REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# pZz

29.10.2020 09:43

Jak sie zamawia korporacje krzak i liczy na oszczednosc kilku zlotych to tak jest. Powazne firmy maja taksowki w calej Warszawie. Aktualnie w mojej firmie widze w rym rejonie 18 taksowek. Dojazd max w 9 minut do klienta.

# Uber

29.10.2020 09:57

Dlatego Uber ma przewagę nad taxi

# pZz

29.10.2020 15:02

@Uber No chyba ze przyfasoli kosmiczna cene z nielegalnego mnoznika. Wtedy zamowisz moje taxi.

REKLAMA

# bors

30.10.2020 13:13

Od kiedy działa uber na Taksówkach zniknął klient tzw. gorszego sortu. Któremu zawsze źle i za drogo. Jak wam za drogo to zap.lajcie uberem z Saszką.

# Michał1234

30.10.2020 13:14

Najpierw porządki: co robi 2 strefa na Siekierkach, albo przy lotnisku Okęcie albo na nowym łączniku Ursynów - Konstancin? A pierwszą strefę doprowadzają do swojego domu radni mieszkający pod Warszawą - takie są fakty.

# pZz

01.11.2020 23:18

@Michal1234 To fakt. Sa takie miejsca gdzie druga strefa jest w polowie nowego bloku. Pierwsza klatka jezdzi taniej niz ostatnia ;) Sa tez takie gdzie ulica ma 100 m i druga strefe. Geniusz od oznakowania nie wie, ze w taxi nawet licznik nie przeskoczy. Sa tez przegiecia w druga strone, np. Trakt Brzeski.

REKLAMA

# Kryśka

02.11.2020 12:33

Jechałam z opti taxi na Białołękę, kierowca bez marudzenia zawiózł mnie do celu i nie zapłaciłam za przejazd jak za zboże.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024