REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Katarzyna Gdańsk

22.09.2013 17:55

Nie kwestionuję talentu trenerskiego Pana Mateusza i Mariusza , ale biorąc pod uwagę to że judo ma również uczyć szacunku do przeciwnika oraz wykształcać w młodych ludziach najlepsze cechy charakteru to Panom bliżej do stadionów piłki nożnej. Miałam okazję widzieć tych trenerów w akcji na turnieju w Gdyni.
Przy tym mój synek nie walczył z Lemurami, więc mam nadzieję, że byłam dość obiektywna.

# Darulo

15.10.2013 15:07

No cóż Pani Katarzyna bardzo enigmatycznie się wypowiedziała o akcji na turnieju w Gdyni więc jakby nie ma o czym mówić. Dobrze ,że synek nie walczył z Lemurami bo by przegrał ale podanie ręki i ukłon by był więc cecha o szacunku do przeciwnika jak najbardziej zachowana.

# Tata

08.08.2014 14:08

Moja Opinia
Wiem że do tematu dołączam się stosunkowo późno, ale od nie dawna jestem w "szeregach" rodziców dzieci trenujących w klubie Lemur. Mój syn trenuje ponad pół roku, również z Lemurami wyjechał na obóz. Wcześniej trenował piłkę nożną trzy lata. Nie będę nadmieniał klubu ani trenera, aby później nie został pozwany o zniesławienie. Czemu wspominam o piłkarskim klubie? Dlatego by móc przedstawi czytelnikowi że mamy "doświadczenie" jako rodzic w kwestii sportu i trenowania dzieci jako obserwator. Przechodząc do sedna sprawy na obecną chwile mój syn tak jak kochał kiedyś piłkę nożną tak ją znienawidził na rzecz judo. Nie jednokrotnie obserwowałem treningi judo w Klubie Lemur i również kiedy sytuacja na macie była ciężka ("bunt młodzieży", niepowodzenia itd). I mówię to z całym przekonaniem Klub Lemur (Trenerzy) zasługuje na wszelkie nagrody i uznanie. Naprawdę są świetni nie tylko technicznie ale również mentalnie. Potrafią rozmawia z tymi dzieciakami, mają cierpliwość, a jak trzeba też potrafią być srodzy i stanowczy. Przypuszczam że nie jest to tylko moja opinia ale również wielu rodziców. Co skłoniło mnie do napisania tej wypowiedzi. A to by inni rodzice nie sugerowali się wsysanymi negatywnymi wypowiedziami z palca w poszukiwaniu klubu dla swoich pociech.

REKLAMA

# Mama Lemura

23.03.2015 15:59

Witam,
zgadzam się z przedmówcą. Mój syn od lat trenuje z Lemurami i uważam, że Trenerzy mają ogromny i pozytywny wpływ na Jego rozwój, nie tylko fizyczny, ale społeczny, na Jego zachowanie, szacunek nie tylko do przeciwników na macie, ale wszystkich ludzi, na osobowość i kształtujący się charakter. Jedno to sport, i to jak regularne uprawianie jakiejś dyscypliny wpływa na młodego człowieka, a drugie to wartości jakie dają i przekazują swoim podopiecznym Trenerzy w tym klubie. Jestem szczęśliwa, że mój syn trafił właśnie do Nich, bo nie mógł trafić lepiej. Dzięki nim pokochał ten sport i robi to z pasją, a Trenerzy są dla tych dzieciaków wielkimi autorytetami.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA