REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Analiza Wyborcza

# Skorpion

16.11.2006 20:38

Platforma uzyskała 10786 głosów na27.949głosujących.
gospodarność 6512,PIS 5887 Lewica 3906.
Pierwsze trzy miejsca pod względem oddanych głosów zajmują ludzie Platformy Tyburc-1356,Smoczyński ale Piotr 1193,Kaznowski-951,poza pudłem lider gospodarnosci 928.Lider PIS dopiero ósmy wynik 713,a Semetkowski drugi vicek-449 wynik 13.Wniosek nasuwa sie bardzo prosty że burmistrzowie merytoryczni jeden od szkół drugi od inwestycji niczym szczególnie sie nie zasłużyli.Można powiedziec że w pocie czoła pracowali i są tacy anonimowi ale to bzdura każdy mieszkaniec o tym wie że panowie specjalistami w swoich dziedzinach nie są....Spec od szkół chyba jeszcze magisterium sie nie dorobił ....Należy więc sadzić że są politykami.,ale po wyniakch jakoś tego nie widać .Za ten wynik lider PIS powinien przestać być liderem bo to obciach.......W swoim okręgu nie pociagnął drugiego,a przeciez drugim był przewodniczący rady ale dlaczego drugi nie pociągnął się sam .....?Lider a raczej prawa rączka tej białołeckiej samoobrony chociaż wprowadził obywatela F. typowego przedstawiciela folkloru białołęckiego.......Co teraz będzie dalej.Czas z młodymi robic nową radę i władzę .Młoda dzielnica musi być zarzadzana przez młodych i wykształconych a tak jest w przypadku Platformy.Małzeństwo z lewicą może zostac zawarte jeżeli będą zobowiązania ogólnowarzszawskie.Można rządzić samodzielnie tylko trzeba trochę nad tym popracować .Nie bratac się z tymi których mozna poddać procesowi balsamowania i ustawienia w sali Ratusza, ich marzenia zostana spełnione, przeciez pisali w programie ,,że chcą tu żyć....."Za cztery lata śladu juz po białołeckiej samoobronie nie będzie a PIS musi przejśc moralną odnowę..........

# yyy

16.11.2006 21:02

Oczywiste, że p. Tyburc (nie znam faceta,chociaż znam jego ambitną a nie zaspokojoną w swych ambicjach matkę) dostał tyle glosów nie za swoje zasługi czy zdolności tylko za nr 1 na liście na fali popularności PO i obiecanek bez pokrycia p. Hanki w sprawie oczyszczalni.

# ccc

17.11.2006 21:13

Czy ktoś może mnie oświecić? KTO TO JEST???????? ten Piotr Smoczyński, czy to jakiś klon?

REKLAMA

# xyz

18.11.2006 18:30

ccc- do twojej wiadomosci, u Piotra możesz kupić zimowe botki na bazarze, ale podobno pisał w Echu, że kocha Tarchomin. Acha, rodzice na okazję wyborów dali mu jeszcze drugie imię - JERZY, no i masz babo placek - pomomo miłości do Tarchomina jakimś cudem wskoczył do Rady z ...... - I okręgu.

# piotrek

18.11.2006 18:35

SMOKU uczył łaciny w mojej budzie, dobra miał opinie, przeciez w tym języku są fajne słowa, np: spiritus.

# Zyta

19.11.2006 10:55

Smoczyński Piotr mieszka przy Wittiga. Żona od domu do domu nosiła męża ulotki. Reklamował się boiskiem przy Nagodziców i ostro krytykował panów S.S. Był za zwolnieniem połowy urzędu.

REKLAMA

# piotrek

19.11.2006 13:55

tylko połowy?
grupowe zwolnienie należy sie tym urzędolom, jutro mój mecenas lezie do urzędoli białołęckich, jak zwykle oni będą poza tematem, oj banda, banda, ale mam nadzieje , że jak nowa rada już powstanie, to cos ruszy, zobaczymy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe