REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Każde Forum musi mieć swojego Gonza :-)

# bartekol

29.10.2003 18:29

Co Wy na to?

# zwierzak

30.10.2003 19:28

Gonzo jest de best

# Piggy

31.10.2003 14:52

Kiedyś forum było zdominowane przez Wyjątkowego Historyka i Vladymira i ich koty, i było nudno. Teraz jest mnóstwo fajnych ludzi i Gonzo, który rozruszał towarzystwo. Lepszy Gonzo niż "Fałsz i Obłuda".

REKLAMA

 Ptysia

31.10.2003 18:11

a kiedyś na forum był Rzaba, to dopiero był fajny gość!!!!!! Gonzo też jest spoko......

# Duśka

05.11.2003 21:10

Odczepcie się od Vladymira i kotów! Duśka Sorry Dotrotko.

# Kotkaa

06.11.2003 20:29

Oj, Duśka, jak fajnie, że jesteś! Ale ja się całkowicie zgadzam z Piggy! To znaczy, owszem, dla nas to BYŁO ciekawe, kiedy polemizowalismy sobie grzecznie (a raczej zgadzaliśmy się) z Vladymirami (a częściej gadaliśmy o kotach, oj, kiedy my w koncu będziemy mieli wolny weekend?), ale zdawało mi się, że tylko dla nas, a nie dla innych użytkowników Forum. Teraz przeszliśmy z aktywnego pisania w aktywne czytanie... i chyba Forum na tym zyskało :)

REKLAMA

# Vladymir

08.11.2003 23:22

Dzisiaj pozostaje mi juz tylko żal, że nie ma Duśki, Kotkii, Historyka, Azy, Piotrka z Odkrytej, Alfa, M0n1ki, Ka$ki na tym Forum, bo bardzo tęskinie za Wami.

# Duśka

09.11.2003 17:07

Jestem, jestem, jestem i nigdzie nie pójdę, tylko nie właczałąm się do dyskusji, bo nie było nic interesującego. Polityki jak wiecie nie lubię, bo to śliski i niewdzięczny temat, a koty to i owszem mogę gadać godzinami, ale na to trzeba amatorów i reszta by się zanudziła. Może wymyślę znowu coś kulinarnego to wam podrzucę w nowym temacie. Duśka

# fotografia

26.09.2016 22:09

jak zwykle :)
______________
http://bkaczmarek.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA