REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaką prywatną podstawówkę polecacie?

 margaretka

24.10.2016 14:22

Długo się nad tym zastanawiałam, ale w końcu postanowiłam zapisać córkę do prywatnej podstawówki. Wg mnie w prywatnych szkołach jest jednak więcej możliwości rozwoju niż w państwowych szkołach. Jaką prywatną podstawówkę moglibyście polecić? Zastanawiam się nad Pro Futuro, bo jest dwujęzykowa, a teraz bez angielskiego ani rusz. Możecie się podzielić opiniami na jej temat?

# SNOB

24.10.2016 15:01

Polecam American School. 55 tys.zł / rok nauki.
Do tego basen, golf, gitara, savoir vivre itd.
Tylko musisz podjeżdzać pod szkołę minimum rocznik 2015 BMW serii 5 - gdyż inni Rodzice Cię wyśmieją a wtedy Tobie się przyda rozwój zawodowy od początku.

# jarecka85

25.10.2016 10:30

do #SNOB tylko po co taka zawiść i zazdrość w twoim komentarzu? Wiesz nie każdego na to stać, ale to nie powód, żeby sobie jaja z kogoś robić :) Jeśli tylko margaretka ma na to fundusze i stwierdzi, że taka droga będzie lepsza dla jej dzieci to dlaczego nie? Ja sama chodziłam do prywatnego liceum i powiem ci że to sporo mi ułatwiło w życiu. Teraz szkoły dwujęzyczne to naprawdę nie jakiś fejm tylko często konieczność, jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu i nie zatrzymać się na pracy w jakiejś korporacji. O samym pro futuro słyszałam, dzieciaków tam nie mam bo do szkoły jeszcze im daleko, ale jeśli tylko będą zainteresowane to też się nad tym mocno zastanowię.

REKLAMA

# naganiacze ProFuturo

25.10.2016 12:06

czy nie skumałaś że to jest naganiacz tej szkoły? Poczytaj inne wątki, są podobnej treści w odstępach czasowych...
#MarekH
W stolicy masz kilka opcji na dobrą szkołę podstawową. Nie myślałaś o szkole Pro Futuro? Bo my interesujemy się tą szkołą już od dłuższego czasu i zastanawiamy się czy nie posałać do niej naszego syna.
24.10.2016 20:37
Mirkaa
A masz możliwość posłania dziecka do szkoły prywatnej? Jeżeli tak to warto dziecko wysłać do tej http://profuturo.edu.pl/ prywatnej. Jest ona dwujęzykowa jest partnerem znanych instytucji takich jak Cambridge English Language Assessment. Ma bardzo wysoki poziom nauczania. Myślę, że warto wysłać tam dziecko jeżeli ma się możliwości finansowe bo dziecko po takiej szkole będzie miało większe możliwości w przyszłości
...
Długo się nad tym zastanawiałam, ale w końcu postanowiłam zapisać córkę do prywatnej podstawówki. Wg mnie w prywatnych szkołach jest jednak więcej możliwości rozwoju niż w państwowych szkołach. Jaką prywatną podstawówkę moglibyście polecić? Zastanawiam się nad Pro Futuro, bo jest dwujęzykowa, a teraz bez angielskiego ani rusz. Możecie się podzielić opiniami na jej temat
Podobne posty reklamujące szkołe.

# Mambba

25.10.2016 20:32

Ja myślę, że jeśli kogoś stać to czemu nie. Dla dziecka to tylko lepiej, a czesto w prywatnych szkołach można przyjść na okres próbny, np. w ProFuturo na 2 tygodnie, więc możesz sprawdzić czy dana placówka Tobie i dziecku odpowiada. Czy jest warta danej opłaty etc. :) Fajnie by dziecko też brało udział w decyzji na tyle na ile może oczywiście, bo to w sumie tu chodzi o jego życie. Więc też nie fajnie jest wszystko za niego ustalać nawet wbrew jego woli :)

# kasiaJ

27.10.2016 09:39

reklama, czy nie ale fakt jest taki, że poziom publicznych szkół z roku na rok jest coraz gorszy :( a po cudownej dobrej zmianie będzie jeszcze gorzej. Moi synowie chodzą do szkoły dwujęzykowej i powiem wam, że faktycznie trochę to kosztuje, ale oni są już na tyle duzi, że sami wiedzą po co tam chodzą. W prywatnych szkołach nie ma miejsca na tłamszenie zdolniejszych, a w publicznych no cóż... z wykształcenia jestem pedagogiem i wiem jak to wyglądało w praktyce. Coś więcej umiesz? to siedź cicho i nie przeszkadzaj... przykre to :( o samym profuturo nie słyszałam,ale z tego co widzę, to poziom podobny jest wszędzie :)

REKLAMA

# kotarka

31.12.2016 15:03

Teraz po reformie tym bardziej można obawiać się o poziom szkół publicznych. Jednak prywatna szkoła podstawowa stara się utrzymać jakiś poziom, więc bezpieczniej jest tam wysłać swoje dziecko. Moi synowie chodza do http://linde.waw.pl/ . Z poziomu nauczania jestem zadowolona

# Rimka

31.01.2019 13:19

Moja córa chodzi do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ul. Bacha i bardzo sobie tę szkołę chwalimy. Mają dobrych nauczycieli, szkoła stawia na rozwój dzieci, mają nowoczesne metody nauczania.

# Kaziaaa343

26.02.2019 16:56

Dobra jest też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Fundacja Varsovia ją prowadzi. To szkoła naprawdę na poziomie. Edukacja dzieci jest najważniejsza więc tutaj wybór szkoły powinien być naprawdę przemyślany.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe