REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ale jaja.........

# estereolopulos

10.12.2003 15:27

policja do mnie dzis przyszla i sprawdzala oprogramowanie zabrała mi część CDnieoryginalnych, gdybym wiedział to bym ich nie wpuszczał cały nasz blok przeszukali czy u was tez tak jest?
Ryglujcie drzwi i chowajcie CD- kazdy ma nieoryginalne gry, szkoda że jeszcze babci ze szczypiorkiem nie ganiaja lub kulawego psa bez smyczy.

# iwo-tomas

10.12.2003 16:32

czy to było na tarchominie ?

 Rudolf

10.12.2003 18:04

Stary opisz dokładnie kiedy byli i podaj ulice to moze sie zabezbiecze??? A skąd mieli namiar na Ciebie??? Wyjaśnili chociaz???

REKLAMA

# estereolopulos

10.12.2003 19:31

oni caly blok penetrowali ja mialem z 20 plyt nielegalnych i mi zabrali i koniec na tym chodza nie w mundurach tylko jeden byl

 Rudolf

10.12.2003 19:38

Ale na jakiej ulicy mieszkasz?? Policja żeby mogła zrobić przeszukanie to musi mieć nakaz prokuratorski.Jeżeli doszło już do przeszukania to musiałeś na to wyrazić zgode.Nie mają nakzu mówisz do widzenia i zamykasz drzwi

# storman

11.12.2003 08:32

chyba ktos sobie zrobil jaja

REKLAMA

 ragozd

11.12.2003 15:21

jaja tez trzeba umiec robic ....
Sad nie wystawi nakazu na caly blok, a policja zabiera kompa ew. twardy dysk, a nie CD ,,,

 Rudolf

11.12.2003 20:24

Widać że to był głupi żart.Z takiej sprawy to lepiej nie robić sobie jaj bo nie ma z czego śmiać.

# MM

13.12.2003 15:32

Może to wcale nie była policja, tylko złodzieje?

REKLAMA

 TDK

16.12.2003 16:00

Może typek poprostu za dużo zaćpał i przyśniły mu się smerfy, które penetruja jego dom. Pozdrowienia
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy