REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kurs prawa jazdy

# Agata

10.06.2003 16:44

Czy ktoś może mi polecić dobry kurs prawa jazdy? Oczywiście chodzi mi głównie o zajęcia praktyczne, ponieważ nie chciałabym przeżywać katorgi z jakimś - przepraszam za wyrażenie - chamowatym instruktorem. Co możecie powiedzieć o takich firmach jak: Imola, Perfekt (zajęcia teoretyczne w szkole na Strumykowej), Praska Auto Szkoła (zajęcia na Nagodziców), Skorpion (zajęcia w szkole na Erazma z Zakroczymia).

# Joanna

25.06.2003 14:24

Nie wiem jaki jest poziom kursów w szkole u Pana, którego chcę polecić, ale wzięłam sobie jazdy doszkalające i jestem zadowolona. Szkoła znajduje się przy Klifie, a Instruktor Janusz Berliner. Godzina jazdy kosztuje u niego tylko 30 zł, a Pan jest spokojny i sympatyczny. Mam nadzieję, że nie zapeszę. Powodzenia

# lektorka

26.06.2003 10:55

Ja polecam pana Marcina, który korzysta z placu manewrowego przy liceum przy Polfie (503896396) - on ma swoją szkołę gdzies przy AWF, ale jazdy doszkalające u niego były super. Tylko jeśli się jest młoda kobietą to trzeba od razu dać do zrozumienia, że to kontakty wyłącznie zawodowe - ale akurat dla mnie był to plus: czułam się adorowana i podziwiana i absolutnie nie bałam się jezdni.
Bardzo miły i bardzo profesjonalny pan ze szkoły Perfect: 601210524 - spokojny, opanowany, grzeczny - tyle tylko, że pali (ale zawsze prosi o zgodę).

REKLAMA

# Majki

22.09.2015 13:27

Jak kurs prawka to tylko w Q-mobil. Ciekawe wykłady, duzo konkretów na jazdach, nie ma ucinania godzin zajęć, kosztem spraw prywatnych. Jazdy miałem z Piotrem. Super cierpliwy instruktor z pasją do tego, co robi. Moim zdaniem wybór tej szkoły był strzałem w dziesiątkę. PS: Zdałem za 1 razem!

# kamilka88

27.10.2015 15:09

Ja na kurs chodzę do Q-Mobil, bardzo dobra szkoła, tak jak na początku bałam się siąść za kółkiem, tak teraz nie mogę doczekać się do kolejnej jazdy. Połknęłam dzięki nim bakcyla:)

# martynaa

08.12.2015 20:25

Co sądzicie o jazdach doszkalających, czy Waszym zdaniem opłaca się zapłacić za taki kurs?

REKLAMA

 kaska2909

11.12.2015 17:05

Na kursie prawa jazdy nie nauczycie się bezpiecznej jazdy tj. zasad wyprowadzania samochodu z poślizgu, albo tego jak się zachować, gdy już nie da się wyhamować. Wydaje mi się, że każdy kierowca powinien znać takie zasady, tak więc doskonalenie techniki jazdy to dobra inwestycja. Mogę polecić http://szkolajazdysubaru.pl organizują szkolenia również dla klientów indywidualnych.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA