REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy to prawda ?

# Komisarz POgoda

29.05.2008 15:58

Czy to prawda, że na posiedzenie Komisji Oświaty przyszły cztery dyrektorki białołęckich szkół oburzone jego zachowaniem oraz bzdurami i kłamstwami wypisywanymi przez Bartusia Włodkowskiego ?
Podobno nawet Ostrwoski z PISu był oburzony jego podstawą i chamstwem.
Cóż nowe, młode oblicze Gospodarności. Wzór dla młodzieży w AVE !

# Przygoda

29.05.2008 16:39

Boisz się Bartka Włodkowskiego zupełnie jakby Jacek Kaznowski obiecał mu Twoje miejsce na liście wyborczej.
Dyrektorki przyszły na komisje i się skompromitowały. Bartek jest skarbem tej dzielnicy. Dyrektorki zamiast zabiegać o to, by coś zrobił w ich szkołach dla młodzieży, to panicznie proszą "niech pan już wiecej nic nie pisze", bo my chcemy wychodzić z pracy o 14.00 i zarabiać na korepetycjach. Dodatkowe zajęcia w szkołach, o które dla dobra młodzieży zabiega Bartek, to nie jest biznes dla naszego bardzo marnego środowiska oświaty.

# Komisarz POgoda

29.05.2008 19:58

Cóż Panie Redaktorze Pogoda ... świetny tekst - skarb tej dzielnicy zabiega o dodatkowe zajęcia w szkołach :) a grono pedagogiczne chce wychodzić z pracy o 14.00 żeby zarabiać na korepetycjach.
Szkoda, że skarb tej dzielnicy wychodzi ze wszystkich sesji i komisji zaraz przed 18.00 :) ... żeby zarabiać.

REKLAMA

# Przygoda

29.05.2008 20:44

Co nie zmienia faktu, że masz jakąś nerwicę na jego punkcie.

# Anita

29.05.2008 21:14

Trzeba powiedzieć krótko -to pierwsza grupa (podkreslam grupa ) która z usmiechem ale z argumentami zdeptała małego mądralę naprawiacza świata bialołęckiego w postaci rad a nie czynów.Oceniać pracę innych potrafi kazdy ,natomiast ocenić swoje postępowanie krytycznie to już gorzej.Tak jest i z B.W. Celuje niby to w reformowaniu innych z lekka kąśliwym podtekstem a gdy go zapytano jakie ma kwalifikacje upoważniające do formowania ocen o innych pozostała jedna :jestem redaktorem swojego artykułu i mogę pisać po swojemu.

# b.w. radny

30.05.2008 14:22

*problem leży gdzie indziej - nie chodzi o deptanie czy "reformowanie": wydaje mi się, że Panie Dyrektorki nie zrozumiały treści moich artykułów, nie wiem tez, czy chciały zrozumieć moje intencje. Nie wiem niestety, czy mnie wysluchały... Odczulem, że trochę wychodzą z założenia, że problemow (których być może nie dostzregają, a które ja widzę) nie należy w ogóle rozstrząsać, lepiej o nich nie mowić... Obym się mylił. Nie pisałem przecież nigdy o całej oświacie jako takiej, tylko wskazywałem na konkretne 3 problemy, ktore ja i inni dostrzegają. Jeśli droga urzędowa załatwiania problemów zawodzi, trzeba stawiać pytania nieco inaczej... A przykładów jest wiele: kiedy prasa o czymś napisze pojawia się działanie. Na interwencja w ramach arkusza czy pytań podczas sesji - już niekoniecznie i nie zawsze...
*Nie czuję się zdeptany, nie przypominam sobie, abym zachowywal się w sposób chamski, no, chyba wtedy, kiedy zaprotestowałem przeciwko sposobowi animowania dyskusji przez przew. Nalberta.
*nie wiem, czy Pan Ostrowski był oburzony (wspominał coś tylko o imieninach Zośki - istotnie, termin byl ciekawy...) , prawdą jest natomiast, że problemy, o których piszę nabrzmiewają od dawna... myślę, ze oswiacie w Bialołęce przydalby się nieco inny sposób zarządzania. W pewnych dziedzinach oczywiście. Np. gdy idzie o tzw. edukacje pozaszkolną - współpracuję z tym zakresie z Wydzialem Edukacji Pozaszkolnej Biura Edukacji - niestety w tym aspekcie Biaołęka nie ma dobrych notowań.
*a jeśli idzie o kwalifikacje i doświadczenie to jest to bardzo dobre pytanie; radziłbym pogłębiać... może należałoby pomyśleć, czy kandydat na radnego powinien mieć np. określone wykształcenie...
*co do sesji i komisji - nie ze wszystkich jednak...

REKLAMA

# Skorpion

30.05.2008 18:03

Poziom białołeckiej oświaty jest delikatnie mówiąc nędzny Jacy dyrektorzy ,tacy nauczyciele Jacy burmistrzowie resortowi od lat takie wymagania .Warto napisać artykuł o poziomie oswiaty na Białołece Jakie wyniki sa ezaminów w porównaniu z Warszawą .Ilu absolwentów liceum dostaje się na dobre kierunki studiów i jakich uczelni.Ilu jest olimpijczyków ?Ile jest form aktywności pozalekcyjnej które stale działają i mają jakieś wyniki.To wszystko można sprawdzić ibędzie jasne a po co emocjonować się ?

# wicek

30.05.2008 18:48

Niestety nauczyciele to trudna grupa.Pewnie na palcach u jednej ręki można policzyć tych co robią coś wykraczającego poza lekcje.
A jak sie im coś nowego proponuje to bronią się jak tylko mogą.

# petunia

31.05.2008 14:05

Nie wiem jak jest na bialolece wsi ale na tarchominie oświata jest na wysokim poziom i jest na równi z innymi miastami Polskim które dlaeko w tyle zostawiaja warszawe.

REKLAMA

# szerszeń

31.05.2008 14:19

Poziom jest wysoki. Na przykad na Podróżniczej wcale nie ma angielskiego tylko niemiecki. Dzieki temu rodzice poślą dzieci na dodatkowe lekcje i będą znały dwa języki.

# ze wsi

16.06.2008 17:29

Do petuni: mało wiesz. I piszesz głupoty.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe