REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ile kosztuje Edytka?

# RR

12.06.2003 11:25

Ciekawi mnie ile kosztuje występ Edyty Górniak na festynie przed ratuszem w najblizszą sobotę i czy stac nas na taka gwiazdę, skoro nie stac nas na przychodnię?

# Alf-

12.06.2003 11:51

Jaki to festyn?

 m0n1ka

12.06.2003 15:41

Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza 14 czerwca 2003 na Festyn "Powitanie Lata".
Program festynu
plac przed ratuszem Dzielnicy Białołęka
14.00-19.30 - BLOK DZIECIĘCO - MŁODZIEŻOWY
14.00-14.30 - Prezentacja Studia Animacji: występ dwóch grup tanecznych
14.30-15.00 - Chór Avetki pod kierownictwem Bartłomieja Włodkowskiego. W programie piosenki E. Presley'a, Beatlesów, C. Dion oraz utwory gospel
15.00-15.30 - Prezentacja Zakładu Pracy Twórczej Cieplarnia, pokaz Tai-Chi, konkurs dla dzieci w wieku 5-7 lat
15.30-17.00 - Familijne widowisko kabaretowo-estradowe "Show & Szał"
17.00-17.20 - Facoletto - impresja teatralna w konwencji dell'arte przygotowana przez Studio Animacji
17.20-17.40 - Prezentacja Zakładu Pracy Twórczej Cieplarnia, pokaz jogi, konkurs dla dzieci w wieku 8-10 lat
17.40-18.00 - Prezentacja laureatów konkursu wokalnego "Złota Ósemka": kategoria szkół podstawowych - Katarzyna Górska, Ada Piotrowska, Michał Czerwiński, Julia Bernard, Monika Stypułkowska
18.00-18.20 - "Złota Ósemka" - kategoria gimnazjalna: Anna Makowska, Angelika Podsybirska, Magdalena Gościmska
18.20-18.55 - Pokaz mody dla młodzieży
18.55-19.20 - "Złota Ósemka" - kategoria licealna: Diana Dąbkowska, Diana Świder, Weronika Kmita oraz laureatka Grand Prix - Katarzyna Dereń
19.20-20.00 - I cz. występu musicalowego artystów występujących w Teatrze Roma: Beaty Wyrąbkiewicz, Wojciecha Dmochowskiego, Jakuba Szydłowskiego, Anity Urban. "Gorączka Czerwcowej Nocy" - prezentacja największych musicalowych przebojów lat '60 i '70
20.00-20.15 - Występ Studia Piosenki BOK
20.15-20.45 - II cz. występu musicalowego
20.45-21.00 - Konkurs wokalny dla dorosłych "Śpiewamy znane przeboje"
21.00 - Koncert Edyty Górniak

REKLAMA

 m0n1ka

12.06.2003 15:41

To wycięłam ze strony internetowej Urzędu Dzielnicy

# anna

12.06.2003 22:18

Nie staC dzielnicy na nic, nie może o niczym decydować to może trzeba mocno zredukować kadry i udostępnić budynek na przedszkole? a Edyta napewno gratis a czy nas mieszkańców stać na utrzymywanie takiej kadry urzędniczej i licznych komisji które nic nie mogą?

# pola

13.06.2003 22:54

Ludzie! Dajcie sobie na luz!!Idzie lato, są pyyyyszne truskawki i czereśnie, jest ciepło a Edytka nie jest zła ( czytaj dobrze śpiewa)
A kosztowała pewnie baaaardzo dużo. Przypuszczam że jakieś 40 tys.

REKLAMA

# znajomy kot

13.06.2003 23:07

Pytanie czy nie można tych kilkuset tysięcuy złotych (samo honorarium p. Górniak to nie wszystko) wydać na potrzebniejsze cele?
A) większe dofinansowanie zajęć w BOK
B) publikacje o Białołęce- o jej przyrodzie, zabytkach, czy nawet historii
C) dotacje dla już istniejących stowarzyszeń, czy mającego podobno powstać towarzystwa przyjaciól Białołęki
D)lokalne festyny robione przez np. rady osiedli, które nie mają na to środków
To co ratuje ten pomysł, to fakt,że p. Górniak jest zwieńczenie mimo wszystko białolęckiego festynu.

# Matt Riggs

16.06.2003 00:05

Nie wiem ile to kosztowało i czy warte było tych pieniędzy, ale z drugiej strony gdyby nic sie działo to podniosłyby sie głosy o nic nierobieniu. Tak źle i tak niedobrze. Pewnie, że nie jest sztuką wydać kasę podatnika, ale wydać ja dobrze, to już coś. A wydac ją tak, żeby wszyscy byli zadowoleni - to niewykonalne. Głosów krytycznych jest zawsze wiele, ja też jestem krytyczny i marnotrawstwo mnie wkurza, zwłaszcza w dobie spauperyzowania społeczeństwa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024