REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Biblioteka przy dtarym bazarku

# destruktorpospolity

22.01.2004 22:53

Wczoraj w internecie szukałem materiałów na pracę z geografii z dziwiło mnie bo nic nie znalazłem co by mnie interesowało.
Poszedłem do biblioteki i założyłem kartę od razu panie pomogły mi wybrac książki gdzie znajde wiadomości odnosnie mojego referatu. Na miejscu wszystko opracowałem.
Bravo pełna profesjonalność pań.
Jedynym minusem jest, że gmina zabrało maszynę xero gdzie by można byłoby xerować, choćby płatie ale powinna być brawo działacze białołeki jak wasze limuzynki?

# politykinnynizinni

22.01.2004 22:54

mówilem wam politycy patrza tylko na swoje wygody, ale żeby było komus lepiej to nie

# Duśka

23.01.2004 19:30

A która to biblioteka? Ta na Porajach w domu Handlowym o dawnej nazwie Posejdon? Też tam należę z moją dzieciarnią i nie narzekam. Duśka

REKLAMA

 martyna

23.01.2004 20:56

Jak przy starym bazarku to pewnie chodzi o Antalla (czyli Poraje jak mówi Duśka). Bardzo miłe są te panie, przyznaję. Umieją coś polecić i odłożą jak się długo na coś nie może trafić. Ale żeby w bibliotece nie było ksero to rzeczywiście bezsens...

# Kotkaa

23.01.2004 21:57

Hi, hi, bo to trzeba jeździć do Stołecznej albo Narodowej albo Uniwersyteckiej i wypełniać kupę formalności (szczególnie w uniwersyteckiej, fuj, a potem się jest pozostawionym samemu sobie, jak ktoś nie przywykł do bibliotek to bieda, choć obsługa istnieje i jest dość miła)
Myślę, że przy odrobinie uporu można zabrać książkę "na dowód osobisty" i znieść do sklepu piętro niżej, świadczą tam usługi ksero.
Też uważam, że nie powinno tak być.
Ale skoro w szkołach często nauczyciele robią zrzutkę na toner i mechanika, nie mówiąc o przynoszeniu własnego papieru (co bardziej bezwzględni mówią uczniom: albo przepisywanie z tablicy, albo ryza), to co mówić o wypożyczalni, gdzie przecież ksero "nie jest niezbędne".
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break