REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

nie będzie tesco...

 911

16.01.2003 12:34

przynajmniej w tym roku na pewno nie, białołęka jest jedną z trzech możliwych lokalizacji budowy nowego hipermarketu, nadal będzie wiatr hulał po polach...

# Magda DW

16.01.2003 13:32

za to na Modlińskiej przy Anilinowej jeszcze w tym roku zostanie zbudowana i oddana do użytku stacja benzynowa
pozdrawiam

# Piotrek z Odkrytej

16.01.2003 14:15

No to się bardzo zmartwiłem. Jakoś lubię, jak my wszyscy, stać w korkach i spalać benzynę na próżno (do tego pewnie ta lokalizacja by doprowadziła).

REKLAMA

 911

17.01.2003 08:44

przesadzasz i dramatyzujesz tak jak to często ci się zdarza, w zasadzie to nie jestem zawiedziony że moloch nie powstanie, ale jakiś miły multiplex albo aquapark by się przydał na tej blokowej pustyniiii, nie uważasz?

# Piotrek z Odkrytej

17.01.2003 13:28

Przesadzam i dramatyzuję ???, doktorze 911 !!!! Poczytaj posty na ten temat wczesniej zamieszczone, jakie to emocje wywoływało. Skoro to blokowa pustynia (dla mnie ma to znaczenie pejoratywne, dla wielu z nas pewnie też), więc sądzić mogę, że Ci się tu nie podoba. Pewnie znowu przesadzam i dramatyzuję ???? Skoro jesteś także przeciwny molochom, to skąd ten sarkazm ??? Ja sobie zażartowałem, ale jeśli się zawiodłeś..... No cóż zaatakowałeś nie sposób wypowiedzi, ale samą osobę, czyli mnie.

# myśliciel

17.01.2003 13:29

stary wyluzuj...

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

17.01.2003 13:33

Przecież to luźna wypowiedź, Ty też tego nie zauważyłeś ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA