REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Floga

02.12.2015 12:55

UWAGA! WŁODKOWSKI TO PARTYJNY APARATCZYK PO! ZERO WIARYGODNOŚCI! TEKST MAJĄCY NA CELU WYBIELENIE SKOMPROMITOWANEGO BURMISTRZAJAWORSKIEGO, KTÓRY DOPUŚCIŁ DO BUDOWY TEGO GAZOCIĄGU, A TERAZ ODWRACA SIĘ KOTA OGONEM I MÓWI ŻE CHCE POMÓC, DOBRY BURMISTRZ... PRZED WYBUCHEM SKANDALU W TEJ SPRAWIE SKRUPULATNIE ZAMIATAŁ JAWORSKI PROBLEMY POD DYWAN.

# Spajder

02.12.2015 12:57

Włodkowski jest w 100% niewiarygodny, wspierał skompromitowanego Jaworskiego w kampanii samorządowej. To człowiek i fundacja partii PO!

# prawda z zielonej

02.12.2015 13:01

Zostawcie go on jest teraz wystraszony, PO sypie się gdzie popadnie, już Nowoczesna przegoniła PO, a on się związał i postawił na PO i teraz ma problem takich rzeczy się nie robi. A w kampanii wspierał Jaworskiego, teraz został niesmak i wstyd.

REKLAMA

# politolog

02.12.2015 13:04

Przypominam ten Pan był radnym swego czasu, później kariera w fundacji i BARDZO bliska współpraca w ratuszu z upadającym burmistrzem Jaworskim. On do końca będzie bronił układu z HGW i Jaworskim tylko mu to zostało. Trzeba człowieka zrozumieć.

# observ

02.12.2015 13:07

Mało kto dorasta Bartkowi do pięt. Inteligencją i pracowitością bije wszystkich na głowę a to zapewne bardzo boli np. radnych, którzy niewiele potrafią.

# człowiek z fundacji

02.12.2015 13:09

DKDS pod przewodnictwem tego Pana robił dziwne spotkania, promujące kandydatów Jaworskiego, których później Jaworski wybierał, ręka rękę myje, jak pisze Nowa Gazeta Praska, bo w Echu tego nie przeczytamy bo Echo pobiera 200.000zł od Jaworskiego, o czym mówi interpelacja radnego z IMB. Echo jak na razie jest przybudówką PO, układ się broni ale rychło przegra oni już to wiedzą.

REKLAMA

# observ

02.12.2015 13:10

Wasze komentarze świadczą o tym, że żyjecie w świecie odrealnionym.

# wlodkowski

02.12.2015 13:12

Uprzejmie informuję, że nie jestem aparatczykiem PO ani nie próbuję wybielać burmistrza Jaworskiego.
Co więcej, trzeba być skrajnie niezorientowanym, żeby pisać, że jestem człowiekiem PO, swego czasu - ja, jako radny największy opozycjonista PO. :)
A Piotra Jaworskiego w wyborach poparłem, bo obiecał dialog z DKDS. I dotrzymał słowa. Zresztą poparłem też Piotra Oracza z PiS, Marcina Korowaja z PO oraz kandydatów z IMB i Gospodarności. Bo w samorządzie nie tyle istotna jest partia, co człowiek. Sensownych publicznie poparłem. :)

# wlodkowski

02.12.2015 13:14

człowieku z fundacji - spotkanie, o którym piszesz, jak mniemam, zajmuje 1/3 wywiadu ze mną :) To raz. A Fundacja działała zanim nawet zostałem radnym. Opozycyjnym.
Uprzejmie proszę o KLASĘ w sporze. :) Żebym nie musiał stracić szacunku. :)

REKLAMA

# werto

02.12.2015 13:16

No właśnie jak trzeba daleko upaść, że będąc opozycjonistą Jaworskiego, teraz budować dla niego fundację, wspierać go w wyborach i stać się nieformalnym członkiem i tronikiem partyjnym PO.

# Sławek

02.12.2015 13:22

Czyny mówią głośniej niż słowa! A twoje czyny mówią, jasno, że wspierasz skompromitowanego Jaworskiego z PO, który łamię kark demokracji na Białołęce, o czym piszą wszystkie media tylko nie Echo. Wielokrotnie opowiadałeś się po jego stronie i PO. Zastanów się, że jednak coś w tym jest, że ludzie postrzegają Ciebie i fundację jako przybudówkę partyjną PO! Skąd mają takie odczucie, czymś sobie musiałeś na to zapracować?

# rodaczka

02.12.2015 13:31

#Sławek napisał(a) 02.12.2015 13:22
Zastanów się, że jednak coś w tym jest, że ludzie postrzegają Ciebie i fundację jako przybudówkę partyjną PO! Skąd mają takie odczucie, czymś sobie musiałeś na to zapracować?

Nie ludzie, tylko radni. Zwykli mieszkańcy widzą p. Włodkowskiego jako organizatora Białołęckiego Uniwersytetu Dzieci, prowadzącego znakomite lekcje historii lokalnej w szkołach (moje dziecko o żadnym innym wydarzeniu w szkole nie opowiadało z takim zachwytem, jak o lekcji w p. Włodkowskim), organizatora wycieczek po Białołęce i innych wydarzeń, pomysłodawcę bardzo wielu inicjatyw (np. spływów kajakowych), wiele osób pamięta jego zaangażowanie, gdy był radnym. Panie Bartku, proszę się nie przejmować tym hejtem i robić swoje.

REKLAMA

# Historik

02.12.2015 13:33

Bartek to społecznik z krwi i kości. Dla tych którzy go nie znają dla przypomnienia coś z netu
www.youtube.com/watch?v=Z0RW0lC0YIM
Żałosne są dla mnie wpisy osób, myślę, że polityków i działaczy partyjnych.
Przypomnę, że radny Włodkowski reprezentował w radzie dzielnicy Gospodarność.

# umiejacy_liczyc

02.12.2015 14:04

#człowiek z fundacji napisał(a) 02.12.2015 13:09
jak pisze Nowa Gazeta Praska, bo w Echu tego nie przeczytamy bo Echo pobiera 200.000zł od Jaworskiego

Chodzi zapewne o ogłoszenie kupowane przez Ratusz. Może dlatego zarząd wybiera Echo a nie Gazetę praską:
- Nowa Gazeta Praska - nakład 25 000, zasięg Praga - Północ, Białołęka, Targówek
- Echo - nakład Targówek, Bródno, Zacisze (35 000), Białołęka (35 000) = 70 000.
Echo ma prawie trzykrotnie większy nakład. Ot cała filozofia.

# wlodkowski

02.12.2015 15:57

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia w tej dość... absurdalnej sytuacji. Na szczęście to dla mnie nie pierwszyzna. Swego czasu PO i SLD również próbowało pozbyć się niewygodnego radnego próbując szukać wyimaginowanych "haków" fundacyjnych...
Pozdrawiam!

REKLAMA

# redaktorek

02.12.2015 15:59

Widać jakie to są ogłoszenia, takie jak ten tekst :-) Dziwnym trafem od dłuższego czasu w Echu i na stronie pojawiają się:
- artykuły wybielające burmistrza i zarząd (afera taśmowa, inwestycje, współpraca z deweloperami)
- artykuły promujące burmistrza i zarząd, ewentualnie konkretnych radnych, głównie PO (inwestycje, obietnice typu basen)
- artykuły atakujące opozycję (wszystkie o "niezależnych", o filmach w ratuszu)
- artykuły atakujące mieszkanców (sprawa gazociągu)
Czasami dla równowagi pojawi się coś o bieżących sprawach, problemach które przesyłają ludzie, ewentualnie coś o opozycji
Nie ma to jak niezależne media! :-)

