REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

# kocieruchy

19.06.2012 16:34

"Świetne", poprostu "rewelacyjne" zdjęcia - ale kiepska reklama browaru Żywiec - bo żadnej puszki tam nie widzę. A i fajek i fifek i innego alkoholu też. Autor zdjeć ma coś z oczami.
Kilku kolesi stoi przy płocie, jeden przeskakuje po piłkę, która wylatuje co 5 minut w stronę lasów rembertowskich - a tu już niezła "impreza".
Niezłe tematy w tym bardzo poważnym tabloidzie robią - a po ostatnich artykułach zanosiło się, że odchodzą od formy "faktu" czy "superexpresu".

# kibic

19.06.2012 23:51

Problemem nie jest trudna młodzież.
Problemem jest pewna osoba z personelu os Syrenka II !!!
Młodzież widoczna na zdjęciu naśladuję swojego "trenera" na samorządowej posadzie

# zwykły człowiek

22.06.2012 09:29

Gram na tym boisku w piłkę dwa razy w tygodniu i podczas jednego meczu piłka potrafi kilka razy wylecieć za ogrodzenie. To chyba normalne, że skaczemy po nią przez płot skoro nie ma normalnego wyjścia. Zamiast siedzieć jak Kopernik na dachu, można spacerować pod lasem i podawać nam piłki, zapraszamy. I już nikt skakał nie będzie.

REKLAMA

# gutek

22.06.2012 13:42

Do gazety poszło pewnie więcej zdjęć, inne jest w "mieszkańcu". Osoba na ogrodzeniu siedzi a nie przez nie przeskakuje.

# biegacz01

26.06.2012 21:30

Ludzie gdzie Wy macie rozum? O czym ta dyskusja? Jeden siedzi na płocie drugi na dachu bloku czteropiętrowego(pewnie bez zabezpieczenia). Kto ma mniej rozumu? Czy to są czyny przestępcze? Obaj spadną to się nauczą. Fajnie, że mamy na Marysinie taki obiekt, jutro idę tam biegać. Polecam.

# kibic

29.06.2012 08:17

Ciekawe czy koleś, który robił zdjecia na dachu miał pozwolenie aby tam wejść - trzeba to zgłosić właściwym służbom.

REKLAMA

# mrsn

20.08.2012 00:45

eeeehehehhee i co w związku z tym ? Nie dziwie się że jesteście za darmo bo nikt nawet by sobie wami du.py nie podtarł ;] zajmijcie się sprawami rzeczowymi a nie piszecie to co każe wam jakiś schizofrenik ;] a tym co dawno tvn wyżarł mózg polecam pospacerować troche to może wywietrzeje wam ta próchnica z mózgu

# marysin

20.08.2012 00:59

Codziennie przesiaduje na tym obiekcie i jakoś nie zauważyłam by ktokolwiek na nim pił, czy też palił z fifki, ewentualnie czasem ktoś odpala papierosa jednak ochrona od razu go upomina jeśli to widzi i nikt nie robi problemu gasząc papierosa. A ochrona chyba nie jest od ganiania tych co siedzą POZA obiektem na ławce i to nie jest ich interes co oni na niej robią :) Co do przeskakujących przez ogrodzenie faktycznie zdarzają się ( nie mówię o tych co chodzą po piłkę) tylko o tych co skrócają sobie drogę, ochrona na to reaguje ZA KAŻDYM RAZEM więc niech ten Sz. Pan lepiej zejdzie z tego dachu i przyjrzy się sprawie od środka Syrenki a nie z góry ;)

# marysin

20.08.2012 01:01

Codziennie przesiaduje na tym obiekcie i jakoś nie zauważyłam by ktokolwiek na nim pił, czy też palił z fifki, ewentualnie czasem ktoś odpala papierosa jednak ochrona od razu go upomina jeśli to widzi i nikt nie robi problemu gasząc papierosa. A ochrona chyba nie jest od ganiania tych co siedzą POZA obiektem na ławce i to nie jest ich interes co oni na niej robią :) Co do przeskakujących przez ogrodzenie faktycznie zdarzają się ( nie mówię o tych co chodzą po piłkę) tylko o tych co skrócają sobie drogę, ochrona na to reaguje ZA KAŻDYM RAZEM więc niech ten Szanowny Pan lepiej zejdzie z tego dachu i przyjrzy się sprawie od środka Syrenki a nie z góry ;)

REKLAMA

# Nitka

20.08.2012 10:21

Bardzo często przychodzę na syrenke z moimi dziećmi. Nigdy nie widziałam żeby ktoś pił piwo czy palił papierosy. Może nie cala młodzież która tam przychodzi należy do grzecznej i faktycznie piją i palą na ławkach pod blokami czy w lesie ale napewno nie na syrence. Jest to bezpieczne miejsce i wspaniała alternatywa właśnie dla takiej młodzieży. Ten Pan co zglasza takie bzdury niech sie stuknie w glowe i zajmie swoim zyciem.

# Cycuś malinka

07.02.2013 15:11

Weź ty się człowieku jebnij w czerep

# Cycuś malinka

07.02.2013 15:12

Weź ty się człowieku jeb... w czerep :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA