REKLAMA

Żoliborz

wypadki »

 

Dramat na Żoliborzu. 3-latek porażony prądem

  7 września 2023

alt='Dramat na Żoliborzu. 3-latek porażony prądem'
Fot. DB

W mieszkaniu przy ul. Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu 3-latek będący pod opieką matki został porażony prądem. Lekarze reanimowali maluszka i zabrali go do szpitala.

REKLAMA

Jak podaje "Super Express" w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu 3-letni chłopiec został bardzo poważnie porażony prądem. 5 września po 17:00 służby otrzymały zgłoszenie o dramatycznej sytuacji dziecka.

Porażenie prądem na Żoliborzu

Strażacy będący na miejscu pomogli lekarzom w resuscytacji 3-latka oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia. Na miejsce przybyła też policja.

- Dziecko zostało zabrane do szpitala przez zespół medyczny. Z informacji, które otrzymaliśmy, dziecko miało być pod opieką matki - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

(jr)

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# MnieNieTyka

29.09.2023 15:37

Dramat to jest jak ktoś kupuje u mnie rozdzielnie, nadprądówki itp, a gdy za DOBREJ firmy różnicówkę 3-fazową usłyszy 150 brutto, czy za przepięciówkę 250 , to: "O nieeeee to za drogo". Nie zrozumiem nigdy takich ludzi.

# Denis Brown

08.10.2023 02:23

W mojej firmie niezawodne wagi platformowe elektroniczne do suwnic są koniecznością. Kiedy zacząłem szukać wysokiej jakości sprzętu, doradzono mi, abym zwrócił się do Vagar.pl. Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy na stronie Vagar.pl, była ich szeroka gama wiszących wagi platformowe elektroniczne. Dostępne są różne modele o różnym udźwigu, dzięki czemu możliwe było znalezienie idealnego rozwiązania dla moich potrzeb. Zamawianie wag z Vagar.pl było niezwykle proste. Zapewniają wygodne opcje zamawiania i szybką dostawę. Moje wagi zostały dostarczone i zainstalowane na czas. Więcej informacji o rodzajach i wagi platformowe cena można znaleźć na stronie https://vagar.pl/wagi-platformowe/.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA