REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# maryjan

30.01.2012 11:41

Wicie rozumicie, zrobta to pomyslimy, moze sie zgodzimy

# pesymista

30.01.2012 20:53

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tego tekstu. Sam sporo biegam i uczestniczę w różnego rodzaju imprezach biegowych. Powiem szczerze, jeśli bieg białołęcki maiłby wyglądać jak bieg bielan, to lepiej go nie robić! W światku biegowym "Bielany" są znane jako najgorzej zorganizowany bieg na Mazowszu, a może i w Polsce... No ale wróćmy do Białołęki.
Nie dziwi mnie stanowisko ratusza, skoro ktoś chce zorganizować bieg i chce aby samorząd się pod tym podpisał lub nawet częściowo finansował całe przedsięwzięcie (a organizacja biegów ulicznych pochłania spore nakłady finansowe), to potrzebne jest profesjonalne podejście organizatorów. Grupka zapaleńców może sobie zorganizować bieg w lesie, a nie wymagający, pod kontem organizacyjnym, bieg uliczny.
Ja wychodzę z założenia, że jeśli już coś robić, to robić dobrze! A jeśli są osoby chcące zrobić po prostu "coś", to bardzo proszę, tylko nie za pieniądze publiczne.
Oczywiście nie zmienia, to faktu, że może przydałby się jakiś bieg na Tarchominie/Białołęce.

# fus

04.02.2012 01:22

przecież jest Bieg Niepodległości organizowany przez BOS i Urząd Białołeki, a u Naczelnika Stachurskiego najgorszy nierób i sportowe dno to niejaka Borzęcka, na Biegu Niepodległości z baru nie wychodzi

REKLAMA

# ka_cha

06.02.2012 17:59

Witam, co prawda nie znam osobiście Pana Naczelnika, jednak już trzeci raz byłam z rodziną na Biegu Niepodległości i jestem pod wrażeniem tej imprezy - z roku na rok jest coraz lepiej!
A Pan Naczelnik sprawia wrażenie bardzo zaangażowanego...
Myślę, że Białołęka ma trochę fajnych imprez, jednak zawsze znajdą się tacy, którzy będą szukali dziury w całym!

# antyurzędnik

07.02.2012 19:12

to piszę ja. Łubu dubu!łubu dubu. Niech zyje nam naczelnik naszego klubu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy