REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Białołęka -gimnazjum!

# chmurka

30.09.2005 09:50

Pokrętność PiSU polega na tym że gdy z-cą burmistrza była Zientecka (Pis ) to była za budową gimnazjum i pod tym kątem fabrykowała dane.Jak poszła do Biura Edukacji (nadal będąc w PiSie ) to blokuje budowę bo tak naprawdę to wizja tego gimnazjum oparta jest o przyszły wzrost mieszkańców a nie aktualne potrzeby.To tylko gra Smoka o większą kobiałkę (walka o elektorat-ale na tym się poznają ) PiS daje ,PiS odbiera Gospodarność pełna troski podpuszcza i występuje znów do Zienteckiej ta może, ale może teraz nie zechce i tak w kólko panie pierdziółko .Nawet jeśli przyjdą nowi to mniemam że nie narobią dzieci jak kaczek (to nie będą PiSowcy liczacy na termometr w pożyciu ) i bańka pryśnie .My tylko zapłacimy gapowe- szkola i cacy.

# iks

30.09.2005 12:03

Zientecka to osoba o podwójnej moralności. Na sesji jest za, a w biurze edukacji przeciw.

# asystent Hanny Mierzejewskiej

30.09.2005 12:10

Droga Chmurko.Nie zgadzam się abyś przyrównywała wszystkich członków-wymieniaj nazwiska .Ja sam jestem w ekipie -i mam własny buj, o droge Nowodworską a jestem tylko studentem.Staram się jak mogę,ludzie zaufali nie mogę ich zawieść. Proszę tylko o sprawiedliwą
i obiektywną teze....o nic więcej.Jeżeli nadal masz jakieś ale to zapraszam oto muj adres: m_chmielewski@vp.pl a tel.501 776 759
Na tym forum za dużo było walki wewnętrznej itp. Ale zgadzam się że o sprawach kture kłują w oczy należy rozmawiać i walczyć nawet jęzeli jest w tym interes parti adzieje się kosztem interesu obywateli

REKLAMA

# żabka

30.09.2005 12:10

Przyjedzie na otwarcie szkoły i będzie przemawiać -kochane dzieci.Wstyd...

# polonistka

30.09.2005 12:11

BÓj, KTÓRE

# asystent HM.

30.09.2005 12:29

Nie jestem doskonały , a i pisanie na kompie nie wychodzi jak trzeba-PRZEPRASZAM (polonistko) tylko ja miałem odwagę się przedstawić podać nawet nr. tel i w przeciwięnstwie do reszty jestem czysty jak łza. Część z was będzie agitowała przeciw PIS (SLD) i (LPR) bo przyszła zmiana- i dobrze!!! Ale tej części mówię-patrzcie kogo wybieracie na wyborach(JAK SIĘ NIE SPRAWDZIŁ TO WON) Mówię to jako PISowiec(ryzykuje potępienie klubowe) ale raz jeszcze podkreślam że interes społeczny powinien być na pierestanie.Anie interes partyjny i jakiejś grupki. Tak więc pytam-czy ktoś ma na tyle odwagi aby zrobić to samo co ja??? Ja zaryzkowałem (bo tak podpowiada mi moje sumienie)!!!

REKLAMA

# Piotr Oracz

30.09.2005 15:48

Michale ja także ujawniam swoją tożsamość i odpowiadam Chmurce.
Trochę manipulacji i propagandy wdarło się na Forum. Wczoraj Rada jednogłośnie przyjęła uchwałę nt konieczności budowy gimnazjum przy ul. Ostródzkiej. Powtarzam JEDNOGŁOŚNIE! Oznacza to że radni PiS także widzą konieczność budowy tej szkoły. Na sesji radni PiS zwracali uwagę na trudną sytuację w podstawówkach oraz sugerowali uczynić za priorytetową rozbudowę SP 154 z Leśnej Polanki, budowę przedszkola przy Ostródzkiej (przedszkole przy Odkrytej jest budowane), rozbudowę SP 112 z Berensona. W podstawówkach sytuacja jest trudna i tendencja jest rosnąca. W gimnazjach jest stabilizacja, a nawet lekki spadek w stosunku do zeszłego roku.
Jeżeli chodzi o przyrost naturalny to tylko w Klubie PiS można zauważyć tylko to zjawisko ;)
Mój mail: poracz@poczta.fm
Zapraszam!

# michał chmielewski

30.09.2005 16:37

Piotrze dzieki za wsparcie ale...NALEGAM aby "na siłę " nie agitować za PIS bo ma to tylko efekt odwrotny(winny się tłumaczy) jestem zdania że należy robić swoje ze wszystkich swych sił.Wiem że część osób jest podstawionych i będą TYLKO prowadzili dezinformację kosztem dobrego imienia Partii.Ale prawdą jest że zle się dzieje i WZYWAM do mertorycznej rozmowy wszystkich członków( jeżeli będziemy uciekać przed trudnymi tematami to jest to droga błedna i tyle. Jestem urodzonym idealistą i logo partii PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ zadziałało na mnie jak lep na muchy ale przepraszam że tak to nazwę -jężeli będe widzał SYF to nawet niebęde się zastanawiał o opuszczeniu parti. Najgorsze jest że znamiona takiego "syfu" ujawniła kampania-brudna bratobujcza kampania która UKARAŁA nas wszystkich!!!! POZDRAWIAM

# Michał Chmielewski

30.09.2005 16:51

PS-nie miałem pojęcia że na forum Bialołeckim jest tak zarzarta walka łącznie z stawianiem nienormalnych i czasem kłamliwych tez.

REKLAMA

# Ziuta

30.09.2005 19:41

PYTANIE. Dlaczego przedstawicielka Biura Edukacji wprowadza ludzi w bład stwierdzajac, ze liczba dzieci na Białołęce maleje ?

# Uncle Charlie

01.10.2005 17:36

Zaufałem wam PISOWCY , uwierzyłem ,że zrobicie porządek ,że dzięki Wam Warszawa się zacznie rozwijać. Wierzyłem też ,że jednak nie dopuścicie do spadku inwestycji na Białołęce.
Jednak poprostu się na was zawiodłem . I to nie tylko moja opinia ,że Warszawą rządzą tak niekompetentni ludzie.

# Zenek z Choszczówki.

02.10.2005 20:01

Pamiętamy wam Czajkę .Poczekajcie do wyborow samorządowych razem z Gospodarnością.

REKLAMA

# Franek z Tarchomina

02.10.2005 22:42

Ciekawe na kogo zagłosujecie ? W sumie to jesteście małym osiedlem, mieszkańcy są podzieleni, więc jeżeli nie zagłosujecie na "wielkich" w skali dzielnicy to znów nie będziecie mieli reprezentanta.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.10.2005 23:45

A myslisz Franek, ze cos bysmy z tego mieli, gdybysmy mieli ? Dzieciaczku .... Moze jedena kaplice wiecej i pare gnid od obslugi tych pedziow w kieckach do utrzymania ... i tyle !
I teraz tak...zapamietaj sobie. Na wybory - chodzisz ! Koniecznie !
Skreslasz wszystkie ( zapamietaj - wszystkie ! ) mendy z list.
Tak, zeby bydlo obslugujace impreze nie moglo wykorzystac Twojego glosu. Do niczego. Rozumiesz ?

# Franek z Tarchomina

03.10.2005 09:16

Skoro tak to skąd ten ból Zenka ?

REKLAMA

# Zenek z Choszczówki

03.10.2005 18:16

Smok obiecywał nie opuszczę Was.Tyle kitu.I zostawił nas z tymi gównami i smrodem.Z dwojga złego to wolę lewicę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe