REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do SZERYFA ECHA BIAŁOŁĘCKIEGO

# piotrek

06.12.2006 18:12

Szanowny Panie Krzysztofie( mam nadzieję, że nie pomyliłem imienia, nie chce mi się sprawdzać).
W związku z bardzo skomplikowaną sytuacją w bazie ludków umarłych przy Mehopfera, wnoszę o jak najszybsze wdrożenie śledztwa dziennikarskiego w sprawie społecznej rady ndzorczej w przedmiotowej bazie.
Czuję przez skórę, że tymi społecznikami byli jacyś radni.
Podejrzewam, że informacja dot. nazwisk w tej radzie jest jak najbardziej jawna.
pozdrawiam niesforny piotruś

# yyy

06.12.2006 18:15

Echo raczej publikuje bezpieczne artykuły sponsorowane i relacje z uroczystości lub sesji

 Andrzej Świtalski

06.12.2006 21:49

Układy się jak widać zmieniają. Z nowych nikogo tam bez wątpienia nie ma. Warto więc poszukać. Jestem za.

REKLAMA

# Radny

07.12.2006 09:01

Rada Społeczna składa się z 5 osób: Barbara Leoniak z PIS, Anna Woźniakowska z PO, Agnieszka Dutkiewicz z SLD + dwie osoby spoza rady. Pan Andrzej Świtalski były radny zna kompetencje rady społecznej, a może był radnym z układu? Wcześniej przez 2 kadecje w radzie społecznej była Ewa Kołaczyk. Jak sama nazwa wskazuje rada pełni funkcję społeczną i nie pobiera diet. Nie ma kompetenji rady nadzorczej - Panie Andrzeju zajrzyj do ustawy!

# PIOTREK

07.12.2006 13:56

z PO Anna?, która to Anna z PO?

# 123

08.12.2006 14:59

Skoro ta rada społeczna jak jej nazwa wskazuje działa społecznie i radzi ....... to dlaczego do nie zaradziła temu zjawisku jakim było wykańczanie i ograbianie starców ?????
O czym w takim razie radzono na posiedzeniach tejże rady społecznej ???????
Może by tak ci społecznicy powiedzieli publicznie coś na ten temat, bo przecie radzili w publicznym, nie prywatnym ZOL-u.
I od razu uprzedzam ciąg zdarzeń - wątpię aby ktokolwiek z tej rady cokolwiek powiedział.
Patrz przykład - p. radna Gęsina z PO i jej syn

REKLAMA

# chory

09.12.2006 00:53

Nie uczcie Switalskiego -to prawnik !!!

# piotrek

09.12.2006 10:19

prawników znam wielu.
czy można powiedzieć o kimś,kto skończył prawo, że jest prawnikiem? i tak i nie.
mam kumpla,który pracuje w jednej z lepszych kancelarii w polsce i jest prawą ręką szeryfa, a zabrakło mu kilku pkt. na aplikację, a barany, które uczą się od niego wszystkiego i tylko "X" pomóż i pomóż podostawali się.
znam prawnika, który powiedział, że nie będzie brał udziału w fikcyjnych procesach z urzędu, za to wyrzucili go z palestry i jest tylko radca prawnym-bardzo popularnym , szcególnie w kręgu naszych qrew czyli polityków.
ale znam kola, który był wyspecjalizowanym monterem, dziś jest na rencie, a prawo ochrony środowiska, administracyjne i budowlane zna stokrotnie lepiej niż banda biorąca pieniądze za korzystną dla swojego interesu interpretację tych praw. wielokrotnie , ja sam musiałem tłumaczyć prawnikowi o co chodzi na sprawach, bo to qrwa ciemniaki czasami.

 Włodkowski B.

09.12.2006 15:48

Dla wyjaśnienia:
Co do P. Anny Woźniakowskiej, to wówczas, gdy wybierano radę społeczną Zakładu była z PO, obecnie jest już PiS (o ile coś się nie zmieniło w ostatnich 3 godzinach, od kiedy się widzieliśmy). W zamierzchłej przeszłości była także w Gospodarności.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024