REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Każde Forum musi mieć swojego Gonza :-)

# bartekol

29.10.2003 18:29

Co Wy na to?

# zwierzak

30.10.2003 19:28

Gonzo jest de best

# Piggy

31.10.2003 14:52

Kiedyś forum było zdominowane przez Wyjątkowego Historyka i Vladymira i ich koty, i było nudno. Teraz jest mnóstwo fajnych ludzi i Gonzo, który rozruszał towarzystwo. Lepszy Gonzo niż "Fałsz i Obłuda".

REKLAMA

 Ptysia

31.10.2003 18:11

a kiedyś na forum był Rzaba, to dopiero był fajny gość!!!!!! Gonzo też jest spoko......

# Duśka

05.11.2003 21:10

Odczepcie się od Vladymira i kotów! Duśka Sorry Dotrotko.

# Kotkaa

06.11.2003 20:29

Oj, Duśka, jak fajnie, że jesteś! Ale ja się całkowicie zgadzam z Piggy! To znaczy, owszem, dla nas to BYŁO ciekawe, kiedy polemizowalismy sobie grzecznie (a raczej zgadzaliśmy się) z Vladymirami (a częściej gadaliśmy o kotach, oj, kiedy my w koncu będziemy mieli wolny weekend?), ale zdawało mi się, że tylko dla nas, a nie dla innych użytkowników Forum. Teraz przeszliśmy z aktywnego pisania w aktywne czytanie... i chyba Forum na tym zyskało :)

REKLAMA

# Vladymir

08.11.2003 23:22

Dzisiaj pozostaje mi juz tylko żal, że nie ma Duśki, Kotkii, Historyka, Azy, Piotrka z Odkrytej, Alfa, M0n1ki, Ka$ki na tym Forum, bo bardzo tęskinie za Wami.

# Duśka

09.11.2003 17:07

Jestem, jestem, jestem i nigdzie nie pójdę, tylko nie właczałąm się do dyskusji, bo nie było nic interesującego. Polityki jak wiecie nie lubię, bo to śliski i niewdzięczny temat, a koty to i owszem mogę gadać godzinami, ale na to trzeba amatorów i reszta by się zanudziła. Może wymyślę znowu coś kulinarnego to wam podrzucę w nowym temacie. Duśka

# fotografia

26.09.2016 22:09

jak zwykle :)
______________
http://bkaczmarek.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA