REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Boje sie...

# osa

06.11.2005 20:19

Boję się o premiera bo nie chcę by w tym tygodniu narobil w g ....
Ma taki plan a te z PO od Kaznowskiego Jacka wichrzyciela mogą mu wstawić drąg w d...
Gdzie jest Mierzejewska i ten jej asystent nieuk ?
Czyżby usnęła po kampani ?

# siekierka kurpiowska

06.11.2005 21:07

O jedno i za mało się zabrzęczało- chyba, że to żądło?

# erega omnes

07.11.2005 07:54

Asystent nieuk non stop pracuje- wejdz głąbie na Nowodworską i zobacz co tam postawiono.Asystent przez 5 miechów prowadził sprawe z którą przez 5 lat żaden radny nic nie zrobił. Tak więc fajansiarzu z ploletariatu nie zapodawaj takich tekstów.

REKLAMA

# Kaśka

07.11.2005 10:20

A w co on zrobil ? W kapelusz ?

# misiek

07.11.2005 12:14

chyba zrobil w gacie

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 13:21

Boję się o "ose" - jak każdy "DOBRY" komuch bedzie musiał zejść do podziemia i przeczekać trudne czasy.Jest i siekierka K. -stały wyrywacz zła na Białołece. Wszędzie węszy to zło i nazywa je PIS
czasem się przyzna ze ma dwa cudeńka. Genialnych synów- niemalże brakuje im paru punktów aby się stali członkami Mensy.
Siekiero jedna. Weż startuj w wyborach , masz zaplecze geniuszy -jak dorosną zostaną radnymi .Ty wtedy zajmiesz miejsce Smoka albo Ostrego. Uzdrowisz Białołeke.
Tylko przedstaw się nam aby wiedzieć na jakiego Eugaeniusza ( no bo synkowie to geniusze a ty jesteś ich ojcem-mistrzem więc w hierarchi geniuszy sojsz wyżej)...GŁOSOWAĆ

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

07.11.2005 23:09

Jak to już zdarzało mi się wspominać na tym forum- bliżej mi do Zorro niż radnego i wolę postawę Robin Hooda niż Szeryfa z Nottingham. Co do Eugeniusza to jeśli czytałeś swoim dzieciom przepiękne książki o Mikołajku- przede wszystkim wyróżniał się nosem...
A tak nawiasem może pogadamy o książkach zamiast o polityce...
Ostatnio modny jest Kod Leonarda, Templariusze itp...
Czy nie jest to przypadkiem coś co podważa zasady wiary katolickiej?
A może o wycieczkach w pobliżu Białołęki i nie tylko ( co prawda niektórzy wtedy robią zakupy)?
Ostatnio z pasją ( nie mylić z Gibsonem) oglądam przygody "Rudego" i najlepszego czołgu drugiej wojny Światowej. Cóż gdybyśmy taki mieli w Iraku?
A może nieśmiertelny REjS w tych pięknych okolicznościach przyrody?
A może? No właśnie pogadajmy o ...?

# yyy

08.11.2005 09:54

Oj Siekierko to chyba nie na tym forum

# Piotr Oracz

08.11.2005 10:48

O przepraszam. Ale w sprawie progów na Nowodworskiej to interweniowałem arkuszem interwencyjnym. Proszę zachować obiektywizm. Sprawa bezpieczeństwa na ul. Nowodworskiej leży nie tylko na sercu asystenta. Ten "próg" ma kilka matek i może dlatego się udało.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

08.11.2005 11:14

I w bólach urodziło się po pięciu latach i pięciu miesiącach ( ukłon dla wysiłków Asystenta i Piotra Oracza) dwa garby. Ciekew jestem ile czasu w takim razie będzie trwało dokończenie chodnika przy Nowodworskiej, aby wszystkie owieczki mogły dojść do owczarni?

# Bronek

08.11.2005 12:46

Oracz Piotr wybawca i świata naprawca.Czy może zauważyliście że ten radny z PiSu zawsze znajdzie się w wypowiedziach po naprawie czegoś -tak mimochodem.Nigdy się nie spóżni ,jeśli idzie o ocenę własnie jego.Taki samodzielnie budujący sie własny wizerunek.
Podobny do wizerunku Pawła TTTT.....kolegi Religi.
A w Platformie nie ma pozytywów???Myślicie że jesteśmy gorsi?

# evelin

08.11.2005 22:04

ZGADZAM SIĘ Z BRONKIEM CO DO JEGO OPINII NA TEMAT P.ORACZA.BYŁAM ŚWIADKIEM,KIEDY ON I P.STAŃCZYK NIE ODPUŚCILI OKAZJI DO LANSOWANIA SWOICH OSÓB NA SPOTKANIU Z POSŁEM OŁDAKOWSKIM PRZED 2 TURĄ WYBORÓW PREZYDENCKICH.POSEŁ PROSIŁ O PYTANIA A ONI POLEŻLI DO MIKROFONU,BY MÓWIĆ O SWOICH WIZYTACH W MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.A JEŚLI MOWA O PROGACH TO CAŁĄ ROBOTĘ W TEJ SPRAWIE ODWALIŁ SPOŁECZNIE MICHAŁ CHMIELEWSKI MA NA TO ODPOWIEDNIE DOKUMENTY

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

08.11.2005 22:44

Z tego wynika ze Oracz jedynie umie pole orać

# wtajemniczona

08.11.2005 23:08

Panie Piotrze Oraczu, czyżby pan zaczął się bać zbliżających wyborów i martwi się pan o swój stołek radnego?? Oaza nie jest już tak mocna i tam pan głosów nie zbierzesz, więć podszywasz się pan pod cudze interwencje??w sumie szkoda taki stołek stracić, przez cztery lata była kaska za "nicnierobienie".. Sam pan zastępca burmistrza w dniu powstawania garbów na Nowodworskiej nic o tym nie wiedział, więc proszę nie ściemniać, że interwencja radnego dzielnicy Białołęka, bo dzielnica o tych garbach nic nie wiedziała!! Interweniował sam M.CH. i to u pana Marszałka Wojewódzkiego i w Urzędzie Stołecznym. Zdjęcia, podpisy, opinie biegłych i policji itp dostępne u samego M.CH. - człowieka, dzięki któremu uczestnicy ulicy Nowodworskiej mogą się poczuć ciut bezpieczniej.

# Zwolennik

08.11.2005 23:56

Przykre ale wygląda na to, że w łonie białołęckiego PiSu nastąpił rozłam i nawet na tym forum to widać. Coś brak odwagi lokalnym liderom zorganizować spotkanie członków Koła i o tym porozmawiać. Lepiej na siebie naskakiwać publicznie nawet przed wrogami PiSu ?! Faktycznie źle to wróży powodzeniu w wyborach samorządowych.

REKLAMA

# sztywniak

09.11.2005 09:58

Tylko radny z PiSu Tomasz P. ma pewnośc że jego klienci nie powiedzą na niego a ni jednego slowa żle. Są dwa metry niżej i nie zależy im na reklamie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy