REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# lideksynubeka

14.03.2019 15:03

Zakompleksione eurowsióry głosujące na PO;podziękować Rafalali Czaskowskiemu za zwężenie pryncypalnej ulicy w Stolicy i narzekać na korki. Tyle wam pozostaje. Potem następna atrakcja ; zajęcia z masturbacji dla waszych dzieci,poprowadzone przez pedofili.
Po stronie plusów zanotujcie sobie,że skoro powierzyliście dzieci pedofilom,to jesteście "ełropejczyki"

# Lukasz321a

14.03.2019 15:48

258 opinii z czego protesty wspólnot przedstawiające listy protestacyjne mieszkańców były liczone jako jedne głos. To jest kpina ze słuchanie mieszańców. Mieszkańcy czas najwyższy pogonić tych świrów z dziwnych stowarzyszeń pokroju miasto jest nasze i czas najwyższy dokonać masowych zwolnień tej urzędniczej hołoty z ratusza.

# Jeloł

14.03.2019 17:43

Wszyscy byli za zwężeniem, bo przedstawiono do głosowanie tylko projekty ze zwężeniem. Tak się robi ludzi w bambuko

REKLAMA

# Europejczyk i lewak

14.03.2019 17:57

Szkoda ze poświęcili ścieżkę rowerową :( ale poza tym jestem za.
PS. Szerokość drogi nie ma wpływu na korki :) ale co ja tam wiem.

# Marian.

14.03.2019 18:16

Co tam korki. Ważne że Czaskoski LGBT wdrożył. Ludzie będą stać w korkach i się masturbować. No i smog jeszcze będzie większy.

# Marian.

14.03.2019 18:50

2 x 2,5m to oznacza że jak będzie korek a że będzie to pewne, to karetka już nie przejedzie. Będzie jedynie kilkadziesiąt cm pomiędzy samochidami.

REKLAMA

# Marian

14.03.2019 18:53

#Europejczyk i lewak napisał(a) 14.03.2019 17:57
Szkoda ze poświęcili ścieżkę rowerową :( ale poza tym jestem za.
PS. Szerokość drogi nie ma wpływu na korki :) ale co ja tam wiem.

Skoro lewacka fizyka dowodzi że przepływ nie zależy od przekroju to po co miasto inwestuje w takie gigantyczne kolektory ściekowe sokoro tak samo płynęłoby cienką rurką?

# Wolski

14.03.2019 20:09

#Marian
#Europejczyk i lewak napisał(a) 14.03.2019 17:57
Szkoda ze poświęcili ścieżkę rowerową :( ale poza tym jestem za.
PS. Szerokość drogi nie ma wpływu na korki :) ale co ja tam wiem.
Skoro lewacka fizyka dowodzi że przepływ nie zależy od przekroju to po co miasto inwestuje w takie gigantyczne kolektory ściekowe sokoro tak samo płynęłoby cienką rurką?
A może jednak przepływ zależy od najbardziej wąskiego miejsca (Leszno) a i rozpływ raczej ma znaczenie. Jak będą lewoskręty to będzie ok.
Na tym odcinku przed remontem jeździł mal samochodów.
#Marian wie lepiej. pewnie jakiś uczony :) a i komuś przysrać lubi.

# meja

14.03.2019 21:09

To tak jakby zlikwidować jeden pas autostrady do Poznania, bo pociągów na tej trasie będzie więcej.
Szacunku dla rozumu !

REKLAMA

# samasia

15.03.2019 06:24

#Europejczyk i lewak napisał(a) 14.03.2019 17:57
Szkoda ze poświęcili ścieżkę rowerową :( ale poza tym jestem za.
PS. Szerokość drogi nie ma wpływu na korki :) ale co ja tam wiem.

W końcu rozsądny głos :)

# mil

15.03.2019 09:02

Myślę, że mieszkańcy Woli przyzwyczaili się do życia w takim syfie i brzydocie. Poszerzenie ulic nie likwiduje korków, bo im szersza ulica tym więcej samochodów nią jeździ!!!!! Początkowo może być luźniej ale potem i tak zapycha się!
Skandal, że nie będzie ścieżki rowerowej po dwóch stronach jezdni. a wszystkie dodatkowe miejsca parkingowe zostaną zapchane przez samochody spoza Warszawy, dojadą sobie do metra!
Zamiast walczyć o zwiększenie liczby autobusów, to poszerzają ulicę!
W Warszawie przybywa mieszkańców z rejonów wiejskich, tam nie maja komunikacji i dlatego wszędzie jeżdżą swoimi samochodami, swoje nawyki przenoszą do miast!

 Taltos2

15.03.2019 12:56

Lidek, naprawdę nie musisz się z nami dzielić swoimi fantazjami (lub traumami, jeśli byłeś ministrantem), pod każdym artykułem, niezależnie czego on dotyczy....

REKLAMA

# Michał_p

15.03.2019 13:12

Jako kierowca popieram zwężenie Górczewskiej.
Indywidualny ruch samochodowy w obecnej formie i szczególnie według polskich dzikich standardów nie powinien być wyznacznikiem rozwoju nowoczesnego miasta.

# kierowca_bielany

15.03.2019 13:15

Brawo. Odważna decyzja i krok we właściwą stronę, przybliżający Warszawę do cywilizowanego świata.
Pozostają jeszcze kwestie m.in. przekraczania dopuszczalnej prędkości, parkowania na chodnikach, innych niedozwolonych miejscach oraz szykanowania pieszych na przejściach.

# lekarz

15.03.2019 14:06

Bardzo dobrze. Dość robienia dobrze roszczeniowym, wyszczekanym "kierowcom".
Przez tyle lat wszystko kręciło się wokół przepustowości i przymykania oczu na różne grzeszki "kierowców", od dewastacji zieleni po nagminne przekraczanie dozwolonej prędkości.
Ceną utrzymywania obecnego stanu rzeczy są kolejne ofiary "szybkich ale bezpiecznych" oraz koszty leczenia, akcji służb, świadczeń dla ofiar wypadków, znacznie wyższe niż przychody od zmotoryzowanych.
Nie stać nas na to, podobnie jak nie stać było cywilizowanego świata, który już dawno odszedł od uprzywilejowania indywidualnej motoryzacji w miastach.
Ucywilizowanie Górczewskiej to krok w dobrą stronę, po którym nieuchronnie nadejść muszą następne, w tym zmiany w prawie, zaostrzenie polityki wobec nieprawidłowo parkujących, wobec lekceważących PORD, priorytety dla pieszych. Świat nam odjechał a jest jeszcze sporo do nadrobienia.

REKLAMA

# lekarz_md

15.03.2019 14:06

Bardzo dobrze. Dość robienia dobrze roszczeniowym, wyszczekanym "kierowcom".
Przez tyle lat wszystko kręciło się wokół przepustowości i przymykania oczu na różne grzeszki "kierowców", od dewastacji zieleni po nagminne przekraczanie dozwolonej prędkości.
Ceną utrzymywania obecnego stanu rzeczy są kolejne ofiary "szybkich ale bezpiecznych" oraz koszty leczenia, akcji służb, świadczeń dla ofiar wypadków, znacznie wyższe niż przychody od zmotoryzowanych.
Nie stać nas na to, podobnie jak nie stać było cywilizowanego świata, który już dawno odszedł od uprzywilejowania indywidualnej motoryzacji w miastach.
Ucywilizowanie Górczewskiej to krok w dobrą stronę, po którym nieuchronnie nadejść muszą następne, w tym zmiany w prawie, zaostrzenie polityki wobec nieprawidłowo parkujących, wobec lekceważących PORD, priorytety dla pieszych. Świat nam odjechał a jest jeszcze sporo do nadrobienia.

# Mecenas Prado

15.03.2019 14:41

Zwolennicy szerokiej Górczewskiej to jak zwolennicy księdza Jankowskiego. Oszołomy, których trudno traktować poważnie.

# Polizei

15.03.2019 14:47

Liczę na to, że powstaną jednocześnie rozwiązania uniemożliwiające lub zniechęcające kierowców do przekraczania dopuszczalnej prędkości. Dotychczas znaczna część tzw. kierowców traktowała Górczewska jak tor wyścigowy.

REKLAMA

# Marian

15.03.2019 18:06

#Polizei napisał(a) 15.03.2019 14:47
Liczę na to, że powstaną jednocześnie rozwiązania uniemożliwiające lub zniechęcające kierowców do przekraczania dopuszczalnej prędkości. Dotychczas znaczna część tzw. kierowców traktowała Górczewska jak tor wyścigowy.
Nie wątpliwości że powstaną. Czaskoski jest mistrzem od budowania barykad na drogach. Ale to wolacy będą zdychać od smogu a nie ja.

# szofer

15.03.2019 18:44

#Marian napisał(a) 15.03.2019 18:06

Nie wątpliwości że powstaną. Czaskoski jest mistrzem od budowania barykad na drogach. Ale to wolacy będą zdychać od smogu a nie ja.

Ruch zmniejszy sie drastycznie kiedy kierowcy zaczną ponosić rzeczywisty koszt użytkowania swoich samochodów. Jazda samochodem do Centrum już niedługo przestanie być czymś naturalnym, podobnie jak parkowanie na chodnikach czy jazda 20km/h i więcej ponad limit.

# Arek

16.03.2019 11:50

W konsultacjach były dwa warianty, obaz obustronnymi ściezkami rowerowymi. Tymczasem terez ścieżka po stronie południowej znikła??? To tak jakby konsultować, czy mają być dwa czy trzy pasy ruchu dla samochodów, a potem nagle zrobic jeden. To troche kpina z konsultacji społecznych

REKLAMA

# Gosc

16.03.2019 20:44

Może w końcu cywilizacja dotrze w te rejony Warszawy...

# max

17.03.2019 04:33

Na Białołęce w związku z zagospodarowaniem terenów ,, Starych Świdrów ,, też miały być konsultacje z mieszkańcami. Na miejscu okazało się że mieszkańcy nie mają nic do gadania. Miasto chce w tym miejscu postawić olbrzymie osiedle które sparaliżuje Białołękę

# pepeg_z_gumy

17.03.2019 21:36

#Marian. napisał(a) 14.03.2019 18:16
Co tam korki. Ważne że Czaskoski LGBT wdrożył. Ludzie będą stać w korkach i się masturbować. No i smog jeszcze będzie większy.
Polakowi-katolikowi wszystko kojarzy się z masturbacją:)

REKLAMA

# Cricto

18.03.2019 13:01

#pepeg_z_gumy napisał(a) 17.03.2019 21:36

Polakowi-katolikowi wszystko kojarzy się z masturbacją:)

Najwyraźniej nie czytałeś standardów WHO, cytuję:
Matryca dla wieku 0-4:
- Przekaż informację : .. - masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa.

# qvertz

18.03.2019 17:34

#Europejczyk i lewak napisał(a) 14.03.2019 17:57
Szkoda ze poświęcili ścieżkę rowerową :( ale poza tym jestem za.
PS. Szerokość drogi nie ma wpływu na korki :) ale co ja tam wiem.
No, właśnie. A nieznajomość w tym przypadku realiów szkodzi. Trzy pasy na Górczewskiej pozwalały na płynny ruch w kierunku ul. Leszno. To miało znaczenie dla autobusów 171, 190 i przyspieszonego E2. Zwłaszcza ten ostatni w kilkanaście minut dowoził ludzi ekspresowo od ul. Olbrachta aż do dawnego kina Femina (bez zatrzymywania). Teraz utkną już w korku na wysokości ul. Sokołowskiej. W tym miejscu nie da się zrobić kameralnej uliczki Górczewskiej. To arteria o znaczeniu ogólnomiejskim. Brak płynnego ruchu spowoduje korki i smród spalin. Najlepiej byłoby przywrócić stan sprzed remontu, oczywiście plus niezbędne poprawki niwelujące błędy starego układu ulicy.

# qvertz

18.03.2019 17:46

#lekarz napisał(a) 15.03.2019 14:06
Bardzo dobrze. Dość robienia dobrze roszczeniowym, wyszczekanym "kierowcom".
Oraz pasażerom autobusów, prowadzonych przez "wyszczekanych" kierowców. Pasażerom tym i kierowcom nie życzę dostania się pod "opiekę" "wyszczekanym" "lekarzom", co to to tylko z mordą do rządu o podwyżkę i tak już niebotycznych swoich zarobków.

REKLAMA

# qvertz

18.03.2019 17:47

#lekarz napisał(a) 15.03.2019 14:06
Bardzo dobrze. Dość robienia dobrze roszczeniowym, wyszczekanym "kierowcom".
Oraz pasażerom autobusów, prowadzonych przez "wyszczekanych" kierowców. Pasażerom tym i kierowcom nie życzę dostania się pod "opiekę" "wyszczekanym" "lekarzom", co to to tylko z gębą do rządu o podwyżkę i tak już niebotycznych swoich zarobków.

# lideksynubeka

18.03.2019 19:58

Jakoś nietrudno odróżnić popierające zwężenie komentarze, sponsorowane przez urząd miasta imienia masturbanta Czaskowskiego.

# Michał_P

19.03.2019 14:21

#lideksynubeka napisał(a) 18.03.2019 19:58
Jakoś nietrudno odróżnić popierające zwężenie komentarze, sponsorowane przez urząd miasta imienia masturbanta Czaskowskiego.
Znamiennie jest to, że prawackie oszołomstwo ma obsesję na punkcie seksu.
Patologicznej, szerokiej Górczewskiej broni z podobną zaciekłością, co pedofila Jankowskiego.

REKLAMA

# Hania_Wola

19.03.2019 14:25

#qvertz napisał(a) 18.03.2019 17:46
Oraz pasażerom autobusów, prowadzonych przez "wyszczekanych" kierowców. Pasażerom tym i kierowcom nie życzę dostania się pod "opiekę" "wyszczekanym" "lekarzom", co to to tylko z mordą do rządu o podwyżkę i tak już niebotycznych swoich zarobków.
Autobusy na Górczewskiej zostaną, a indywidualna motoryzacja w obecnej, patologicznej formie nieuchronnie będzie się zwijać. Takie są ogólnoświatowe trendy w cywilizowanych miastach całego świata. Nie ma powodu, dla którego roszczeniowi pseudo-kierowcy nadal mieliby terroryzować Warszawę.

# cliford

27.03.2019 14:20

w temacie masturbacji i uczących jej pedofili ( #lideksynubeka) na Górczewskiej czy o czym tam to było, to Trzaska chyba nie wspiera katechezy w szkołach? Może się nie znam..

 bublek

27.03.2019 16:47

siemka :) witam

# max

05.04.2019 22:56

Wola, zabudowa w ogromnym zagęszczeniu, powstaje ogrom nowych bloków a miast zwężą kluczową ulice. Platforma powiedziała że będzie centralizować wszystko wokół centrum, Pis zaś chciał rozrostu miasta i rzadszej zabudowy. Wygrała Platforma i zabudowa zacznie przypominać tą w Chinach jeśli chodzi o gęstość zabudowy. Z tym ze wraz z gęstością zabudowy kluczowe ulice zostaną zwężane. Marszałkowska tez będzie zwężona.

# max

05.04.2019 23:05

Radni w warszawie zaprzeczają sami sobie. To zwężenie ulicy zmniejszy przepustowość czy nie? Ponoć zważyli aby mniej ludzi jeździło samochodami, czyli aby utrudnić im dojazdy samochodem. Z drugiej strony słychać od nich że zwężenie nie ma wpływu na korki. To brzmi jak rozdwojenie jaźni.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA