REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Jacks

23.05.2012 11:29

Zacisze to wg. HGW nie Warszawa więc tak nie wygląda wspieranie sportu w Warszawie a jedynie na Pradze. Kluby w Warszawie mają się lepiej...

# mroczek

23.05.2012 14:49

Od 10 lat nie ma woli rozwiązania problemu finansowania dla małych klubów sportowych i stowarzyszeń. Radni są na smyczy Biura Sportu, a urzędnikom taki system pasuje, bo "są potrzebni". Przy czym bardziej wkurzająca jest postawa radnych, bo to oni są wybrani i oni mieli w swoich programach DOBRO SPORTU i DOBRO DZIECI I MŁODZIEŻY.

# były działacz

06.06.2012 12:43

Taki sam temat wałkowałem kilka lat temu na Białołęce, gdzie boiska i hale były we władaniu Białołęckiego Ośrodka Sportu. Dwie szkoły z dużymi halami i boiskami w ramach godzin WF i SKS nie wykorzystywały w pełni obiektów ( miały je w dyspozycji do godz.18.00), ale ze względu na to, że zarządzającym obiektami był i jest nadal BOS nie mogły udostępnić niewykorzystanych godzin bezpłatnie dla dzieci z klubu. PO 18.00 wynajem kosztował i to grube pieniądze na które nas nie było stać.
W pewnym momencie usłyszałem od burmistrza, że nie powinniśmy przyjmować dzieci do grup piłkarskich skoro nie jesteśmy w stanie zapewnić im miejsc treningowych.
Na forum Białołęki jest o tym również dużo komentarzy.
W okresie zimowym zaproponowano dla dzieci 7 i 8 letnich wynajęcie hal sportowych po godzinie 20.00. Godzin starczyłoby dla dwóch grup, a miałem ich siedem.
Ani UD, ani dyrektor BOS-u nie był w stanie załatwić sprawy.
Ostatecznie uderzyłem do Radia dla Ciebie. Pojawili się dziennikarze, zrobiło się głośno i nagle udało się cudownie znaleźć miejsce do treningów.
Urzędnicy i politycy najbardziej się boją dziennikarzy i z moich doświadczeń wynika, że jest to jedyna możliwość załatwienia spraw niemożliwych.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy