REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Tomasz34

25.10.2017 05:59

Jedyny sposób żeby wyjść na zero to liczniki na zero. Na swoim przykładzie to sprawdziłem pierwszy rok grzałem normalnie bez szaleństw tak na 2-3 i dopłata 1500. Dopiero jak 2 następne sezony na zero i marzłem to wyszedłem na zero. Też to nie jest normalne.

# ata

06.11.2017 21:43

Dokładnie mam tak samo. Jak jest na zero to nie dopłacam. Gorzej jak jest na dworze temp. ok. - 10, bo już wtedy trzeba włączyć kaloryfer na 3, żeby mi się dziecko nie przeziębiło. Chora ta spółdzielnia i jej władze.

# smbrodno

08.11.2017 07:57

ata i Tomasz34 przecież ciepło nie może oznaczać że nie będziemy grzać
komfort mieszkania w swoim czy tez wynajmowanym mieszkaniu oznacza że jest w nim ciepło i wygodnie tak jak lubimy
jeśli macie problem z rachunkami to odezwijcie sie do Lidii Brzezińskiej która toczy sprawę ze spółdzielnią Bródno, a raczej z garstka oszołomów którzy sobie do emerytury kosztem tysięcy mieszkańców dorabiają.
Lidia jest na FB
Trzeba zacząć pisać a nie tylko gadać wszystko co ze spółdzielnią załatwiacie to na piśmie niestety trzeba trochę zadbać o swój komfort

REKLAMA

 melkasoo

08.11.2017 13:12

To na jakiej podstawie spółdzielnia wylicza te rachunki?

# Reina

29.08.2023 17:25

Jeśli dalej szukasz oświetlenia to zdecydowanie polecam rzucić okiem na żarówki LED od firmy Vtac. Mają wiele modeli o różnych mocach i barwach światła. Zobacz ich ofertę tutaj: https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ Ja osobiście posiadam od nich świetlówki w firmie i naświetlacz ogrodowy i jestem bardzo zadowolony.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe