REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Zaśmiecili posesję i kradli prąd

  24 marca 2023

Zaśmiecili posesję i kradli prąd
źródło: SM

Rankiem 16 marca strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji na Zaciszu przebywają osoby postronne, które zaśmiecają teren i dewastują znajdujący się tam niezamieszkany budynek. Gdy funkcjonariusze podjęli interwencję, okazało się, że dzicy lokatorzy mają na sumieniu coś jeszcze.

REKLAMA

Około godziny 9:30 patrol z VI Oddziału Terenowego przyjechał na ulicę Władysława Łokietka. Wokół domu, na całej posesji, znajdowało się bardzo dużo różnego rodzaju śmieci i odpadów.

Zajęli opuszczony dom

Funkcjonariusze zastali tam czterech mężczyzn w wieku od 26 do 60 lat. Wymyślił pożar i zagrożone dzieci, wezwał policję Wymyślił pożar i zagrożone dzieci, wezwał policję
Policjanci dość często wzywani są do podjęcia interwencji zupełnie bez uzasadnienia. Tak było i w przypadku interwencji, do której doszło dwa dni temu w mieszkaniu przy Kondratowicza na Bródnie. Mężczyzna, który zaalarmował policjantów, został ukarany grzywną.
Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że budynek był siedzibą pewnej firmy, która już się z niego wyprowadziła. Opuszczony dom nie był zabezpieczony przed dostępem osób postronnych, co wykorzystali dzicy lokatorzy, którzy wprowadzili się bez zgody zarządcy.

W wyniku kontroli strażnicy miejscy ustalili, że na terenie posesji dochodzi do kradzieży prądu. Prowizoryczna instalacja była poprowadzona z pobliskiego słupa energetycznego.

Zapraszamy na zakupy

Kradli prąd

Przebywający w budynku mężczyźni wykorzystywali prąd do ogrzewania pomieszczeń i gotowania. O swoich ustaleniach strażnicy miejscy powiadomili pracowników pogotowia energetycznego oraz policję. Prowizoryczna instalacja została odłączona, a ujęci mężczyźni przekazani patrolowi policji.

(jok)

.
 

Komentarze (2)

# Elektryk

24.03.2023 18:41

No to ile zużyli prądu ? Zakład energetyczny policzy im za kwartał opłatę za przesył ? :))

# volt

24.03.2023 22:14

Są sankcje za nielegalne podłaczeniee i kradzież. Do tego moga i doliczyć opąłty jak w cennikuy, czemu nie.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA