Dunkin' Donuts na Białołęce
1 kwietnia 2016
Prima aprilis 2016.Czwarta w Warszawie cukiernia amerykańskiej sieci powstanie pośród nowych osiedli we wschodniej części dzielnicy.
Brakuje 79 milionów na rozbudowę Białołęckiej
Wciąż nie widać początku zapowiadanej od lat przebudowy jednej z najważniejszych ulic Białołęki. Warszawski ratusz przyznaje, że w budżecie nie ma na to pieniędzy.
Niedawno charakterystyczne cukiernie wróciły. Pierwsza powstała w Wilanowie, kolejna na Świętokrzyskiej a w najbliższych dniach zostanie otwarty lokal na Nowym Świecie. Czwarty "Dunkin" powstanie w pasażu Czerwona Torebka przy Magicznej. Otwarcie planowane jest na Dzień Dziecka - 1 czerwca.
(dg)
.






































