REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Katarzyna Gdańsk

22.09.2013 17:55

Nie kwestionuję talentu trenerskiego Pana Mateusza i Mariusza , ale biorąc pod uwagę to że judo ma również uczyć szacunku do przeciwnika oraz wykształcać w młodych ludziach najlepsze cechy charakteru to Panom bliżej do stadionów piłki nożnej. Miałam okazję widzieć tych trenerów w akcji na turnieju w Gdyni.
Przy tym mój synek nie walczył z Lemurami, więc mam nadzieję, że byłam dość obiektywna.

# Darulo

15.10.2013 15:07

No cóż Pani Katarzyna bardzo enigmatycznie się wypowiedziała o akcji na turnieju w Gdyni więc jakby nie ma o czym mówić. Dobrze ,że synek nie walczył z Lemurami bo by przegrał ale podanie ręki i ukłon by był więc cecha o szacunku do przeciwnika jak najbardziej zachowana.

# Tata

08.08.2014 14:08

Moja Opinia
Wiem że do tematu dołączam się stosunkowo późno, ale od nie dawna jestem w "szeregach" rodziców dzieci trenujących w klubie Lemur. Mój syn trenuje ponad pół roku, również z Lemurami wyjechał na obóz. Wcześniej trenował piłkę nożną trzy lata. Nie będę nadmieniał klubu ani trenera, aby później nie został pozwany o zniesławienie. Czemu wspominam o piłkarskim klubie? Dlatego by móc przedstawi czytelnikowi że mamy "doświadczenie" jako rodzic w kwestii sportu i trenowania dzieci jako obserwator. Przechodząc do sedna sprawy na obecną chwile mój syn tak jak kochał kiedyś piłkę nożną tak ją znienawidził na rzecz judo. Nie jednokrotnie obserwowałem treningi judo w Klubie Lemur i również kiedy sytuacja na macie była ciężka ("bunt młodzieży", niepowodzenia itd). I mówię to z całym przekonaniem Klub Lemur (Trenerzy) zasługuje na wszelkie nagrody i uznanie. Naprawdę są świetni nie tylko technicznie ale również mentalnie. Potrafią rozmawia z tymi dzieciakami, mają cierpliwość, a jak trzeba też potrafią być srodzy i stanowczy. Przypuszczam że nie jest to tylko moja opinia ale również wielu rodziców. Co skłoniło mnie do napisania tej wypowiedzi. A to by inni rodzice nie sugerowali się wsysanymi negatywnymi wypowiedziami z palca w poszukiwaniu klubu dla swoich pociech.

REKLAMA

# Mama Lemura

23.03.2015 15:59

Witam,
zgadzam się z przedmówcą. Mój syn od lat trenuje z Lemurami i uważam, że Trenerzy mają ogromny i pozytywny wpływ na Jego rozwój, nie tylko fizyczny, ale społeczny, na Jego zachowanie, szacunek nie tylko do przeciwników na macie, ale wszystkich ludzi, na osobowość i kształtujący się charakter. Jedno to sport, i to jak regularne uprawianie jakiejś dyscypliny wpływa na młodego człowieka, a drugie to wartości jakie dają i przekazują swoim podopiecznym Trenerzy w tym klubie. Jestem szczęśliwa, że mój syn trafił właśnie do Nich, bo nie mógł trafić lepiej. Dzięki nim pokochał ten sport i robi to z pasją, a Trenerzy są dla tych dzieciaków wielkimi autorytetami.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024