REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lepiej późno niż wcale ;))

 Olena

22.01.2004 09:07

Właśnie się zreflektowałam, że wskoczyłam na to forum jak Filip wyskakuje z konopii <bez a, bez be i bez kukuryku ;))>. Naprawiam zatem swój błąd i witam wszystkich serdecznie :) Troszkę o sobie: mieszkam na Henrykowie, z Białołęką związana jestem od dawna - nie wiem czy słoma mi z butów wystaje ale mieszkali tu moi pradziadkowie i dziadkowie. Moje lata cielęce spędziłam jednak na Pradze - w pobliżu tzw. "trójkąta bermudzkiego" ;). Po założeniu rodziny przeprowadziłam się z powrotem na stare śmiecie.
Mam nadzieje, że nie będę tu źle widziana. Na tematy polityczne dyskutować nie będę bo po pierwsze polityka mnie nie interesuje a po drugie poziom dotychczasowych czytanych przeze mnie wypowiedzi jest tak żenujący, ze nie zachęca do polemiki :).
Na każdy inny - jeśli tylko będę miała coś do powiedzenia - chętnie podyskutuję.
Pozdrawiam serdecznie.

# praga

22.01.2004 09:48

olena ja się wychowałem w okolicach szkoły podstawowej 127 czy wiesz gdzie to jest? ni9gdy tam jużnie wrócę

# Olo

22.01.2004 12:04

Wojezu, Olena !!!

REKLAMA

# Wiktor

22.01.2004 12:11

Ale Kacper mówił o blokowcach (słoma) Olena, a nie o kulturalnych ludziach z Henrykowa ... :) - przynajmniej tak to zrozumiałem. Henryków jest OK, a chamów z bloków wyciąć trzeba, bo to się w większości z zabitych wioch tu zjechało, można to po swoistej patologii zaobserwować.
Poza tym sądzę, że takiego wywnętrzania się nikt tu od ciebie nie oczekiwał. Praga jest ok, wiem coś o tym, nie rozumiem gościa z nickiem praga, to musiała być jakaś pierdoła ..., Henryków też jest OK, o tym też coś wiem, tych mysli nieędę rozwijał, bo one są jasne, a trójkąt jest the best ;)

# Emanuela

22.01.2004 12:20

To co Olena, ten chłopczyk do pilnowania to na Henrykowie ? Dawaj adres, to podjadę, może się dogadamy, albo nazwisko, ja i tak tam wszystkich znam :)

# Józef

22.01.2004 12:48

Skoro już tak mówisz, to czy mogę znać wymiary? ew. jakieś pikantne szczegóły pożycia ... itp. nie krępuj się, wszyscy czekamy, to ci pomoże zyskać nasze zaufanie i staniesz się jedną z nas. Będziesz forumowiczką echa.
Pozdrawiam

REKLAMA

# Yes

22.01.2004 13:30

Witaj Olena. Początek dobry. Co do poziomu forum, to bywa on różny, tak jak w życiu. Raz gorszy raz lepszy. Nie jest jednak taki tragiczny.
pozdrawiam

# Duśka

22.01.2004 19:14

Mieszkam od 10 lat właśnie w blokach na Tarchominie i jestem rodowitą warszawianką z Woli. Słoma mi z butów nie wystaje, jeżdżę dobrym samochodem, ale przepuszczam maluchy. Ktoś za bardzo generalizuje. Witam na forum Olena. Duśka

# Kotkaa

22.01.2004 21:41

Ja tez witam...
Chociaż ja na to forum wlazłam bez zapraszania i bez przedstawiania się... kiedy mnie historyk wkurzył...
i juz zostałam :)

REKLAMA

# Vladymir

22.01.2004 22:53

Witam Olena i proszę... juz tu pozostań, bo Twoje posty bardzo pozytywnie odstają od innych, "nowych" forumowiczów. Dostowując sie do Twojej konwencji prezentacji, przedstawiam siebie: urodzony z dziada pradziada żoliborzanin z placu Wilsona, warszawiak od 3 pokoleń, emigrowałem na Nowodwory 4 lata temu za tanim mieszkaniem i zostawiłem tutaj swoje serce dla tej przyrody, Wisły, łąk bezkresnych.... Podoba mi sie tu, no !!!

# aza

23.01.2004 12:27

Moja obecnosc na Bialolece i na forum Bialoleki to calkowity przypadek. a jak wiadomo przypadki chodza po ludziach :)
Nigdy nie sadzilam, ze porzuce swoj ukochany mokotow, osiedle Sluzew Nad Dolina... a tym bardziej na rzecz odleglych zakatkow Wawy, czyli Bialoleki.
A jednak. Od poltora roku mieszkam sobie na Dabrowce Wislanej. Ale tak jakos bladzac po inecie trafilam na forum Bialoleki. I ciesze sie, ze tutaj mieszkam. I ciesze sie, ze poznalam bardzo sympatycznych ludzi. No i na DW poznalam swojego faceta ;-)
I choc ciagnie dalej w Polske - poki co tutaj zostaje. Bede napawac sie widokiem na Choszczowke (pal licho Modlinska, korki i Czajke ;-)), a z drugiej strony Wiselka mi plynie ;-)
Jest piknie, a bedzie jeszcze lepiej.
Olena, witaj Nam :)
No i podpisuje sie pod tym co napisal Vladymir :)

 martyna

23.01.2004 20:51

Witam i ja Oleno miła (i od razu powiem że wcale nie mam nic przeciwko temu żeby przywrócili przystanek Ekspresowa ;)...
Ja już nie pamiętam jak się znalazłam na forum - to było dawno. Potem zaglądałam tu rzadziej, bo albo forum zamierało albo zamiast sensownej wymiany poglądów zastawałam jakieś jałowe wypowiedzi biednych ludzi o rozdwojonych jaźniach, nienawidzących wszystkich po kolei. Zdarzało mi się coś napisać pod zmienionym nickiem, przyznaję szczerze, ale moje próby rozpoczęcia dyskusji na wyższym poziomie spełzły na niczym. Ale widzę, że wreszcie wrócili dawni forumowicze, więc może będzie lepiej. Pozdrawiam wszystkich!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe