REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

idiotyczny film

# wilk

08.02.2011 09:11

Czy ktoś ściągnie ten idiotyczny film o jakiejś nikomu nieznanej fundacji??

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.02.2011 14:37

Sa Matka przekonane, ze uda sie sciagnac przy pomocy oprogramowania VLC Media Player dostepnego gratis na stronie www.videolan.org. Dzieki zaoferowanym w oprogramowaniu funkcjom mozna nie tylko sciagnac film, ale rowniez wyodrebnic sama sciezke dzwiekowa do zrzutu i oszczedzac transfer.
A czy mozna sobie wyobrazic cos piekniejszego nad spiew przeuroczych PT Pan Chorzystek:
La-La-La LaLa La-La-La...
Ach, te usta!?
...''wiec nie caluj panny, chociaz gladka, lepiej se cukierkiem gebe zatkaj!''
.... podspiewywal w takich okolicznosciach artysta, Kazimierz Grzeskowiak.

# czesław

09.02.2011 20:32

jak wyjdziesz z lasu wilku, to będziesz wiedział o Fundacji... nota bene jednej z najpręzniejszych na terenie naszej dzielnicy

REKLAMA

# mis

11.02.2011 21:08

Film rewalacyjny, życzę wszystkim Fundacjom takich pomysłów.
Ten 1% jest bardzo ważny

# lolek

16.02.2011 11:19

1 % ok, ale tylko dla dobrych organizacji. AVE to nabijanie kasy Włodkowskiego.

# rozsądny

16.02.2011 15:39

Istotnie, 12000 beneficjentów działań rocznie to nabijanie kasy Włodkowskiego... Lolek, puknij się w łeb! I wpisz do PIT-a: 0000229157.

REKLAMA

# zbych

17.02.2011 09:47

rozsadny sam sie puknij! i odprowadź podatek na dobry cel http://www.sos-wd.org/ a nie pseudo działania

# mis

17.02.2011 19:45

Mam nadzieję, że nie będziemy się przebijać w podawaniu stron internetowych instytucji, które pomagają dzieciom, chorym, niepełnosprawnym, biednym, uzależnionym, z problemami emocjonalnymi itd. Każdy wpłaca 1% podatku zgodnie z uznaniem, własnymi przekonaniami, chlubną intencją. I dobrze jest, gdy skupia się rodziny, łączy pokolenia, bo dziś programy realizowane przez nie które fundacje mające idee z przed 10 lat nie bawią, bez względu czego by dotyczy,

# eryk

18.02.2011 09:37

Zbychu, aktywizacja niepełnosprawnych, seniorów, edukacja dzieci i młodzieży, promocja dziedzictwa kulturowego i historycznego... to rzeczywiście "pseudodziałania"... Za społeczeństwo obywatelskie masz pałę

REKLAMA

# AGATA z PŁUD

19.02.2011 12:43

Jestem przeciwna sponsorowaniu rodzinnych fundacji przesiąkniętych nepotyzmem.Kategoryczne nie dla pazerności pseudo społeczników.

# bartekw

20.02.2011 01:40

Nie było mnie tydzień i oto widzę, że wywiązała się bogata dyskusja nt. filmu informacyjnego. 1% jest demokratyczny. Każdy ma prawo wspierać to, co uważa za istotne. A każda organizacja opp ma prawo informować i promować swoje działania. Dziwi mnie tylko ten "nepotyzm", kategoria "rodzinnej fundacji" i słynne już "nabijanie kasy Włodkowskiego"? Agato, co masz na myśli? Jakieś konkrety? Może o czymś nie wiem?

# AGATA z PŁUD

20.02.2011 14:03

Bartuś nie bądż taka cwana gapa,doskonale wiesz o co chodzi.Pazerniaczku chodzi jak zawsze o kasiorę.

REKLAMA

# bartekw

20.02.2011 17:09

Owszem, Agato, o kasiorę. I oby było jej w br. jak najwięcej!!! Wiele można zrobić bez gotówki, ale nie wszystko. W ubr. otrzymaliśmy od ponad 300 podatników ponad 28 000 zł, które zamieniliśmy na 42 projekty, w których wzięło udział ok. 13 500 osób. Bez pieniędzy byłoby to niemożliwe. Wciąż czekam na konkrety - postawiłaś poważne zarzuty, które są nieprawdziwe i niesprawiedliwe, chyba, że o czymś nie wiem... Oświeć, proszę, albo nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń.

# bogaty

21.02.2011 13:11

95 tys zł w gotówce to od bogatych cioć?( z oświadczenia majątkowego), Pożyczka 350 tys na cele inwestycyjne to na piękne oczy?

# bartekw

21.02.2011 14:16

Nie tylko od cioć, ale od gości. Na samym ślubie było ponad 550 osób... Zgłoszone do US zgodnie z przepisami prawa i udokumentowane. Pożyczka zaś udokumentowana umową, przypieczętowana również stosownym podatkiem w US. I cały czas nie wiem, jak to ma się do nepotyzmu...? Czyżby znowu metoda A.O. - namieszać, nakłamać, obrzucić błotem... - nie ważne, czy prawdziwie, ważne, że coś "przyschnie"?

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.02.2011 14:53

Chyba: przylgnie?
Przysychaja, to przestepstwa kryminalne, skarbowe, obyczajowe, jezeli sprawcami sa: przedstawiciele wladzy, funkcjonariusze panstwa, zwiazkow wyznaniowych i aparatu represji i wojska, działacze partyjni i samorzadowi. Przysychaja, czyli uchodza bezkarnie. Juz popelnione przestepstwa uchodza, zeby byla jasnosc. Tak?
My natomiast nie wiemy, czy popelniles jakies przestepstwo i nie zarzucamy prob, czy dzialan majacych na celu przyschniecie takiej hipotetycznej sprawy w przytoczonym powyzej rozumieniu.
Bo chyba nie popelniles? Prawda?
A swoja droga... to jest to jakis pomysl, wiesz? I to nie jest najgorszy pomysl ! Oczywiscie w ogolnym, praktycznym rozumieniu, tak ?
Zatem: masz ''kapuste'' do wyprania?
Wez slub... ! Ha, ha, ha... Dobre! Tak, to dobre.
Przeciez taki US zupelnie inaczej potraktuje:
- delikwenta, ktory, wpadnie do nich w smokingu, na totalnym kacu po 7 dniu chalania, z zakrawionymi figami w butonierce i belkoczac od drzwi wyzna:
- czolem ...to znaczy, ja powiem .... he, he.... yps.... by..lo...ups... tysiac osiemset czterdziesci dwa... ups.... tysiace osob... tak...he, he.... i ja wiecie.... ups... ja mam czterysta zlotych.... z tego .... teraz zdejmijcie mi te lyzwy... ups...
niz:
- faceta, ktory po odstaniu swojego w kolejce wejdzie i powie grobowym glosem od drzwi:
przyszlem prosze pani, bo znalazlem w sienniku o... te banknoty!?
I bardzo Matka prosza, potraktuj to, jako pewna refleksje, uwage, moze ciekawa porade finansowa dla innych PT Czytelnikow naszego Forum .... a nie tak od razu! Do siebie!?
Nie mozna tak! Wszystkiego do siebie brac. Prawda?

# bartekw

21.02.2011 15:16

Mateczko, ale pełne podejrzeń i wątpliwości pytanie było skierowane wprost do mnie. Więc grzecznie wyjaśniłem... A co do szczegółów, po primo - jak wiesz - nie piję, secundo - sprawa zgłaszania tego rodzaju "dochodów" wciąż pozostaje niejasna i stosowana jest uznaniowo (taka ciekawostka...).
P.S. Przylgnie! Przylgnie! A jak przylgnie to i przyschnie z czasem, no nie?!