# obserwator kultury

02.12.2015 23:12

Dziwne, że nikt nie widzi problemu w tym, że złamano regulamin konkursu na dyrektora BOKu. Po to są pisane regulaminy, aby je przestrzegać. DKDS nie ma prawa zabierać głosu w sprawie wyboru dyrektora jakiejkolwiek instytucji kultury i nie można łamania zasad konkursu tłumaczyć jakimiś dobrymi zwyczajami, które chcę wprowadzić w naszej Dzielnicy p. Włodkowski. DKDS nie jest stowarzyszeniem twórczym, a tylko opinie związków zawodowych i stowarzyszeń twórczych ustawa dopuszcza do głosu i to w sytuacji, gdy nie jest ogłaszamy konkurs. W przypadku konkursu w komisji powinni znaleźć się przedstawiciele stowarzyszeń twórczych. Jeśli w poprzedniej komisji powołanej przy wyborze p.K.Mikołajewskiego była przedstawicielka DKDS, to też to było niezgodne z ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej. Włodkowski nawet nie powinien się tym chwalić, że wprowadza jakieś nowe zwyczajnie spoza granic prawa. W żadnej innej Dzielnicy Warszawy nikt takich konsultacji z DKDS nie przeprowadza w ramach konkursu na dyrektora ośrodka kultury. Ale Włodkowski na Białołęce chce o wszystkim decydować i wciska nam kit, że robi to w interesie społecznym. Już za chwilę znowu się okaże, że nowa p.dyrektor Bok za otrzymane poparcie najbardziej we wszystkich działaniach wesprze Fundacje Ave, a jak nie wesprze, to powstanie jakiś znieslawiajacy ją artykuł w Gazecie Echo i albo będzie chciała być dalej dyrektorem i zrobi wszystko dla Włodkowskiego, albo szybko się jej Włodkowski pozbędzie w białych rękawiczkach. Mieliśmy już tego przykłady! Tak jak manipuluje faktami Włodkowski to mistrzostwo świata. Zawsze Włodkowski jest niewinny, o niczym nie, o niczym nie decyduje i chce tylko dobrze... W konsekwencji dla siebie! Jak się przesledzi historię artykułów w Gazecie Echo, to największym autorytetem w dziedzinie kultury na Białołęce jest B.Włodkowski, amator, który jedno co potrafi - to mydlić ludziom oczy. Rektor bez jakichkolwiek studiów. To dopiero trzeba mieć tupet! A swoją drogą dialog burmistrza z DKDS rzeczywiście istnieje, o czym moglibyśmy się przekonać właśnie przy opiniowaniu kandydata na dyr.Bok. Wydano taką opinię jakiej spodziewał się p. Jaworski. I właśnie o taki dialog społeczny chodzi...

# varsiaviak

02.12.2015 23:19

#obserwator kultury napisał(a) 02.12.2015 23:12
DKDS nie ma prawa zabierać głosu w sprawie wyboru dyrektora jakiejkolwiek instytucji kultury i nie można łamania zasad konkursu tłumaczyć jakimiś dobrymi zwyczajami, które chcę wprowadzić w naszej Dzielnicy p. Włodkowski. DKDS nie jest stowarzyszeniem twórczym, a tylko opinie związków zawodowych i stowarzyszeń twórczych ustawa dopuszcza do głosu i to w sytuacji, gdy nie jest ogłaszamy konkurs.

BOK to nie jest teatr ani filharmonia, BOK jest instytucją samorządową kulturalno-oświatową, to trochę co innego jak instytucja kultury podlegaląca pod przepisy i rozporządzenia Ministerstwa Kultury

REKLAMA

# Wojtek Łazarowicz

02.12.2015 23:28

Facet od lat robi społecznie bardzo wiele dobrego. To oczywiste, że takiego człowieka trzeba w Polsce publicznie opluć, obrazić, zohydzić. Wstyd.

# Tomek ze Służewca

02.12.2015 23:31

Bartuś robi po nogach, został sam

# GFK

02.12.2015 23:31

#obserwator kultury napisał(a) 02.12.2015 23:12
Jak się przesledzi historię artykułów w Gazecie Echo, to największym autorytetem w dziedzinie kultury na Białołęce jest B.Włodkowski,

To akurat nie jest dziwne. Od kilkunastu lat niezmiennie zajmuje się działalnością kultralną i historyczną na Białołęce. Ma doświadczenie, to ma też autorytet.

# GFK

02.12.2015 23:32

#Wojtek Łazarowicz napisał(a) 02.12.2015 23:28
Facet od lat robi społecznie bardzo wiele dobrego. To oczywiste, że takiego człowieka trzeba w Polsce publicznie opluć, obrazić, zohydzić. Wstyd.

A to Polska właśnie.

# YKi

02.12.2015 23:33

Panie Włodkowski, ktoś zadał dziś Panu na fejsie konkretne pytanie. Pan milczy

# Tomasz Służewski

02.12.2015 23:35

Bartusiu, a pamiętasz jakie fajne się robiło przekręty na kulturze za dawnych dobrych czasów? Ehh, to se ne wrati

# wlodkowski

03.12.2015 07:10

Uprzejmie prosiłbym, żeby w tak bezsensowny sposób nie opluwać pamięci Tomasza Służewskiego. Na to forum często wchodzą Jego rodzice. Warto uszanować uczucia... Nawet jeśli rozumu albo przyzwoitości brak.
A hejtów już nie będę komentował, bo nie ma sensu. Mogę jedynie powtórzyć to, co pisałem kilka dni temu na tym samym forum również w hejtujących komentarzach pod artykułem o wyborze dyrektora BOK. Zaintrygowanych "odkryciami" obserwatorów i innych - odsyłam tam, bo tam kilka dni temu pisali to samo i odpowiadałem. Ale jak widać nie o odpowiedzi i prawdę chodzi. :)
Niech zatem będzie Matrix! :)

# gasp

03.12.2015 08:26

Prawda jest taka, że Włodkowski nauczył się nieźle manipulować ludzkimi uczuciami. Choć daleko mu do Ochojskiej czy Owsiaka, to jednak perfekcyjnie wykorzystuje zapotrzebowanie na dobro, które tkwi w naszym społeczeństwie - choć oczywiście tylko lokalnie. I teraz można mieć wszystkich gdzieś, wciskać najzwyklejszy kit, czerpać zyski z wypracowanego wcześniej układu. Mało tego - być wielkim autorytetem, znawcą, varsavianistą (sic!) itd

# gasp

03.12.2015 08:27

A jakie Pan skończył studia, Panie Bartku? Proszę podać nazwę uczelni, temat pracy magisterskiej i rok obrony

# gasp

03.12.2015 08:28

Poda Pan, czy będzie ucieczka, jak ostatnio z facebooka? :)

# taki kliamat

03.12.2015 08:47

#gasp napisał(a) 03.12.2015 08:27
A jakie Pan skończył studia, Panie Bartku? Proszę podać nazwę uczelni, temat pracy magisterskiej i rok obrony

A jakie to ma znaczenie? Mnie akurat to w ogóle nie interesuje, czy i jakie studia skończył. Jesli nie skończył, to nie ma prawa pracować i robic tego co robi? Hejterzy tego forum są żałośni. Kompleksy, kompleksy, kompleksy...

# gasp

03.12.2015 09:24

Ma znaczenie, bo jak ktoś komentuje innych, uważa się za autorytet, powinien mieć chociaż magistra :)

# taki klimat

03.12.2015 09:31

#gasp napisał(a) 03.12.2015 09:24
Ma znaczenie, bo jak ktoś komentuje innych, uważa się za autorytet, powinien mieć chociaż magistra :)

A po co? Wystarczy mieć olej w głowie, jak p. Włodkowski. Być może ktoś, kto podszył się tu pod Tomasza Służewskiego ma magistra, a może nawet doktora. I co z tego, skoro brakuje mu elementarnej przyzwoitości i wiedzy jak prowadzić debatę publiczną?

# Tomasz Służewski

03.12.2015 10:28

Eee tam, Kochani, nie takich się zatrudniało. Ja tam nie patrzyłem nawet, czy Bartuś ma maturę

# ciekawy

03.12.2015 10:47

Halo halo, tu zdrowy rozsądek!
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących burmistrza?
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących PO?
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących p. Włodkowskiego?
Dziwne, bo nigdzie indziej tych głosów nie zaobserwowałem, tylko tutaj.
Czy to jest jakiś happening?

# człowiek z AVE

03.12.2015 11:47

Tu jest POlska, tu jest POlska !

# gasp

03.12.2015 12:14

Bartusiu, co to będzie na tej Białołęce bez Ciebie? Kto tak pięknie będzie mydlił oczy i rżnął głupa za publiczne pieniądze? Smutno mi :(

# Z Chudoby

03.12.2015 12:38

Panie Bartku,
Są ludzie, którzy cenią Pana PRACĘ i to przez duże "P".
Proszę nie przejmować się wpisami "klawiaturowych bohaterów".

# wrona

03.12.2015 13:10

#ciekawy napisał(a) 03.12.2015 10:47
Halo halo, tu zdrowy rozsądek!
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących burmistrza?
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących PO?
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących p. Włodkowskiego?
Dziwne, bo nigdzie indziej tych głosów nie zaobserwowałem, tylko tutaj.
Czy to jest jakiś happening?

Dokładnie wszystko sterowane przez skompromitowanego burmistrza Jaworskiego i jego kompanów, którzy blokują demokratycznie wybraną większość w radzie przed odwołaniem Jaworskiego i Majchrzak. Ale to trwać nie będzie wiecznie wojewoda nadchodzi! :)

# kto

03.12.2015 13:33

A może po prostu więcej jest osób doceniających działalność p. Włodkowskiego i zarządu dzielnicy? Wiem, że w to trudno uwierzyć, ale może tak właśnie jest? Żyjemy w dziwnych czasach :)

# z Ratusza

03.12.2015 14:05

Tak tak, i nagle ci wszyscy anonimowi sympatycy się ujawnili w "trudnych czasach" dla tych panów :)))) Ciekawe czemu na ten przykład na Facebooku nie widac tylu sympatyków ww.? Czyżby nie chcieli się podpisać imieniem i nazwiskiem?? A może nie mają tylu kont? :)))

# vvv

03.12.2015 14:11

#z Ratusza napisał(a) 03.12.2015 14:05
Tak tak, i nagle ci wszyscy anonimowi sympatycy się ujawnili w "trudnych czasach" dla tych panów :)))) Ciekawe czemu na ten przykład na Facebooku nie widac tylu sympatyków ww.? Czyżby nie chcieli się podpisać imieniem i nazwiskiem?? A może nie mają tylu kont? :)))

Widać. Tylko widocznie masz takich znajomych na FB

# Marcin Adamkiewicz

03.12.2015 15:53

Drogi Panie Przewodniczący DKDS-u, moje sformułowania nie są przejawem ograniczenia dialogu DKDS-u, a raczej troską o zaniżone standardy demokracji, na które Pan przyzwala obecnej Władzy. Jeszcze nie tak dawno, potrafił Pan krzyczeć, że wybór na dyrektora BOK jest ustawiony (!!!), mimo większego i zróżnicowanego składu komisji. Teraz Panu nie przeszkadza, że 3 os. zasiadające w komisji są wybrane z klucza partyjnego? Panie Przewodniczący, proszę o zachowanie resztek godności - szanujmy się, członków DKDS, oraz Mieszkańców. Proszę również następnym razem, nie wprowadzać członków DKDS w błąd, że komisja może coś opiniować, skoro tak nie jest. Jak wynika z odpowiedzi na moją interpelację i Zarządzeniu Pani Prezydent, nie było przewidziane partycypacji DKDS-u na jakimkolwiek etapie konkursu. Więc tu rodzi się pytanie, czy burmistrz Piotr Jaworski wprowadził Pana w błąd, czy Pan cały DKDS ?

# gasp

03.12.2015 15:57

I czy owe instrukcje były podane SMS - em, ustnie, czy spojrzeniem? Proszę odpowiedzieć, a nie być ślepym tchórzem i chować się na kościelnym chórze.

# jaśko

03.12.2015 16:05

Pan Przewodniczący jest tak pewny siebie, że nawet nie dopuszcza w swoim mózgu innej opcji. Ale drogi Panie, PO już się kończy, niebawem po was przyjdą. A Pan za mała płotka, miał Pan szansę się oczyścić. A Fundacji też nie będzie nikt pamiętał ...

# dff

03.12.2015 16:23

#ciekawy napisał(a) 03.12.2015 10:47
Halo halo, tu zdrowy rozsądek!
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących burmistrza?
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących PO?
Jak to możliwe, że nagle pojawiają się dziesiątki anonimowych głosów broniących p. Włodkowskiego?
Dziwne, bo nigdzie indziej tych głosów nie zaobserwowałem, tylko tutaj.
najlepsze jest to, że na pozostałych dzielnicowe fora na echu cisza jak makiem zasiał. żadnej dyksusji, żasnych bojkotów, żadnych obron demokracji. Dziwna ta nasza Białołęka. Taka Obywatelska i Nowoczesna.

# katolik

03.12.2015 16:30

Spokojnie, te media też już niedługo sprowadzi się do poziomu ulotki, a jak będą pyszczeć, to je zamknie. W imię demokracji.

# belferewa

03.12.2015 17:14

Jestem zszokowana powyższymi wpisami. Znam pana Włodkowskiego z akcji, które organizuje dla dzieci i młodzieży. To człowiek z charyzmą. Zaraża pozytywną energią. Mój kilkunastoleni syn go podziwia. Młodzieży potrzeba takich autorytetów, którzy działają na rzecz innych. I magister czy inny tytuł nie ma tu nic do rzeczy.

# gasp

03.12.2015 17:18

Ja też jestem zszokowany, jak taki człowiek, który przecież tak działa dla innych może być partyjną ścierką, może być podatny na układy, na wpływy

# mamaTomka

03.12.2015 19:01

Panie Bartku, proszę pamiętać, że naprawdę wielu ludzi szanuje Pana pracę i zaangażowanie w życie społeczne. Niestety im bardziej ktoś znany i skuteczny, tym więcej ludzi mu zazdrości. proszę się trzymać!

# koorwoway

03.12.2015 20:26

Tylko Korowaj!

# grajek przydrożny

03.12.2015 20:42

A ja słyszałem, że radni Basiński z Adamkiewiczem mają zgłosić na wiceburmistrza... Annę Barańską-Wróblewską. To prawda, panie Marcinie?

# koorwoway

03.12.2015 22:17

Prawda! Tak zrobię. I pobiorę. 30% jej poboruw bo nikt nie chce mnie zatrudnić.

# Tomasz Służewski

03.12.2015 22:56

Bartusiu, nie łam się. Nie takie klocki razem stawialiśmy, a wszyscy i tak nas kochają - Tobie ślepo wierzą we wszystkie farmazony, a mną nawet salę ochrzcili, choć wiedzieli, żem ateista. Naród taki jest, kupi wszystko.

# ***Kama

04.12.2015 07:26

Panie Bartłomieju, prosze robić swoje, a złośliwe trole niech się gryzą.
Na odpowiadanie im szkoda Pana czasu i tak będą szczekać, bo takie już są.
Pozdrawiam.

# kochamPO

04.12.2015 09:12

Panie Włodkowski, pan się nie boi, zastęp trolli PO za panem stoi! Już ich zawołałem z innego tematu, zaraz przyjdą i obronią :)))

# kochamPO

04.12.2015 09:14

#dff napisał(a) 03.12.2015 16:23
Dziwna ta nasza Białołęka. Taka Obywatelska i Nowoczesna.

Tak samo jak w sejmie, kończy się PO więc uruchomili szalupę zwaną Nowoczesną. W radzie dzielnicy nie mają jeszcze nikogo, ale już ich burmistrz wpuszcza gdzie się da, po cichutku

# człowiek z AVE

04.12.2015 10:17

I Włodkowski jest potrzebny, po przyciąga gawiedź - filantropią, gadulstwem, wiedzą z wikipedii i robieniem szoł w kościele. Ale do czasu, toniemy panowie

# Janina

05.12.2015 11:48

i co, temat ucichł? nadal bijemy brawo temu oszołomowi z Płud?

# gasp

05.12.2015 17:27

Każdy widzi bezsens tego krasnalka i każdy czeka na zmianę władzy w dzielnicy i jego koniec. Cierpliwości :)

# Tomasz Służewski

06.12.2015 18:13

No i widzisz Bartku, chwila krzyku i po krzyku. I możesz dalej nawijać, kupią od Ciebie wszystko :)

# kochamPO

07.12.2015 11:35

taka POlska :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe