REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

bibloteka na tarchominie

# cheles

25.06.2003 11:31

czy jest i gdzie proszę o namiary lchemperek@mazowieckie.pl

# martyna

25.06.2003 15:00

Jest, na Antalla 5, nad Domem Towarowym Tarchomin.

# Vladymir

25.06.2003 23:19

Zncznie bliżej: Plac Światowida 3, bardzo fajna i dobrze wyposazona biblioteka publiczna, polecam !!!

REKLAMA

# Basia

26.06.2003 10:19

Vladymirze: Cheles pytał o Tarchomin a nie Nowodwory. Zresztą co dla kogo bliżej.

# martyna

26.06.2003 12:15

Na Placu Światowida? A gdzie dokładnie?

# Nata

26.06.2003 13:24

Pl. Światowida, to chyba jest w lasku?
Ja korzystam z biblioteki przy pl. Hallera. Niestety związane jest to z dojazdami, ale jest tam duży wybór książek. Przyznam , że
niekorzystne wrażenie sprawiła na mnie biblioteka przy Antalla i jakoś nie mogę się przemóc, aby się tam zapisać.

REKLAMA

# Kotkaa

26.06.2003 22:28

Przy Antalla nie jest źle, ale książek "do czytania" tam rzeczywiście mają niewiele. Na półce z tzw. "nowościami" same harlequinowate szmiry, Chmielewskiej jest sztuk 6, Sapkowskiego dostaje się "spod lady", Lema jakieś nędzne resztki... Głównie śmiertelnie poważna literatura, mnie osobiście kojarząca się z przymusowymi lekturami szkolnymi.
Podobno nieźle zaopatrzona jest biblioteka Białołęki Dworskiej przy ul. Ambaras -- o dziwo, mają fundusze na nowe książki, a panie dobrze pamiętają gusta czytelników. Tyle, że to kawałek...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy