REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

17.09.2012 15:20 #basik
"Mówiliśmy że będzie śmierdzieć" :-D
No - skoro poinformowali to przeszkadzać to nie może :-D
17.09.2012 15:26 #Armand Jean Richelieu
A co? Nos boli ? Trzeba było sobie kupić coś przy metrze :)
17.09.2012 16:31 #what
#Armand Jean Richelieu napisał(a) 17.09.2012 15:26

A co? Nos boli ? Trzeba było sobie kupić coś przy metrze :)
tutaj też zaśmiecasz forum? Ciekawa jestem gdzie ty mieszkasz że się tak wymądrzasz ignorancie do potęgi. Ludzie mają problem a ty ironizujesz. Każdy mieszka tam gdzie kogo stać, więc zrób coś dla mnie i zniknij w swoje okolice metra...tylko uważaj na pociągi żeby kartonu ci nie zdmuchnęło
18.09.2012 08:55 Armand Jean Richelieu
tutaj też zaśmiecasz forum? Ciekawa jestem gdzie ty mieszkasz że się tak wymądrzasz ignorancie do potęgi. Ludzie mają problem a ty ironizujesz. Każdy mieszka tam gdzie kogo stać, więc zrób coś dla mnie i zniknij w swoje okolice metra...tylko uważaj na pociągi żeby kartonu ci nie zdmuchnęło

To moja nędzna podszywa!!!!
18.09.2012 09:04 Matka_Sławka_z_Gdańska
Gratują Matka udanej rejestracji!
18.09.2012 10:50 #Winnica
Ale w Winnicy nigdy nie śmierdziało. Jeśli modernizacja spowodowała taki stan, to ja dziękuję za tę modernizację.
18.09.2012 12:34 #Naćpany Pies Pani Kory
... a może pierogi były w urzędowym bufecie na Modlińskiej? Przedwczoraj?
18.09.2012 13:41 Armand Jean Richelieu
Miałem tam kiedyś zamiar w okolicy kupić działkę i wybudować chałupę. Ale jak zobaczyłem tam tą całą Czajkę to sobie dałem spokój.Czajkę chyba już zaczeli budować od lat 70 ubiegłego wieku, tak wiem wykazałem się sprytem i teraz nie mam powodów do narzekań:)
18.09.2012 13:50 #wyborca
W całych Nowodworach i na Tarchominie teraz śmierdzi!
18.09.2012 14:56 #olo125
a co z monitoringiem spalin, miał być cały czas dostepny w internecie i na Ratuszu Białołeckim, czy on bedzie?
REKLAMA
18.09.2012 16:01 #Tomasz
Okropnie śmierdzi z kolektora po stronie Młocin przy zjeżdzie z Mostu Północnego a , że wiatry są zachodnie to mamy zapachy pierwszej kategorii. Nikt takich zapaszków nie ma jak My. Białołęka w końcu czymś się wyróżnia.
18.09.2012 21:32 #HGW to oszustka.
Mieszkańcy C rodem z prluhoszczówki ostrzegali Tarchomin przed czajka i mówili ze to gigantomania... Budowa tunelu jak dla metra, ale dla....ścieków! Trzeba było zbudować tansza oczyszczalnie na Bielanach albo Bemowie bez wielkiego pompowania na "gorsza" prawa stronę. HGW oszukala mieszkańców, bo obiecała ze nie bedzie spalarni. Potem ja zbudowała. Zwykła oszustka.
18.09.2012 21:33 #HGW to oszustka.
Mieszkańcy Choszczówki ostrzegali Tarchomin przed Czajką i mówili ze to gigantomania rodem z prlu... Budowa tunelu jak dla metra, ale dla....ścieków - absurd! Trzeba było zbudować tansza oczyszczalnie na Bielanach albo Bemowie bez wielkiego pompowania na "gorsza" prawa stronę. HGW oszukala mieszkańców, bo obiecała, ze nie bedzie spalarni. Potem ja zbudowała. Zwykła oszustka.
18.09.2012 23:17 #Pik
Na Białołęce brakuje tylko centralnego wysypiska śmieci dla całej Warszawy -ale to się zmieni i Prezydentówna Hanna podejmie decyzję o lokalizacji oczywiście na Białołęce- oczywiście przy wielkiej aprobacie Burmistrza
07.10.2012 19:49 #Krystian
Informuję Państwa , że spalarnia osadów w Oczyszczalni ścieków Czajka na Białołęce - działa " pełną parą" Z komina wydobywają się ogromne ilości "ekologicznego dymu"Białołęka to najbardziej ekologiczna dzielnica Warszawy
08.10.2012 12:47 #z Dąbrówki
Czajkę mają oddać z kolejnym opóźnieniem - 21 grudnia. I kolejne miesiące smrodu przed nami.
07.11.2013 13:36 #gość
Przy przepompowni Nowodwory też niemiłosiernie śmierdzi - jak chyba nigdy wcześniej.
Czy tam też znikną smrody ?
30.05.2021 13:05 #julla
Mijają lata, a na Tarchominie i Nowodworach śmierdzi i śmierdzi z Czajki... To się nigdy nie skończy.
09.06.2021 07:10 #WyborcaPO
Nigdy nie zapomnę Platformie, że obiecali metro a dali Czajkę z nieszczelnymi rurami, od których śmierdzi na pół dzielnicy.
11.06.2021 17:01 #mieszkaniecTarcho
Zrobiło się gorąco, wzdłuż mostu i Myśliborskiej ŚMIERDZI !!!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA
12.06.2021 17:49 #gość
Właśnie była ulewa, na mapach widać że idą trzy kolejne, jeszcze większe. Znów będzie zrzut burzowy ścieków na Farysa, a cały smród poleci na Tarchomin.
18.06.2021 13:18 #MieszkaniecTarcho
Jest skwar, 33 stopnie i na Tarchominie wali jak z ruskiej sławojki.
26.06.2021 18:26 #Liwia77
Na Strumykowej też prawie cały czas śmierdzi, niestety...
05.07.2021 06:43 #Leela
Smród wzdłuż mostu powala, jechałam 10 minut temu i czuję torsje jak o tym pomyślę, koszmar, masakra.
10.07.2021 10:39 #Darska
#WyborcaPO napisał(a) 09.06.2021 07:10

