REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# woLaaaa

05.04.2019 11:26

Może piesi też czekają na proste chodniki, czemu tylko dba się o jedną grupę

# Lukasz321a

05.04.2019 12:49

Jak lemingi głosują tak potem jest... Gdyby ludzie zagłosowali zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniami bez oglądania się na sondaże wyborcze to taki cyrk nigdy by nie miał miejsca.

# azs

05.04.2019 15:04

szkoda tylko,że na odcinku około 400 metrów będą 3 światła od Okopowej do Karolkowej. Na bardziej niebezpiecznych skrzyżowaniach nie ma świateł.

REKLAMA

# Drakon61

06.04.2019 04:54

Gdyby moją kochaną Wolę tak odbudowywano i budowano, to do dziś nie mielibyśmy tu NIC. Przy okazji posyłam solidną porcję przekleństw i wyzwisk dla PRZESTĘPCÓW, którzy zniszczyli centrum mojej okolicy: PDT, Wenecję i zrównali z ziemią ZABYTKOWE Kino WZ [----] domyślności zostawiam co bym napisał, co myślę, ale jest tego na pół godziny. - Z życzeniami im wszystkiego najgorszego. Wolak, Artur!!!

# qvertz

06.04.2019 20:23

Górczewską zwężą dokładnie tak samo jak odcinek Leszna na zdjęciu. To prawdopodobnie spowoduje w porannym szczycie korki w kierunku ul. Okopowej ciągnące się już ul. Sokołowskiej. Bo raczej trudno się spodziewać, że ludzie zrezygnują z przejazdów środkami komunikacji kołowej (samochodami też) ulicą Górczewską. Alternatywy nie ma. Aleja Prymasa jest zapchana już teraz dzień w dzień. Mimo to likwiduje się buspasy (sic!) i chce zapędzać ludzi niczym bydło do metra. A nie każdy będzie nim jechał. Przed budową metra Leszno rano było zawsze zakorkowane, E2 uciekało w Młynarską (na szczęście był tam trambuspas), 190 i 171 wlokły się powoli. Metro na początku powinno trochę poprawić sytuację, ale ludzi i samochodów w mieście będzie cały czas przybywać. Metro, rower to nie jest alternatywa, tylko uzupełnienie dotychczasowych rozwiązań transportowych, które nie mogą być likwidowane. Niech włodarze wsi Warszawa nawet o tym nie myślą, bo to im się czkawką szybko odbije.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break