# spokojny

22.02.2011 09:08

Nie martw się Bartku
Rób swoje a że jest to dobre to widać.
Na głupotę, zazdrość i lenistwo nie ma ponoć lekarstwa, dlatego trzeba współczuć tym co Ci zazdroszczą tego co robisz.
film jest OK!!
być może są w śród tych krytykantów i tacy co korzystali z pomysłów AVE i brali udział w waszych projektach

REKLAMA

 tarantula01

23.02.2011 15:59

... i o tym nie wiedzieli ...
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

23.02.2011 15:59

... i o tym nie wiedzieli ...
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# bartekw

23.02.2011 16:39

i to jest, Wojtku, bardzo realne, bo nie autoreklama jest naszym celem :)

REKLAMA

# Wilczyca

26.02.2011 13:20

film rzeczywiście jest idiotyczny,.Dęty samolubny " pijar "niewydarzonego Bartusia.

# mis

26.02.2011 19:04

Czasami należy zastanowić się nad samym sobą, a przede wszystkim tym co wnosimy w społeczeństwo obywatelskie?
Dobrze jest, gdy poddajemy w krytykę czyjeś działania, tym samym umacniamy nieświadomie tę postać?????

# Refju

28.02.2011 20:43

Panie Bartku, znam pana nie od dzis, nie od wczoraj, i nie od zeszlego lata. Prosze sie nie zrazac tymi oskarzeniami. To tylko zblazowani, sfrustrowani i majacymi za nic autorytety... Prosze dzialac nadal tak samo jak robil to pan rok temu, 3 lata temu i wowczas, kiedy panscy krytykanci obgryzali jeszcze paznokcie. Ja znam i pana i niektorych z krytykantow. Znam motywy coniektorych i wiem, ze ich jedynym celem jest zniszczyc, zdeptac, zniechecic innych do pracy organicznej. A wlasnie jako prace organiczna postrzegam panskie dzialania. I co najwazniejsze: ZEBY NAM WSZYSTKIM CHCIALO SIE CHCIEC, tak jak Wlodkowskiemu!
Zycze powodzenia!
p.s. Mieszkam na Bialolece 12 lat, mam zone, 2 dzieci i chce, zeby tego zapalu starczylo panu co najmniej do czasu, kiedy moje dzieci beda mogly spedzac czas z wami... Inaczej skoncza jako wierny telewidz hanna montanah, zadeklarowany gracz na komputerze albo jak bohaterki filmu galerianki... Pod rozwage tym co krytykuja...
Nie niszczcie tego co ma jakas wartosc... Wspierajcie raczej to co pozwoli sie zaopiekowac waszymi dziecmi... A zreszta wasze dzieci to wasz problem... Dajcie bartkowi zaopiekowac sie moimi dziecmi... Za 4 lata dopiero...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.03.2011 10:14

Nie boj nic, Tato. Rządzi Platforma. Bialolecka. Nic sie nie zmieni.

 michałk

01.03.2011 13:40

Widzę, że praca Bartka Włodkowskiego wielu w oczy kole. To taka narodowa przypadłość - oczernić, zmieszać z bagnem każdego, kto coś chce robić. I poczuć się w swoim mniemaniu lepiej.
A wy Wilczki i Agatko jak coś wiecie, to zamiast bębnić na forum o przekrętach, to odwiedźcie prokuratora - on chętnie taki temat podejmie. Ale wy bębnicie łapkami, żeby sobie wyładować swoją frustrację, bo wam się w życiu nie udało nic. To takie polskie :)

 michałk

01.03.2011 13:40

Widzę, że praca Bartka Włodkowskiego wielu w oczy kole. To taka narodowa przypadłość - oczernić, zmieszać z bagnem każdego, kto coś chce robić. I poczuć się w swoim mniemaniu lepiej.
A wy Wilczki i Agatko jak coś wiecie, to zamiast bębnić na forum o przekrętach, to odwiedźcie prokuratora - on chętnie taki temat podejmie. Ale wy bębnicie łapkami, żeby sobie wyładować swoją frustrację, bo wam się w życiu nie udało nic. To takie polskie :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe