REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


14.06.2012 13:49 #ppp
Mieszkam w okolicy ul. Marsa i już teraz hałas z tej drogi rozsiewa się na dobrych kilkaset metrów wokół. Budowa ekranów jest niezbędna. Przedsiębiorcom można pomóc pozwalając na umiejscowienie reklam - analogiczny program ds reklam był wdrożony przy modernizacji wspomnianego Wału Miedzeszyńskiego - link: http://preview.tinyurl.com/6tdx8z4

(niestety strona już usunięta z nowej strony ZDM)
14.06.2012 15:03 #emeryt
Jezu ! Znowu te ekrany na Marsa ! Nie ma innych problemów w Wawrze ? Nie ma kanalizacji, ulic, podtopienia przy większych deszczach, bałagan w Zarządzie Dzielnicy itd.... A ci przedsiębiorcy widzą tylko czubek swojego nosa. Przepisy są po to aby ich przestrzegać, skoro ekrany muszą być to będą, wszak to CZŁOWIEK jest najważniejszy i jego dobro !
15.06.2012 11:21 #Tomek
A czy nie można zrobić przezroczystych ekranów? Przecież są takie w wielu miejscach...
25.06.2012 20:30 #Marek..........
A ja mieszkam przy samym Marsa i nie chce za Chiny ludowe tego ekranu. Przecież to jest jakaś katastrofa ekologiczna te ekrany. cały dzień i noc swiatło trzeba palić bo ciemno w pokojach. Ludzie zastanówcie sie co wy robicie ???? Ekrany tak ale na estakadach a nie na drodze lokalnej. Jak tej Pani przeszkadza hałas to niech jej założa ekrany a nie nam albo do lasu niech sie wyprowadzi niestety tu jest miasto droga Pani. co to do diabła więzienie jakieś że murem nas chcecie oddzielać. Złodzieje tylko czekają na te mury żeby nas okradać pięć razy dziennie.
tobie niech postawia ekrany zobaczysz co powiesz, 24 godziny w domu siedzi to w głowie sie jej przewraca. Na Wale Miedzeszynskim maja małe ładne przezroczyste ekrany to co tu porównywać do tych czerwonych scian. Mieszka najdalej od ulicy ale najwiecej jej przeszkadza.
25.06.2012 20:45 #emeryt 2
Człowiek jest najważniejszy a człowiek nie chce ekranów, bo sa niepotrzebne brzydkie oszpecą całą okolice zniszczą ludziom ich wieloletnie domostwa i firmy przydomowe, powstaną obraźliwe malunki działki stracą swoje przeznaczenie a złodzieje będą mieli raj.
Dziwie sie, dlaczego przed firmą IMPEL nie ma zaprojektowanych ekranów nawet na estakadach a wjazdów mają kilka to jest niesprawiedliwe i krzywdzące dla innych.
Dziwne jest też to że protestuje pani z jakiejś szpaczej ze chce ekrany a pani przy samej ulicy marsa nie chce ekranów. chyba faktycznie sa tam nie potrzebne te ekrany jeżeli ci mieszkańcy przy samej ulicy ich nie chca ?
REKLAMA
25.06.2012 20:49 #włącz myślenie
kolejny bubel ludziom na siłe chca ekrany wcisnac bo ktoś na tym zarobi.
25.06.2012 20:51 #wlacz myslenie
Znowu jakiś bubel chca ludziom wcisnac ekrany bo ktos na tym zarobi.
25.06.2012 21:00 #wlaczmyslenie
A dlaczego nie chca im przezroczystych zamontować przeciez to jest logiczne ze jak sie zasłoni sklep to on zbankrutuje jak klienci maja do niego trafić. he he proponuje na Marszałkowskiej postawić ekrany bo po co maja ludzie ogladać te sklepy. cIEKAWE KTO BĘDZIE PLACIŁ ZA CZYSZCZENIE TYCH EKRANÓW NIE WSPOMNE JUZ O PIENIADZACH ILE ONE KOSZTUJA. Za te przy ul. Marsa mozna zbudować kilka ładnych przedszkoli.
25.06.2012 21:06 #.................
Według projektanta ruch na drodze lokalnej Marsa czyli tej o której mowa ma sie zmniejszyć o 50 % ponieważ większa część samochodów będzie jeżdziła drogą główną na estakadach na której zaprojektowano ekrany i przedsiębiorcy chcą aby one tam zostały. Jest rzeczą logiczną, że w przypadku obniżenia ilości pojazdów hałas będzie dużo mniejszy. Obawy tej pani która mieszka w dodatku z dala od drogi są niezrozumiałe.
26.06.2012 17:30 #John
Projektant na Radzie Dzielnicy wyraznie powiadomił mieszkańców i przedsiębiorców że hałas zmniejszy się o 50% ponieważ ruch główny czyli samochody ciężarowe i osobowe będą przemieszczały się na estakadach gdzie są zaprojektowane ekrany pełne.
Ruch na drodze lokalnej na marsa będzie duzo mniejszy a zmiana nawierzchni na nową, nowe studzienki i delatacja obniży jeszcze bardziej hałas. Obawy tej Pani że będzie głośniej są absurdalne i nieprawdziwe. W drugiej lini zabudowy tym bardziej nie musi sie obawiać hałasu od strony Marsa głośniejsza będzie ul.Okularowa. Z tego powodu ekrany na lokalnej drodze Marsa sa zbędne.
Prosze zapoznać sie z projektem a potem coś pisać Pani ppp.
26.06.2012 17:53 #Mateusz
Czasami tym urzędnikom nie da sie przetłumaczyć ze można cos lepiej zrobic i pogodzić wszystkich robiac ten wjazd dla tych przedsiębiorców o który wszyscy prosza i stawiajac ekrany przezroczyste aby nawet ta nadgorliwa Pania zadowolić z wrażliwym słuchem.
26.06.2012 18:21 #don pedro
Czy nie można było pójść na kompromis i zaprojektować ekrany w połowie pełne i w połowie przezroczyste, zamiast całkowicie je negować i nie liczyć się wcale z mieszkańcami? Ulica Marsa nie będzie ulicą lokalną, taką jest Okularowa, Chełmżyńska, Korkowa na których nie ma potrzeby instalowania ekranów. Estakady może kiedyś będą....może, ale tego nie wiemy. Na Trasie Toruńskiej czekali na nie 20 lat. To ,że jest projekt to nie jest pewnik, że będą w niedługim czasie. Przykro, że zabrakło przedsiębiorcom empatii, a można było przecież wspólnie coś wywalczyć.
28.06.2012 10:17 #Piotr z ul.Marsa
Mieszkanka która tak oponuje zajadle powinna zapoznać sie z dokumentacją i pomyśleć troche zanim coś powie czy napisze. Po przebudowie ulicy hałas będzie mniejszy ekrany są zbędnym kosztem który ona powinna ponieść z własnej kieszeni a tak wszyscy zapłacimy za jej brak wiedzy. W dodatku nie mieszka przy ul.Marsa a sami mieszkańcy tej ulicy ekranów nie chca.
28.06.2012 10:26 #Piotr z ul.Marsa
Estakady są zaprojektowane, pieniądze są zapewnione a ich budowa jest pewna. to jest stanowisko oficjalne. Pod tą budowe zostali wywłaszczeni mieszkańcy a ich budynki już nie istnieją.
28.06.2012 10:55 #mgr.inz bezrobotny
"APEL O ZDROWY ROZSĄDEK" Zawsze można dojść do porozumienia nie rozumiem tej całej sytuacji. Ekranów mamy za dużo w Warszawie i kazdy to widzi - 14 HEKTARÓW - są czasami potrzebne ale zeby już istniejące i funkcjonujące sklepy, hurtownie zasłaniać to już jest przesada i to duża. To jest śmierć dla tych firm i bezrobocie dla pracowników w pogłębiającym sie kryzysie, kazdy to widzi dlatego tyle emocji. Państwo powinno chronić ludzi i wychodzić im naprzeciw a nie ich dobijać. Przykre
REKLAMA
29.06.2012 07:12 #ziom
ale kicha z tymi ekranami. Na toruńskiej zamontowali jakieś poobijane. co za obciach.
kto wpadł na pomysł montowania przy ulicach tych scian. w takim korytarzu z ekranów w korku to ci kierowcy mogą sie podusić, zero przewiewu a jak ktoś jedzie z dziećmi?. Asfalt sie szybciej nagrzewa, tworza sie koleiny i kolejny remoncik.
24.07.2012 07:55 #KIELCE
http://kielce.gazet.pl/kielce remont ul. Orląt Lwowskich bez ekranów

 1302/1366 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swój samochód? Skontaktuj się z nami:609 668 736 ✅ Skupujemy auta różnych marek, różne modele. Interesują nas przede wszystkim roczniki 1980-2006, również samochody powypadkowe, uszkodzone, do poprawek blacharskich, bez OC i przeglądu. Jesteśmy legalnie działającą firmą, dbamy o niezbędne formalności.

Budowlane
 Oferujemy bezpłatną wycenę i w przypadku akceptacji - realizację ocieplenia Pianką PUR Poliuretanową otwartokomórkową lub zamkniętokomórkową: poddasza, fundamentów, hali, domów szkieletowych oraz innego rodzaju budynki gospodarcze lub przemysłowe. CELS | Profesjonalne ocieplanie budynków. 20 lat doświadczenia | Oferujemy bezpłatny pomiar, wycenę i profesjonalne doradztwo techniczne. | Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem z Państwa regionu. Paweł Wawryk Przedstawiciel handlowy ds. ocieplania budynków +48 662 108 507 | Bezpłatny pomiar i wycena - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Inne nieruchomości sprzedam
 Jeśli posiadasz ułamkową część nieruchomości i chciałbyś sprzedać swój udział - odkupimy Twoją część w spadku lub we współwłasności nieruchomości. Skontaktuj sie z nami. Tel. 571-360-354.

Dam pracę
 Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: KAMIENIARZ w Holandii (okolice Zeeland). Zakres obowiązków: - wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza Wymagania: - doświadczenie w pracy jako kamieniarz - wymagana znajomość języka angielskiego - gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu - mile widziany własny samochód - gotowość do wyjazdu od zaraz. Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa - zakwaterowanie opłaca pracodawca - ubezpieczenie opłaca kandydat - wypłaty tygodniowe. Szczegóły na www.klaverteam.com. Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570 901 033 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila. Lub wyślij swoje CV na maila job@klaverteam.com w tytule dając dopisek: "kamieniarz"


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA