REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0
Targówek

inwestycje »

 

Dzień otwarty na budowie metra. Zaprasza stacja Kondratowicza

  15 września 2021

alt='Dzień otwarty na budowie metra. Zaprasza stacja Kondratowicza'
źródło: Metro Warszawskie

W niedzielę 19 września w godz. 11.00-15.00 warszawiacy będą mieć okazję zwiedzić plac budowy obok ratusza Targówka.

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

Zwiedzający zejdą na poziom przejścia podziemnego pod skrzyżowaniem, a następnie przez antresolę na peron stacji. Będzie można zobaczyć, jak montowane są instalacje techniczne podziemnej kolei. Zostaną zaprezentowane również pomieszczenia techniczne i peron. P+R Bródno do 2027 roku? Wyścig z czasem P+R Bródno do 2027 roku? Wyścig z czasem Warszawa planuje budowę dwóch nowych parkingów "Parkuj i Jedź" - w Rembertowie przy ul. Cyrulików i na Bródnie przy stacji metra. Będą to odpowiednio 18. i 19. obiekt w stołecznym systemie P+R zarządzanym przez ZTM.

Zwiedzanie budowy metra

- Warunkiem udziału w wydarzeniu jest przyniesienie wydrukowanego i podpisanego regulaminu wydarzenia - zastrzega warszawski ratusz. - Wejście na teren stacji od strony Kossutha, przy punkcie informacyjnym. Ze względu na stan etapu budowy nie było możliwe przygotowanie trasy dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, poruszających się na wózkach oraz dzieci wymagających przewożenia.

Wymagany jest odpowiedni strój: kryte obuwie na twardej podeszwie i długie spodnie. Na miejscu zwiedzający dostaną kaski i odblaskowe kamizelki. Wykonawca ma prawo odmówić wstępu na budowę osobom, których zachowanie wskazuje na stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających. Może też odmówić zwiedzającemu dalszej wycieczki po placu budowy, jeżeli kierowane przez niego prośby zostaną przez zwiedzającego zignorowane.

Regulamin wydarzenia można znaleźć na stronie metro.waw.pl

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Komentarze (3)

# Targówek

16.09.2021 12:07

Wam na Białołęce zostało tylko patrzeć i zazdrościć :D

# Wars białołęcki

16.09.2021 15:22

A wam zostanie jęczeć, że nie macie gdzie zaparkować.
Targówkowe buractwo w pełnej krasie.

# Mieszkam se 50 m od metra

17.09.2021 14:17

Jadąc na biała łąka wiem że dostanę szczekoscisku szukając miejsca.., wiec oczym tu mowa

REKLAMA

norblin lipiec 01 2norblin lipiec 01 0
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Kup bilet

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni