lokalny

07.12.2015 12:43

#CALYYPSO napisał(a) 07.12.2015 12:19
Panowie i Panie"niezależni" w 9 osób są zależni od 5 osób z pisu przecież.
To jacy oni niezależni?
To kabaret jest jakiś..

Jak wszyscy radni byli zależni tylko od PO to lepiej było?

# kawalerzysta

07.12.2015 14:11

Ale strach na Modlińskiej. J. dzisiaj musiał już 3 razy bieliznę zmieniać.

# Tok

07.12.2015 14:31

#kawalerzysta napisał(a) 07.12.2015 14:11
Ale strach na Modlińskiej. J. dzisiaj musiał już 3 razy bieliznę zmieniać.

Rozwiniesz temat?

# wc kaczka

07.12.2015 15:34

Jedyne co można w tej sytuacji rozwijać to papier toletowy i J. dobrze o tym wie :-) Brązowy szlak znaczy drogę jego upadku...

# Ewangelik

07.12.2015 21:07

Jaki kościół. Nie obrażajcie porządnych ewangelików z którymi Korowaj nie ma nic wspólnego. Przecież to zwykły sekciarz jest. Te jego "kościoły" to zwykłe seskty są. Luteranie to mają w Polsce oficjalne struktury, a nie jakieś tak stowarzyszenia.

# Lojer

07.12.2015 21:11

Poziom wpisów spadł do poziomu etyki i moralności pana Radnego Korowaja..
przykre ale prawdziwe..

# Lojer

07.12.2015 21:15

Dotyczy # wc kaczki #tok i # kawalerzysta oczywiście :-)

# Lokalny

07.12.2015 21:17

O proszę, chyba J. wreszcie zamiast rolki papieru wziął do rąk klawiaturę i efekty widać :-)

# Lojer

07.12.2015 21:25

O a ty znowu durny K. Myślisz że z burmistrzem piszesz? :-)
Zmień dilera lub odejdź od forum na 1h zalecane dla trolli takich jak ty co godzinami przed kompem w oczekiwaniu na J. Siedzą..
pozdrawiam,
:-D

# Mati

07.12.2015 21:29

No i mamy chyba pierwszy głos kogoś kto może być zły na pana K. Za jego "reklamę" kościoła..
#Ewangelik napisał(a) 07.12.2015 21:07
Jaki kościół. Nie obrażajcie porządnych ewangelików z którymi Korowaj nie ma nic wspólnego. Przecież to zwykły sekciarz jest. Te jego "kościoły" to zwykłe seskty są. Luteranie to mają w Polsce oficjalne struktury, a nie jakieś tak stowarzyszenia.

# lutek

07.12.2015 21:31

po wybudowaniu galerii i swiatowida koło ratusza będzie taki korek ze radni i burmistrz nie dojadą i skończy się ten cyrk

# kochamPO

07.12.2015 21:53

#Lojer napisał(a) 07.12.2015 21:25
Zmień dilera lub odejdź od forum na 1h zalecane dla trolli takich jak ty co godzinami przed kompem

Mówisz o sobie, trollu PO?

# Tok

08.12.2015 06:55

#Lojer napisał(a) 07.12.2015 21:11
Poziom wpisów spadł do poziomu etyki i moralności pana Radnego Korowaja..
przykre ale prawdziwe..
A jak oceniasz swój poziom wpisów?

# alleNummer

10.12.2015 17:04

#Ewangelik napisał(a) 07.12.2015 21:07
Jaki kościół. Nie obrażajcie porządnych ewangelików z którymi Korowaj nie ma nic wspólnego. Przecież to zwykły sekciarz jest. Te jego "kościoły" to zwykłe seskty są. Luteranie to mają w Polsce oficjalne struktury, a nie jakieś tak stowarzyszenia.
ups..

# Roastron

11.12.2015 20:33

Na dokładkę te ..... rozsyłały ten żałosny filmik po miejscach pracy innych radnych ... Co wydaje mi się wyjątkowym chamstwem ... Ale co się spodziewać po pustogłowych partyjniakach... Ale przyjdzie "kryska na Matyska" i wtedy się POśmiejemy ...

# JazdaZoszustami!

12.12.2015 00:11

Ale numer!
#Księgowy napisał(a) 04.12.2015 12:05
WART PAC PAŁACA
Radny MK działał "społecznie" na rzecz kultury Białołęki i pobierał za to pieniądze z BOK-u.- 5 tys. zł
Radny FP działał "społecznie" (wg. ulotki) na rzecz Wolna Białoruś i pobierał za to pieniądze (oświadczenie majątkowe) 10 tys 900 zł.

# Meteoryt

12.12.2015 00:21

No Mistrz tej debaty zaraz po Radnym Klimiuku i jego "pięknym" wpisie pokazującym obraz pisu i traktowaniu prawa na różne sposoby:-)
#CLOWN napisał(a) 04.12.2015 18:39
Pan Klimiuk podał paragraf który złamał.. :-)
Dobre :-)
To tak jakby strzelić sobie w stopę?
Ale to Chyba zbyt słabe..
Wiem:
To jakby pomówić kogoś publicznie o łamanie prawa samemu to robiąc i jeszcze się pod tym podpisać..
hehe RADNY Klimiuk zabawna postać :-)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break