REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Jacus

24.06.2020 16:51

Czy pan Potentas działacz i pan Potentas zarejestrowany lobbysta, w KRS widoczny w spółkach deweloperskich to ta sama osoba??? Pytam dla kolegi.

# Asior

24.06.2020 20:23

Taka niestety jest prawda, chciwość developerów, naiwność kupujących i pasywność samorządu to straszliwa mieszanka.

# ankieter

24.06.2020 20:46

Jeżeli inwestycja jest zgodna z przepisami to nawet jak jest wbrew logice i rozsądkowi, miasto nic nie może zrobić.
A jak do tego są dzbany które to kupują to normalne, że inwestor chce zarobić.
Niestety nie ma na świecie takiego kraju gdzie zdrowy rozsądek i rozum są zawarte w przepisach.
Na głupotę nie ma lekarstwa.

REKLAMA

# gibi

25.06.2020 10:54

Deweloperzy mają gdzieś klienta. Przez 5 lat rękojmi łaskę robią, że "naprawią" coś usuwając tylko skutek a nie przyczynę usterki a potem mają wywalone. Na Białołęce mieszkania nie są warte 7,5k za metr. Tyle to na Bródnie a nie na Białołęce.

# Michal

25.06.2020 13:32

Zależy która część Białołęki. Na Tarchominie to kawalerki już do 10 dobijają a większe to 8-9.

# madbutcher

25.06.2020 14:34

<"ludzie zaglądają sobie w okna" i "mają ograniczony dostęp do światła">
No i jeszcze, wyobraźcie to sobie, deweloperzy zmuszają ludzi do kupowania tych mieszkań! Wyłapują ludzi na ulicy, zaciągają do biura, przystawiają pistolet do głowy i karzą podpisywać umowę!

REKLAMA

# Karola

25.06.2020 15:25

Ja kupilam w Porcie Żerań i jestem mega zadowolona

# Wit

25.06.2020 15:57

Czesto prawo jest interpretowane tylko na korzysc dewelopera .Urzad nie chce walczyc z deweloperem idzie na latwizne i powstaja buble ktore i tak ludzie niestety kupuja :(

# mieszkankaZD

25.06.2020 16:40

Ja mieszkam na osiedlu Zielona Dolina, mieszkanie kupione w J. W. C. i jestem mega zadowolona. Już nie mają się czego hejterzy doczepić. Żałosne.

REKLAMA

# Beata S

25.06.2020 23:05

Mieszkam na Białołęce i nigdzie bym się nie przeprowadziła. Jest tu dużo zieleni, blisko wszędzie. SKM w 15minut jestem na Gdańskim. Białołęka to bardzo duża dzielnica. Tam gdzie są tańsze mieszkania to normalne że gorzej jest z infrastrukturą. Można sobie np.za te same pieniądze kupić kawalerkę w Śródmieściu w starym obdrapanym bloku albo ładne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe w szczerym polu.

# max

02.07.2020 00:27

Beata S Niestety ale z tą zielenią na Białołęce jest coraz gorzej. Developerą oddawane są olbrzymie tereny bez zabezpieczenia terenów ogólno dostępnych.

# w06

20.07.2020 16:06

Tu nie ma jak ani wyjechać,ani dojechać !! Jak do pracy to trzeba przeznaczyć 1,5 godziny i tyle z powrotem,. Kolega z pracy z Błonia szybciej i lepiej dojeżdza niż ja z Białołęki /Tarchomin./.Wszędzie,byle nie Tarchomin.!!!

REKLAMA

# Łukaszzzz

10.10.2020 02:52

Głównym punktem programu Patryka Jakiego ( PIS ) było to aby skączyć z tego typu ,, obozowa ,, zabudową. Miasto miało by się rozrastać a nie nagminnie zagęszczać. Ale aby to zrobic musiały by w Warszawie powstać plany zagospodarowania. PO tego nie robi i przyznaje warunki zabudowy od swojego aktualnego widzimisię ( co prowadzi do korupcji ). Brawo wyborcy PO

# Warszawak

02.08.2021 07:41

Białołęka to patodzielnica, żywy przykład jak w 25 lat spiep...ć dokładnie wszystko co było możliwe. To jest pierwszy poważny kandydat na warszawskie slumsy za 20-30 lat.
Warszawa kończy się na S8.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024