Nigdy nie zapomnę Platformie, że obiecali metro a dali Czajkę z nieszczelnymi rurami, od których śmierdzi na pół dzielnicy.
To za rządów pisu podjęto dezyzję o rozbudowie.Czajki i pchaniu ścieków przez Tarachomin
20.07.2021 10:32 #Lewobrzezny
Ile czasu płyną moje codzienne pozdrowienia z Ochoty na Tarchomin?
30.07.2021 13:59 #Fabiolla
#gość napisał(a) 07.11.2013 13:36

Przy przepompowni Nowodwory też niemiłosiernie śmierdzi - jak chyba nigdy wcześniej.
Czy tam też znikną smrody ?
Smrody nie znikną dopóki będzie przepompownia przy Mehoffera i metro z gownem prosto do Czajki przez Tarchomin.
02.08.2021 15:25 #Z Dąbrówki
Czy coś się stało? Od wczoraj śmierdzi ściekami jakby szambo wybiło, tak intensywnie nigdy nie było. Cała Dąbrówka, Nowodwory, Tarchomin.
16.08.2021 23:34 #gość
Mieszkam na Odkrytej. Otworzyłbym okno, jest wreszcie chłodny wieczór. Ale nie, za oknem jedzie ściekami z Czajki! Dramat.
17.08.2021 12:11 #Xyz
#gość napisał(a) 16.08.2021 23:34

Mieszkam na Odkrytej. Otworzyłbym okno, jest wreszcie chłodny wieczór. Ale nie, za oknem jedzie ściekami z Czajki! Dramat.
Kogoś tu najwyraźniej poje...o. Niech się twa baba w końcu umyje, to przestanie capić idioto
REKLAMA
18.08.2021 09:19 #gość
#Xyz napisał(a) 17.08.2021 12:11

Kogoś tu najwyraźniej poje...o. Niech się twa baba w końcu umyje, to przestanie capić idioto
Capi za oknem. Fetorem z Czajki. Moja baba się myje i mieszka ze mną w mieszkaniu, a nie na zewnątrz.
Teraz nie śmierdzi, ale regularnie, głównie wieczorami i w nocy wali tak, że smród potrafi śpiącego człowieka obudzić.
05.09.2021 19:48 #zizek
ALE SMRÓD PRZY NOWEJ PĘTLI WINNICA
12.09.2021 08:33 #Z Dąbrówki
I znowu śmierdzi...
21.09.2021 12:33 #dadamad
Napiszcie czy śmierdzi na Światowida okolice Biały Dom?
22.09.2021 10:12 #lokals
#dadamad napisał(a) 21.09.2021 12:33

Napiszcie czy śmierdzi na Światowida okolice Biały Dom?
Tam biegnie główna rura z miasta, specyficzny zapaszek unosi się nad całym skrzyżowaniem.

21/7912 

• Poleć
  • Polub Tu Białołęka
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA