REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PORADY DLA P .O.

# piotrek

13.11.2006 21:24

Nie wiem czy 10 , czy 11 mandatów wzięła P.O.
Do samorządzenia potrzebnych jest 12, tyle co apostołów.
PO ma 2 możliwości-albo poczekać na scedowanie
elektoratu borowskiego i wtedy wszytkie dzielnice idą w koalicji po-sld, albo..........
RZĄDZIĆ SAMEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaproście do siebie Bartka i zaproponujcie mu stanowisko np: przew. rady.
Bartek to podobno ikrzasty kolo(przynajmniej tak go określa moich 2 kolów, którzy z nim często działają( nie mogę powiedzieć, którzy).
być może przyjmie to, jeśli nie to będzie w opozycji przez 4 lata i jego notowania pozostaną na tym samym poziomie.
Tak to wygląda przy 11 mandatach.
przy 10 nalezy pomyśleć już o kolejnym kolu lub koleżance(ANNO WOŹNIAKOWSKA nie Ciebie miałem na myśli, ale kto wie, co Ty dzisiaj myślisz.
Słuchaj, skoro uczyniłaś to 2 razy , to 3 też nie będzie wielkim grzechem. A gwarantuję Ci, że jakbyś spyliła z Bartkiem i z jeszcze jedna osoba z platformy,to reszta też by się przechrzciła. Ostry, może nie, ale jakby pozostał sam jako kapitan statku głupio by wygladał...........
Może Sztorc, może Zając, kto tam jeszcze pozostał, a Oracz.
NO, 15 osobowa lista PO w Białej.
Słuchajcie PEOWCY.
Jeśli pozostaniecie tylko z SLD w koalicji, to z drugiej strony będziecie mieli bardzo, ale to bardzo silną opozycję. Wąsacz, Józef, Ostry mniej , ale go wyedukują, to bardzo silni ludzie i posiadaja 200 razy więcej wiedzy od was, jak zrobić coś , aby zakręcić przeciwnika, pomijam ich super przygotowanie socjotechniczne, oni są asami w rozgrywkach.
Tam gdzie wchodzi Wąsacz, a sala nastawiona jest przeciwko niemu, za kilkanaście minut sala jest z nim. Uwierzcie mi, jeśli chcecie wygrać wojnę, a nie bitwę musicie osłabić ich szeregi, bo Oni są asami i jak zabierzecie im wilki, to napewno trudniej im będzie.
No, chyba, że już macie asy w rękawie, albo odwrotnie.
Pamiętacie opozycję Pawła Teresiaka, bo tylko on szumił, bo reszta nie kumała o co chodzi, ile krwi napsuł Gospodarnym, ile procesów, co z tego , że przegrywał ,ale to były inne czasy, czasy nietykalnych, a przecież to pis ma teraz min.spraw. pod sobą, teraz może być inaczej, niż wtedy kiedy to Paweł pozywał.
Jeden drobny błąd może kosztować wiele..wciągnijcie jak najwiecej ludków do siebie, może być ich łącznie nawet 23!

 Włodkowski B.

13.11.2006 23:25

Ikrzasty kolo. Strasznie mi się podoba.

# marysia

13.11.2006 23:46

a moze będzie na odwrót?? może ci młodzi POwcy za swój autorytet mają Oszmiana?? i za chwilę wszyscy z PO przejdą do PISu :D

REKLAMA

# politolog

14.11.2006 00:23

Po dostała wielki kredyt zaufanie- W-wie a zwłaszcza w Bialolece. Ale pod zastaw: mostu, sprawy Czajki i nowej jakości rzadzenia. Musi dobrze zarzadzac długiem. Teraz ma problem z Gosp.- ani koalicja ani opozycja nie sa dobre na dluga mete. Najlepsza bylaby dobra koaptacja.
Pis tez ma wiekszy potencjał niz osiagnal. Zmieni sie sposob myslenia jego bialoleckich liderow, wzrosnie poparcie. Przed wielka szansa jest lewica strasznie przegrala, a to wymusza zmiany. Za cztery lata to ona moze rozdawac karty w Bialolece. Zwlaszcza ze czas prosperity sie konczy i wtedy sprawy socjalne, nie inwestycje, beda w cenia. Jest tez problem rdzenni- nowi, on też wymaga pozytywnych działań.
Ale tak czy inaczej powodzenia- Gospodarność mimo wszystko zasłużyła na godne pożegnanie, Po też warto powitać z pewna ufnością.

# Jarek

14.11.2006 09:01

Mam nadzieję, że teraz, po tym kuble zimnej wody wylanej na niektóre butne głowy, wszyscy radni bez wyjątku, zaczną szanować wyborców i z pokorą przyjmą ocenę jaką im wystwiliśmy.
Kredyt jaki dostała PO jest ogromny, ale ogromna odpowidzialność za tym idzie.
Bezpośrednie przełożenie na Radę Warszawy musi także zaowocować zmianami w urzędzie i w jednostkach podległych samorządowi.
Piotrek.
Nie namawiaj do zmian klubowych. Niech WSZYSCY robią swoje dla dobra wspólnego.
Cieszy fakt, że weszło trochę młodych z Bartkiem na czele. Nie ważne skąd przyszli i kim są, ważne aby działali i dobrze radzili.
Bardzo ładnie i z wielką klasą pożegnała się Lidia Polit.

 Włodkowski B.

14.11.2006 09:28

PO bardzo wiele obiecała. A chodzi przede wszystkim o Czajkę, most i komunikację. I to była przepustka wyborcza dla PO /poza atmosfera tzw. "wielkiej polityki"/. Warto, aby uświadomili to sobie wybrani radni z PO.
Ciekaw jestem zmian, jakie dokonają się w PiS. Porażka bardzo widoczna, stracone mandaty (przynajmniej 2)- ciekaw jestem "rozliczeń".
Z lewicą - odbudowującą pozycję w skali kraju - to prawda. Zresztą takie wahania są dość naturalne... Nie sądzę jednak, aby udało się stworzyć w przyszłości lewicową samodzielną Radę. Zwiększenie roli lewicy (pod warunkiem wewnętrznej mądrej przebudowy) może zaowocować 3 mandatami więcej. Myślę natomiast, że PiS może wiele zyskać, o ile skutecznie zmieni oblicze.
No, ale przed nami na razie wiele wyzwań. Do roboty!

REKLAMA

# Piotr Dąbrówka W

14.11.2006 09:58

Najwięcej straciła Gospodarność. To ugrupowanie powoli odwchodzi w zapomnienie, przynjamniej niektórzy starsi jego członkowie.
Powoli odchodzi era układów rodzinnych.
Nadchodzi era młodych ludzi - 4 z 10 radnych PO (Piotr Jaworski - to ja, Darek Dolczewski, Wojciech Tumasz i Magdalena Roguska mają poniżej 30 lat).
Mam nadzieję, że młodzi ludzie nie tylko z PO zmienią oblicze tej Rady
Jak już wele razy pisałem, przy obecnym ustroju Warszawy - ugrupowania typu Gospodarność nie mają racji bytu.
Teraz istotne jest aby Prezydentem została Hanna Gronkiewicz-Waltz a Warszawa dostała statut gwarantujący dzielnicą dużą samodzielność.

# baltazar

14.11.2006 11:18

Moja rada brzmi tak.PO +Lewica =13.Połączycie młodośc (PO) z doświadczeniem (L ).I to dobrym.Półrolniczak zna mechanizm Rady Miasta ,Opolski i Nalbert mechanizm dzielnicy.Ludzi już nie obchodzi skąd ktoś przyszedł tylko co zrobią.Na PiS sie nie oglądajcie,Gospodarność zginie z czasem jak Piastowie ( przez przyrzeczenia i sluby czystości ) .
Uzasadnienie.PiS, faktycznie bez zaplecza ,łapią kogo popadnie.Ośmian -bo tam stworzono warunki dla samorealizaci...Wożniakowska ,skoczek którego powinno się ocenić jednoznacznie.Zostawi wszystkich dla swojego dobra .

# piotrek

14.11.2006 23:28

a Madzia to jakaś fajna laseczka, czy nie fajna laseczka?

REKLAMA

# bury lubi whiskas

18.11.2006 00:06

Z całego serca życze młodym radnym z PO sukcesów, ale MUSZĄ pamietać,że zawdzięczają je póki co nie sobie tylko szczególnej koniunkturze. PiS by osiagnąc swój naturalny potencjał musi się zmienić, odtworzyć na nowe twarze. Na młodych i wykształconych (niekoniecznie tylko z oaz), ale i PO chcac zachowac pozycje musi byc otwarte na elektorat tradycyjny, choc otwarty. DLATEGO DOSKONAŁYM nabytkiem dla PO byłby np. Włodkowski. Lewica musi zacząc wszystko od nowa, ale ma duży potencjał.

 Włodkowski B.

18.11.2006 09:42

Hej, hej: nie jestem żywym towarem!

# piotrek

19.11.2006 13:59

tu nie chodzi bartos o handel żywym towarem, tu jest zapytanie, czy ma byc tak jak za ss, czy podobało ci się to, co robili ss/
chyba nie, a więc nie możesz teraz byc z nimi, bo oni sie nie zmienią przynajmniej faktycznie, w mowie tak, będą pro ludzcy, ale tacy ludzie sie nie zmieniają i myśla o jednym WŁADZA.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe