Debata o Dewajtis
27 kwietnia 2007
24 kwietnia na Bielanach radni, urzędnicy, drogowcy, ekolodzy i władze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego debatowali między innymi o obsłudze komunikacyjnej ulicy Dewajtis.
O wynikach debaty i podjętych uchwałach poinformujemy w majowym wydaniu "Echa".
Niepełnosprawni nie wejdą do skarbówki
Czy to możliwe, aby w XXI wieku siedziba urzędu skarbowego była pozbawiona infrastruktury umożliwiającej dostęp do budynku osobom niepełnosprawnym oraz matkom z małymi dziećmi w wózkach?
Dyskusja odbyła się bowiem już po zamknięciu tego wydania.
mz
.










































