REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Autobus do CH Targówek

# Alf

06.02.2003 10:53

Czy ktoś wie może jak kursuje ten autobusik?

# aaaa

06.02.2003 11:02

Wejdź na stronę www.chtargowek.pl, tam poszukaj z prawej strony "jak dojechać". Jest informacja o autobusach miejskich i bezpłatnym.

# Alf

06.02.2003 14:23

Dzięki!

REKLAMA

# kinio

06.02.2003 18:52

Jest jeszcze jedna strona: www.frikobus.republika.pl, tam znajdziesz wszystkie możliwe połaczenia do centrów handlowych obsługiwane przez bezpłatne autobusy. A tak wogóle to polecam ten autobus do CH Targówek. Sprawdziłem go już wielokrotnie. Jazda trwa zaledwie ok. 20 min, co jest porównywalne z dojazdem samochodem. Mogłoby tylko być trochę więcej kursów. I jeszcze jedno. Warto wybrać się na przystanek co najmniej pięć minut przed czasem wskazanym na rozkładzie, bo potrafi być za wcześnie i nie chce czekać.

# jotes

06.02.2003 19:59

w tygodniu z Topolowej odazd: 8:24, 10:54, 12:24, 14:24, 16:24, 18:24, 19:24, 20:24. mam nadzieję że aktualny.

# ania

07.02.2003 20:39

Frikobus, psia jego mać, cholera jasna!!!!! Na przystanek to się wybierajcie 15 minut przed czasem i machajcie panu kierowcy gdy rusza z poprzedniego. Wiem co mówię.
Zadymka, zimno, ciemno ale dotrałam na przystanek o 19.20 (planowo 19.25) a frikobusa ani widu ani słychu, z żadnej strony. Przystanek mam następny za pętlą to jeszcze powinnam widzieć jego przyjazd. A tu nic. Postałam 20 minut i nie zrażona wybrałam się na następny kurs 20.25 (bardzo mi zależalo). Na przystanku byłam tym razem 10 po. Autobus był tym razem punktualnie, ale nie zatrzymał sie mimo tego, że machałam. Nie wiem, może dlatego, że mam białą kurtkę i w tej zadymce mnie widać nie było.
Do tej pory frikobusy mi nie podpadły. Ale, żeby tak jednego dnia, dwa razy z rzędu.....

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break