REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

 Allegra

13.01.2023 11:16

"uwzględniał kilkuminutowe postoje " jaja se robią. Na przystanku Alpejska w stronę Międzylesia po 15 opóźnienia to 15min+, najczęściej 20min+, a bywa, że i 40min+. Jak na autobus, który jeździ 2 razy na godzinę (a czasem nawet i to nie) i jest jedynym, który dowozi do torów, to baaardzo słabo.

 swojak

13.01.2023 12:05

Można podziękować Trzaskowskiemu i podległemu mu ZTM. Godny politowania pseudoprezydencik do pracy jeździ limuzynką, od drzwi do drzwi. Co go obchodzi plebs z Rembertowa, czy Wawra? Jego interesuje Wilanów, Ursynów - tam na niego głosuje 99,9% populacji (jak na Stalina), więc chłop im tramwaj nawet da, a co! A Wawer i Rembertów dla niego jest kulą u nogi i z chęcią by się pozbył tego problemu. Zbyt duży teren, mało łatwowiernych wyborców co uwierzą w każde jego słowo. Nie opłaca się angażować. Tak więc nadal, aby wydostać się (i dojechać z powrotem) z Międzylesia, czy Rembertowa trzeba poświęcić 3-4 godziny dziennie. Może gdybyśmy jako mieszkańcy zrobili akcję i wszyscy przyjechali i zablokowali ratusz, to może prezydencik może by coś zrobił. Ale bez głosnej medialnej akcji ten facet nie ruszy nawet palcem w bucie. To typ lenia - tzw. klasa próżniacza.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA