REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czas zmienić burmistrza

# sfrustrowana

18.01.2004 15:52

Ten układ wyxzerpał już swoje możliwośco, ma ktoś jakieś pomysły?

# 40-latek

18.01.2004 17:56

Nie denerwuj się!!!!

# Sementkowski

18.01.2004 22:48

może i bym zrezygnował, ale Jurek mi nie pozwala.
wiem, że źle robimy, na spowiedzi nawet proboszcz zwrócił mi na to uwagę, ale co ja mam zrobić ? Nie macie pojęcia jaka kasa wchodzi w grę. jurek chyba by mnie zabił, gdybym wyskoczył z układu.
pójdę za to do piekła i to wszystko przez Jurka ;(

REKLAMA

# Yes

19.01.2004 12:21

Sfrustrowana jakie masz pomysły odnośnie nowego układu, skoro obecny układ wyczerpał swoje mozliwości

# gumiś

19.01.2004 22:08

Proponuje następujące odwrócenie przymierzy:
Ostrowski burmistrz
Zientecka zostaje
Woźniakowska na wiceburmistrza
Platforma dostaje jescze jednego wiceprzewodniczącego rady
Many już 6 głosów Pis plus 3 platformy. Dla stabilizacji układu potrzebujemy jeszcze 2. Opolski zosta przewodniczącym rady (może pociągnąć za sobą np. Lidię Polit, która nie zbyt eseldowska) i jaką śsierotę z Gospodarności. Koalicja gotowa.
By poszerzyć bazę społeczną warto coś zaproponować ludziom spoza układu: Kozłowski, Majlert, Pusz, Madej- udział w jakiejś komisji czy dać mocne wsparcie i fundusze np. Towarzystwu Przyjaciól Białołęki. Obecny układ jest już przegrany, trzeba biec do przodu.

# Yes

20.01.2004 08:09

Opolski przewodniczącym rady to gwóźdź do trumny Twojego pomysłu. To tak jakbys wybrał Jaskiernię razem z Czarzastym, a do tego Lidia Polit HA, HA, HA to ci dopiero zaplecze społeczne !!!!

REKLAMA

# Wyrocznia

20.01.2004 11:09

... ale wy dupki jesteście, i tak teraz to właśnie SLD w dzielnicy przejmie władze !!! i ludzie widzą na forum jak beznadziejnie kombinujecie, że nie liczy się dla was człowiek i jego dokonania, a jedynie zasrany układ polityczny i przejęcie władzy PO TRUPACH !!!
LUDZIE, POPATRZCIE NA WYPOWIEDX TEGO KRETYNA GUMISIA !!!
Widzicie tam gdzieś nowe szkoły?, a może nowe drog? ... może cokolwiek nowego dla mieszkańców dzielnicy ... ?
I przypatrzcie się, w jaki sposób działa PiS i Platforma ! SAME ZASRANE UKŁADY POLITYCZNE, żeby tylko wykończyć ludzi, którzy są wporządku i robią cokolwiek dla sprawy i mieszkańców !!!
A wy nędzni pisowcy i platformowcy, biedni i niewykształceni nadajecie sie do bandy Leppera, a nie do rządzenia Białołęką ! Grajcie dalej w swoje nędzne gierki i rozdawanie stołków. Forumowicze to widzą i każdy jest w stanie to ocenić. Żaden z was baranów nie napisał nigdy, co zrobił dla Białołęki lub co palnuje zrobić. Przed wyborami to tylko brechaliście wszyscy gębami, to to, to tamto, A GDZIE WYKONANIE TYCH OBIETNIC !!!
POWINNIŚCIE ZAPOZNAĆ FORUMOWICZÓW Z PLANEM INWESTYCYJNYM DLA BIAŁOŁĘKI, JAKI GOSPODARNOŚĆ RAZEM Z RESZTĄ CHOŁOTY WYPOCIŁA NA OKRES DO 2006 R.
TOTALNY ZASTÓJ W INWESTYCJACH ! Zapomnijcie o ścieżkach rowerowych, nowych drogach, ośrodku zdrowia obok gminy, zapomnijcie również o kanalizacji i wodociągach. NIC NIE BĘDZIE ! A co będzie, powinniście o to Smoczyńskiego zapytać !
Będą drogi w lesie na smokolandii robione i oświetlane, choć przy nich po jednej, góra dwie chałupy się znajdują !! W większości sa one bez nazwy ! Wodociągi i kanalizacja też tam będzie robiona.
TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI, GDZIE JEST KURNA MAĆ PROKURATOR? CZY NIKT Z RADNYCH NIE MOŻE ZŁOŻYĆ WNIOSKU DO PROKURATORA NA TEGO SUKINKOTA O NADUŻYCIA?

# Wyrocznia

20.01.2004 11:19

... jeszcze do Gumisia, bo mi jeszcze nie przeszło ...
a propos Ostrowski
... to może przed tym burmistrzowaniem, też by się nim prokurator zajął, bo JEGO ŻONKA PROWADZI PRZEDSZKOLE PRYWATNE, które jest dofinansowane z gminy w kwocie 850 zł. na każde dziecko. PRZECIEŻ TO TEŻ JEST CZYSTY BIZNES. KONTRAKT MA PODPISANY DO KOŃCA KADENCJI 2005-2006 ? Takie biznesy robią twoi idole DURNIU TY !!
Ty se oczy umyj baranku, może ci się poprawi, bo jakąś propagandą niezdrową cie karmią, ALBO TY TOTALNYM PRZYGŁUPEM JESTEŚ !!

# Yes

20.01.2004 14:01

Wyrocznio, nie wiem czy delficka lub też inna. Muszę stwierdzić, że tak sie nadajesz na wyrocznię jak na trymera na liberyjskim statku. Brzydko mówiąc wali ci w dekiel skoro widzisz SLD u steru władzy. Ślinisz sie do tej partyjki, jakbyś nie widział jej dokonań w skali makro. Masz zwidy partyjne lub inny rodzaj "hopsum dyrdum" czyli niemożności rozpoznania otaczającej Cię rzeczywistosci. Stawiaj na innych ale nie nie na nich - oni już rządzili tym krajem 45 lat i STARCZY

REKLAMA

# NN

20.01.2004 19:03

Rzeczywiście, stawianie na SLD to ciężka choroba i powinna być leczona. A smaczkiem jest to, że "Gospodarność" w poprzednim układzie świetnie funkcjonowała w koalicji właśnie z SLD! Oni są "obrotowi".

# Wiktor

20.01.2004 21:23

... (gospodarność) obrotowi (?) ..........., to szmaty, którym zależy tylko na utrzymaniu władzy ...., bo władza to pieniądz ;(

 historyk

20.01.2004 21:30

Zamienił stryjek siekierkę .... na kijek. Tylko zmiana ordynacji z proporcjonalnej na większościową coś zmieni w samorządnosci. A tak będzie jak w przedwojennym teatrze wg recenzji A. Słonimskiego, raz ta sama para aktorów była czułymi kochankami, innym razem skonfliktowanym małżeństwem, a jeszcze innym razem rodzeństwem walczącym o spadek. A widzowie płacili za bilety...

REKLAMA

# NN

21.01.2004 22:02

W teatrze tak jest zawsze, gra się różne role. Jak dobrzy aktorzy, to i widzowie z biletami się znajdą. A jak marni, to widzów nawet więcej, ale bez biletów!
Przyszłość to JOW!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break