REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

"Do Anety" :-)

# mg

12.05.2004 08:33

"...Czy wiesz, że Twoje oczy
Spalają mnie jak ogień
Gdy patrzę w Twoje oczy
Zaczyna się dzień..."
Pozdrawiam :-)

# Vladymir

12.05.2004 23:12

O, to bardzo stary przebój, chyba z polowy lat 80tych ubiegłego wieku ? Bardzo lubię te piosenkę, jest taka sugestywna, ale czy Aneta ma tyle lat, aby ja pamietać ?

# mg

13.05.2004 08:34

nie mam pojęcia bo jeszcze jej nie poznałem, ale sens się liczy a nie rok pochodzenia, takie rzeczy się nie zmieniają, no nie? :-), jak ona patrzy na mnie to mimo moich lat jestem w stanie się zaczerwienić :-)))))

REKLAMA

# Kacper

13.05.2004 09:40

Mg życzę powodzenia i więcej śmiałości.

# Vladymir

13.05.2004 22:04

mg, wyśpiewaj Anecie refren tej piosenki, a wtedy wszystko stanie się jasne i zrozumie dziewczyna, że liczysz się tylko Ty, a jak nie, to śmierć. W refrenie tej piosenki jest taka niesamowita przejściówka gitarowa od delikatnego soula do wścieklego punkrocka, no nie ? A potem znowu soul, delikatnie, tak, jak w zyciu. Odgrzebałeś, stary, piekny kawałek i masz rację, że wiek piosenki /niemłody/ i wiek słuchacza nie grają tutaj żadnej roli.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA