REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dziś 13-ty. Czy ktoś jest przesądny...

# Piotrek z Odkrytej

13.01.2003 10:16

... a jeśli tak to, co jest takim zdarzeniem powodującym jakieś konkretne zachowanie, żeby "odczynić urok" ?? Ja się przyznam do tego, że nigdy nie przejdę pod rozstawioną drabiną i jak wracam, to siadam na chwilę ??? A Wy.... ??

# PINGWIN

13.01.2003 14:46

Jeżeli ktokolwiek się boi, to tylko 13. w piątek.

# jotes

13.01.2003 21:28

Piotrze z Odkrytej !
13 jest szczęśliwa pod każdym względem a 13 w piątek trzeba uważać
pozdrawiam.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

13.01.2003 21:40

Dla mnie 13-tka jest szczęśliwa jak każdy inny dzień. Raczej ta dzisiejsza 13-tka miała być wstępem do rozmów na temat innych zachowań (nieracjonalnych), z którymi mamy co dzień do czynienia z racji naszych jakichś ewentualnych zabobonów. To tak gwoli ścisłości.

# asm

14.01.2003 12:59

Przesądy to nie dla mnie, ale jak mi czarny kot przebiegnie drogę i tego dnia nie wygram w Lotto, to wiadomo, że to wina kota. Tak samo jak Piotrek z... siadam, gdy na chwilę muszę wrócić do domu i nie przechodzę nie tylko pod drabiną, ale też pod słupem takim w kształcie litery A. Jest jeszcze parę innych drobiazgów. Ale w przesądy nie wierzę.

# B.B.

14.01.2003 20:55

jeżeli już trzeba się wrócić to koniecznie siadamy w najdalszym pomieszczeniu do którego musieliśmy się wrócić, podnosimy nogi do góry i liczymy od 1 do 10 a potem od 10 do 1 (nogi cały czas w górze) - wtedy ma się szczęście zamiast nieszczęścia ;-)
to działa!!! serio, sprawdzone :-)))))))))))))))
pod słupem lepiej nie przechodzić ;-) (bo nie wiem jak się odczynia ;-))
a trzynastka jest szczęśliwa :-)))))) 13-go w piątek również jak najbardziej ;-))

REKLAMA

# Onia

16.01.2003 14:24

Piotrek, Piotrek.....żyjesz???
dziś jest już 16, czy wszystko w porządku?

# Piotrek z Odkrytej

16.01.2003 23:10

Onia, spoko, żyję. Ale ja nie jestem przesądny, a przynajmniej nie jest to związane z 13-tką.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break